What's new

Turkish Politics & Internal Affairs

Do you agree with what I wrote?

• I agree

Votes: 5 38.5%
  • I agree but,....

Votes: 1 7.7%
  • I don't agree

Votes: 2 15.4%
  • Don't care

Votes: 5 38.5%

• Total voters
    13
  • Poll closed .
Sen işe yarar birşey yapsana, taşaklarımı felan yalasana mesela?

Neden bana kardeşim nefret ediyorsun?

Gerçeğin zaferi için Tebrikler

==========================================================

On behalf of the great Turkish nation, I'd like to congratulate all Turks who proved their honor and voted for AKP today.

My fellow Turkish brothers who are against me, and are bitching non-stop here on this forum...to you I say: Do not challenge it. Let it happen. Turks voted for AKP, lets celebrate.

There is no AKP or CHP. We are all one. Lets come together for the progress and greatness of this great Republic--The Turkish Republic!

Lan var ya çok hainsiniz. Kime hizmet ettiğiniz bile belli değil. Türkiye'nin çıkarlarına hizmet etmiyorsunuz orası kesin.
Kaçınız oradaydı da, akp'lileri sandık kaçırırken gördü?
Olmayan bir şeyi var ediyorsunuz. Onun üzerinden yalan dolan yazı yazıyorsunuz, twitter'da yayıyorsunuz.
İşte bunun için sahtekarsınız. An itibari ile, ankarayı ak parti aldı.(Chp yine bir şeyler çıkarmazsa) CHP+ Mhp koasliyonuna rağmen. Fetullah gülen'in uyduruk kaynaklarını saymıyorum bile.

Kısaca arkadaş şunu anladım, çok şerefsiz bir seçmen var, burada 2-3 üye var onlar da aynı. Şerefsizlik kanlarına işlemiş. Seçimleri bile lekeliyorlar, daha sandığın yarısı açılmış, ve feto'nun kaynağını referans alıp, çıkmış istanbul'u aldık diyor.

Amaç? alamadık ama ortalığı karıştıralım, belki bir şeyler çıkar... Bu seçimde mhp saf milliyetçiliğini satmıştır, chp'ye.
Chp'yi saymıyorum zaten, bu ülkeyi seven insan chp'ye oy veriyorsa, ya aptaldır, ya da onun milliyetçiliğinden şüphe ederim.

Neyse bir daha girmiyorum foruma

You're a google-translating miserable troll :D Fvck off

So what brother?

I use Google translate because I am not used to writing my language on internet in this fashion.

I just came here to calm my fellow Turkish brothers who are crying constantly on my victory, as my intelligence chief told me.

On behalf of the great Turkish nation, I'd like to congratulate all Turks who proved their honor and voted for AKP today.

My fellow Turkish brothers who are against me, and are bitching non-stop here on this forum...to you I say: Do not challenge it. Let it happen. Turks voted for AKP, lets celebrate.

There is no AKP or CHP. We are all one. Lets come together for the progress and greatness of this great Republic--The Turkish Republic!

Nah, I just wanna keep the trolls away...
@telkon
Bu kadar bariz hilelerin olduğu bir seçim tekrarlanır. Millet yavaş yavaş uyanmaya başlamışsa bu bana yeter de artar bile.

Bıktım artık yeter diycem ama 12 yıl önce bıktım ben :)
@The Sultan Erdogan
Sen işe yarar birşey yapsana, taşaklarımı felan yalasana mesela?

Son 40 dakikada ankarada acilan 7 sandiktan mansura tek bir oy cikmadi. Usenmedim, dakika basi yeniledim secim sonucu sayfasini. Sanirim melih kecioren'de yol kenarinda
buldugu oylari saydiriyor su an.

Edit: an itibariyle 9 oldu sandik sayisi. Hala 0 chp oyu. Vay amk.

Son 40 dakikada ankarada acilan 7 sandiktan mansura tek bir oy cikmadi. Usenmedim, dakika basi yeniledim secim sonucu sayfasini. Sanirim melih kecioren'de yol kenarinda buldugu oylari saydiriyor su an.
Yok artık o kadar bariz hile yapamazlar ya. Nereden takip ediyorsunuz?
@basibos
Ne vatanseverliğime laf ettiririm, ne şerefime ne de Türklüğüme. Beni burada yıllardır tanıyan tanıyor. Adamsan adam gibi konuşursun, biz de konuşuruz bu şekilde kişisel hakaretlerle, çirkeflikle devam edeceksen bir daha girmemen isabet olur.

Yok artık o kadar bariz hile yapamazlar ya. Nereden takip ediyorsunuz?
@basibos
Ne vatanseverliğime laf ettiririm, ne şerefime ne de Türklüğüme. Beni burada yıllardır tanıyan tanıyor. Adamsan adam gibi konuşursun, biz de konuşuruz bu şekilde kişisel hakaretlerle, çirkeflikle devam edeceksen bir daha girmemen isabet olur.

Abi sen yoga dersleri felan mı almaya başladın? Her gün zen bahçesinde meditasyon mu yapıyorsun?

Bugün senin zihniyetindeki insanlar, Ankara'da sandık görevlisi olan kız arkadaşımı rezil etti. İğreniyorum, ne diyeyim başka. Legi, benim gözümde dağdaki pkk'dan bir farkın yok.

Abi sen yoga dersleri felan mı almaya başladın? Her gün zen bahçesinde meditasyon mu yapıyorsun?
Sorma ya, bir de televizyon izlesem mide asidimle adam öldürürüm heralde :)
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/55913/Yalova_yi_1_oy_farkla_kazandi.html
öh yani
Bugün senin zihniyetindeki insanlar, Ankara'da sandık görevlisi olan kız arkadaşımı rezil etti. İğreniyorum, ne diyeyim başka.
Git o insanlarla çöz sorununu o zaman. Benim zihniyetimi analiz etmen için sana para ödemiyorum.
Legi, benim gözümde dağdaki pkk'dan bir farkın yok.
Seni her neredeysen bulur ölünü sikerim senin orospunun evladı.

Yok artık o kadar bariz hile yapamazlar ya. Nereden takip ediyorsunuz?.

Hurriyet ve haberturk'ten. Bir saat kadar once oylar chp 1.370.210 akp 1.379.930 idi. Su an chp ayni akp 1.382.590. Sandik sayisi 11.927 den 11.941e cikti.

Adam gibi teknik tartışmaya giricek bilgi birikiminiz yok, çoğunuzun askeri teknolojiyle ilgisi yok, en azından insan olun.
Hurriyet ve haberturk'ten. Bir saat kadar once oylar chp 1.370.210 akp 1.379.930 idi. Su an chp ayni akp 1.382.590. Sandik sayisi 11.927 den 11.941e cikti.
Yok bunlar kan dökülmeden gitmiycek anlaşıldı, bi 80 öncesi döneme daha hazırlıklı olun.
Vay amk, nazar değdirdim .
Lafını bilmez, ağzından çıkanı kulağı duymaz, karşındakini tanımaz, nerelerden geldiğini bilmez, ileri geri konuşursa karşımdaki insan tahammül etmem. Sülalesi gelsin sonra. Sinirden ellerim titriyor akşamdan beri, birde gelmiş kısa donuyla amına kodumun veledi teröristlerle yatağa girenleri savunmak için bana PKK lı diyor. Ne yapmamı tavsiye ederdiniz?

Last edited:
Yok bunlar kan dökülmeden gitmiycek anlaşıldı, bi 80 öncesi döneme daha hazırlıklı olun.

Lafını bilmez, ağzından çıkanı kulağı duymaz, karşındakini tanımaz, nerelerden geldiğini bilmez, ileri geri konuşursa karşımdaki insan tahammül etmem. Sülalesi gelsin sonra.

Adam gibi teknik tartışmaya giricek bilgi birikiminiz yok, çoğunuzun askeri teknolojiyle ilgisi yok, en azından insan olun.

Ben ne yaptım ya. İki de bir beni buluyorsun:o:.

Hayır herkesin sözcüsü ben miyim?

Ben ne yaptım ya. İki de bir beni buluyorsun:o:.

Hayır herkesin sözcüsü ben miyim?
Genel konuşuyorum, kusura bakmayın tepemi attırdı piç, sizin bir suçunuz yok.

Yanlış anlaşılmaması için o cümleyi gönderimin en üstüne taşıdım.

Back
Top Bottom