What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
@LegionnairE İp adresimi iste Moderator'lerden. Beni bul. ama diğerleri gibi klavye delinkası omadığını kanıtla.
Teröristler sadece dağda, askere kurşun sıkan değil, senin gibi devletine ihanet edenler de teröristtir.

Takip ettiğiniz kaynağa bakmıyorsunuz, hala konuşuyorsunuz, hurriyet ne lan? Sahibi kim?
Anadolu ajansından takip etmek yerine, sağdan soldan takip ediyorsunuz, güvenilir olmadıklarını siz de biliyorsunuz ve sonra, bir şeyler çıkarıyorsunuz.

Bana küfür etmişsin, ben annelere küfür etmem. Senin gibi şerefsiz değilim.

@LegionnairE İp adresimi iste Moderator'lerden. Beni bul. ama diğerleri gibi klavye delinkası omadığını kanıtla.
Teröristler sadece dağda, askere kurşun sıkan değil, senin gibi devletine ihanet edenler de teröristtir.
Sen sadece erdoğanın sözlerini mi tekrarlıyorsun yoksa kendi kişiliğin varmı?

Olm erdoğan dediğin adam bugün var yarın yok, ben ülkemin savunucusuyum. Bu toprakların, sizin gibi bir yandan hainlik yapıp, öteki yandan milliyetçiyim diye iki yüzlülük yapmıyorum. Atatürk'ün gençliği işte karşındaki insan, sizin gibi teröristten farkız insanlar değil.

Takip ettiğiniz kaynağa bakmıyorsunuz, hala konuşuyorsunuz, hurriyet ne lan? Sahibi kim?
Anadolu ajansından takip etmek yerine, sağdan soldan takip ediyorsunuz, güvenilir olmadıklarını siz de biliyorsunuz ve sonra, bir şeyler çıkarıyorsunuz.

Bana küfür etmişsin, ben annelere küfür etmem. Senin gibi şerefsiz değilim.

Gitmiyor muydun sen?

@TurAr, Atatürk fotoğrafını koymuşsun, Atatürk'ün ilkeleriyle o kadar alakasız insansın ki, Atatürk'ü ne hallere düşürdü senin zihniyetin. Atatürk olsa sizi doğrardı lan. Vatan hainliğinen doğrardı.

@TurAr, Atatürk fotoğrafını koymuşsun, Atatürk'ün ilkeleriyle o kadar alakasız insansın ki, Atatürk'ü ne hallere düşürdü senin zihniyetin. Atatürk olsa sizi doğrardı lan. Vatan hainliğinen doğrardı.

Kardeş sana göre ülkenin %55'i AKP'ye oy vermediği için vatan haini ya da aptal milliyetçi. Tartışılacak, zaman ayrılacak adam değilsin. Tekrar soruyorum, gitmiyor muydun sen? Hayır, buralardaysan daha basıcam çünkü ignore'u.

@TurAr Sorun orada zaten, ülkenin %50'si, Atatürk'ün idealistliğini yanlış anlamış yorumluyor. İlkelerini yanlış anlamış.
Kaçınız Atatürk'ün, A'dan Z'ye hayatını biliyor. Ben biliyorum. Ama sizin çakma kaynaklarınızdan değil.

@LegionnairE Bir pkk'lının bu ülkeye zararı seninki kadar değildir.

Sizler beni ignore etseniz ne olacak, ha bir pkk'lı etmiş, ha siz. Pkk'lıların bu ülkeyle bir savaşı var, bir savaş prensipleri var, amaçları var. Sizinki ne? Türkiye devletini ortadan kaldırmak. Onlarınki de, kendi devletini inşa etmek. pek bi fark göremedim.

On behalf of the great Turkish nation, I'd like to congratulate all Turks who proved their honor and voted for AKP today.

My fellow Turkish brothers who are against me, and are bitching non-stop here on this forum...to you I say: Do not challenge it. Let it happen. Turks voted for AKP, lets celebrate.

There is no AKP or CHP. We are all one. Lets come together for the progress and greatness of this great Republic--The Turkish Republic!

Tayyip_Erdo%C4%9Fan.JPG

WTF. This thread is 16 pages long. 5 hours ago it was only 6. Anyways i dont have time to read through the whole thread so :tup: to all the intelligent comments.

Aynen öyle. Adam artık terörist falan demeye başlamıştı ki çaktım ignore'u. Yazık...
Bu ignore dugmesi nerededir? Su gavur dingilini ignore edeyim, safriz mali sanirim.

Back
Top Bottom