What's new

15-year-old Gezi victim Berkin Elvan dies after 269 days in coma

Sana verecek cevabım yok, saygısız aşağılık insansın çünkü.

Sinan, asayişin güçlü olduğuna inandığın yerlerde toplu olaylarda bile tutuklamalar yaparsın. Bu gayet normal bir şey. Asıl olması gereken bu. Tutuklama yapılmalıydı. Oraya kimin çıktığı önemli değil. Caydırıcılık bakımından da yapılmalıydı.

Kısaca, ne anlatıyorum ki ben, şu adamın dediğine bak. Ne yapıyorsanız yapın abi.
Türk'ün, türk'ten başka dostu yoktur diyenin 7 sülalesine ...uym ben...

Arkadaşım, en muhafazakar tahminlere göre 2,5 milyon insan sokaklara döküldü. Pöh diyorsun, tutuklama diyorsun, şaka mısın?

Gezi olaylarına 2 milyondan fazla insan katıldı. Halk vardı orda halk 82 ilin 80'ninde gösteriler oldu. Demek ki sorun sadece göstericilerde değilmiş.

Bugünde çıkmış Erdoğan "Bunların derdi cenaze falan değil, 15 tane seçim büromuz kundaklandı " diyor.

Başbakan olayları yatıştıracağına üstüne benzinle gidiyor. Bu kafayla daha çok olaylar olur ben söyliyim.

In short. Fault lies within Erdogan.

Olacağını ben de söylüyorum.

"Sen de diyorsun ki, başbakan olayları yatıştırmalı." başbakan orada çıkıp yatıştırıcı bir laf etse, yine bir şey değişmeyecek.
bir algı oluşturulmuş, ön yargı oluşturulmuş. adı da "o adam gitmeli."

Yalnız, unutulan şey, o adam illegal yollarla giderse, Türkiye belki önümüzdeki 200 yıl demokrasiyi anamayacak.

Çünkü bir başkası geldiğinde, karşıt grupların yapacağı ilk şey sokağa dökülmek olacak. Mısır gibi 3000-5000 kişiyle kalmaz . Taş üstünde taş kalacağını sanmıyorum.

O zaman şu an, siyaset yapmayı bırakıp, başka şeyler peşinde koşan, siyasetçiler, demokrasiyle savunmayacak herhalde bunu.

Turar, grupların diyorum. Çünkü ertesi gün gelen yine aynı kişiler. Tutuklama yapılmalıydı.

@basibos

Hic bi sikim olmaz , semini bikere Türkiyenin kendi halkindan atildi ,Öyle Misir gibi vesairelerinkini kimlerin attigi ´da belli , neolduguda !

I have non muslim relatives so do you think they are not Turks or what?

Muslim Turks are lesser Turks..
The white Turks,or the atheist/non muslim Turks run the country,and are the real Turks..
Kemal too was a white Turk himself and it is his country.

Muslim Turks are lesser Turks..
The white Turks,or the atheist/non muslim Turks run the country,and are the real Turks..
Kemal too was a white Turk himself and it is his country.
No they dont also Atatürk was a muslim but not like it matters

No they dont also Atatürk was a muslim but not like it matters
the trouble was that the church and some others were too pissed withg their ancient capital Anatolia going into Muslim hands..
They couldnt get muslims out of their Anatolia...but they did manage to get Islam out of the muslims of Anatolia...

they win.

thanks white Ata turk.

the trouble was that the church and some others were too pissed withg their ancient capital Anatolia going into Muslim hands..
They couldnt get muslims out of their Anatolia...but they did manage to get Islam out of the muslims of Anatolia...

they win.

thanks white Ata turk.
Stop trolling or i report you also Anatolia is an Area not a city/capital

Olacağını ben de söylüyorum.

"Sen de diyorsun ki, başbakan olayları yatıştırmalı." başbakan orada çıkıp yatıştırıcı bir laf etse, yine bir şey değişmeyecek.
bir algı oluşturulmuş, ön yargı oluşturulmuş. adı da "o adam gitmeli."

Yalnız, unutulan şey, o adam illegal yollarla giderse, Türkiye belki önümüzdeki 200 yıl demokrasiyi anamayacak.

Çünkü bir başkası geldiğinde, karşıt grupların yapacağı ilk şey sokağa dökülmek olacak. Mısır gibi 3000-5000 kişiyle kalmaz . Taş üstünde taş kalacağını sanmıyorum.

O zaman şu an, siyaset yapmayı bırakıp, başka şeyler peşinde koşan, siyasetçiler, demokrasiyle savunmayacak herhalde bunu.

Agreed to disagree.

Stop trolling or i report you also Anatolia is an Area not a city/capital
this is not trolling,but fact...

isnt it true that most turks cant read Quran and dont know how to prey? and have no concept of basics of Islam?

and yes current Turkey is where Anatolia was and was a much prized bazentine/christian possession..

Dont reply to him just report or he wont stop, hes our little troll.
Not a little..a big one,as i always shout you up :lol:

Back
Top Bottom