What's new

15-year-old Gezi victim Berkin Elvan dies after 269 days in coma

this is not trolling,but fact...

isnt it true that most turks cant read Quran and dont know how to prey? and have no concept of basics of Islam?

and yes current Turkey is where Anatolia was and was a much prized bazentine/christian possession..

Not a little..a big one,as i always shout you up :lol:
Yes i cant read the quran and what is the problem?
Im still a better muslim then millions who can read it

Olen cocugun aktiveleri:-)

Bu hukumet su cemaatle basladigi isi sol orgutlere sicrasa, chpli militanlarada biraz basmasi gerekiyor. Millet kimin ne oldugunu biliyor.

Bu hukumet su cemaatle basladigi isi sol orgutlere sicrasa, chpli militanlarada biraz basmasi gerekiyor. Millet kimin ne oldugunu biliyor.

Welcome to my ignore list bitch.

Bir de gülücük koyuyor embesil.

He didnt deserve to die. No body deserve to die but as you can see people are a part of a militant organisation. As long chp supporting his militant people and protecting this shit wil happen again. He is not innocent! 15 years child knows good what he was doing ther and as a child of a dhkpc family.

kapak olsun sana...

1896906_611263132262927_328882699_n.jpg

doguda kacakcilik yapan bebelerede aciyin baride evlere senlik olsun. Devletin bekasini korumak gien devletin isi sizin gibi siyasi emelerinize gore ayar verilmes. Bebe 15 yasinda aaah doguda uzerine dusen bomba bebede ayni yasinda asagi yukari. Bunlarada acimadigim gibi bunada acimadim.

Al eline sapani ve misketi. Git taksim meydaninda misket oyna. Dusdugunuz durum bugun ortada.

Last edited:
Olacağını ben de söylüyorum.

"Sen de diyorsun ki, başbakan olayları yatıştırmalı." başbakan orada çıkıp yatıştırıcı bir laf etse, yine bir şey değişmeyecek.
bir algı oluşturulmuş, ön yargı oluşturulmuş. adı da "o adam gitmeli."

Yalnız, unutulan şey, o adam illegal yollarla giderse, Türkiye belki önümüzdeki 200 yıl demokrasiyi anamayacak.

Çünkü bir başkası geldiğinde, karşıt grupların yapacağı ilk şey sokağa dökülmek olacak. Mısır gibi 3000-5000 kişiyle kalmaz . Taş üstünde taş kalacağını sanmıyorum.

O zaman şu an, siyaset yapmayı bırakıp, başka şeyler peşinde koşan, siyasetçiler, demokrasiyle savunmayacak herhalde bunu.

Turar, grupların diyorum. Çünkü ertesi gün gelen yine aynı kişiler. Tutuklama yapılmalıydı.
bilader abartmissin sen baya bence.

He did danced with Kurdish song and still that doesn't makes him a PKK symptazian.

You would realise it better if you have done your military service.

We are really in ridicilous stuation so looked us...

Arkadaslar disaridan ne kadar gulunc ve zavalli gozuktugumuzun farkindamisiniz ? Ne o iranli cocukmudir nedir o bile gelip bizi asagiliyor Kafa buluyor kimsenin bu milleti kucuk dusurmeye hakki yok.

Turk olmaya bilirsiniz musluman olmaya bilirsiniz ak partiyi sevmeye bilirsiniz herkes her milletten diinden yada dusuceden olabilir ama unutmayin eger bu topraklarda dogup buyuduyseniz bu vataninn suyunu ekmegini icip yediyseniz bu vatana hizmet etmeli ve fayda getirmeliyiz. Ayni vatanin evlatlariyiz bir birimizi yemeyelim hep beraber su sevdigimiz savuunma sanayi uzerine konusup kafa yoralim. Politikadan bir cacik olmaz bize ne faydasi oldu bu zamana kadar zarardan başka. Zaten partilerdende kotunun iyisini secmeye calisip oy vermeye calisiriyoruz iyisi dort dortlugu yok bunun.... bu siyaseti bir kenara koyup keyf aldigimiz savunma sanayi konusuna donelim ve bir daha boyle baslikla acmayalim zaten bunu tartisacagimiz platformda burasi degil. Cidden kisisel gorus ve fikirleri bir kenara koyup konuyu kapatalım Herkese saygilar....

Arkadaslar disaridan ne kadar gulunc ve zavalli gozuktugumuzun farkindamisiniz ? Ne o iranli cocukmudir nedir o bile gelip bizi asagiliyor Kafa buluyor kimsenin bu milleti kucuk dusurmeye hakki yok.

Turk olmaya bilirsiniz musluman olmaya bilirsiniz ak partiyi sevmeye bilirsiniz herkes her milletten diinden yada dusuceden olabilir ama unutmayin eger bu topraklarda dogup buyuduyseniz bu vataninn suyunu ekmegini icip yediyseniz bu vatana hizmet etmeli ve fayda getirmeliyiz. Ayni vatanin evlatlariyiz bir birimizi yemeyelim hep beraber su sevdigimiz savuunma sanayi uzerine konusup kafa yoralim. Politikadan bir cacik olmaz bize ne faydasi oldu bu zamana kadar zarardan başka. Zaten partilerdende kotunun iyisini secmeye calisip oy vermeye calisiriyoruz iyisi dort dortlugu yok bunun.... bu siyaseti bir kenara koyup keyf aldigimiz savunma sanayi konusuna donelim ve bir daha boyle baslikla acmayalim zaten bunu tartisacagimiz platformda burasi degil. Cidden kisisel gorus ve fikirleri bir kenara koyup konuyu kapatalım Herkese saygilar....
Hepsine katiliyorumda su kalin bölümde dur bakalim, evelallah hem Türküz hemde Müslüman

Sinan yada Xenan54 gozume kestirdim dalacam birine :):) kilo boy verin beyler ona gore hedef secelim dayak yemekte var:)

Ben hazirim. :P

I think there is no need to self-censor ourselves. Be it political or another subject if the subject is on whole Turkey's focus, we should be able to discuss.

Just, everybody should refrain themselves from using abusive words and hurl insults against each other.

Sinan yada Xenan54 gozume kestirdim dalacam birine :):) kilo boy verin beyler ona gore hedef secelim dayak yemekte var:)

Bana dalmak istemezsin. :lol:

https://defence.pk/threads/turkish-military-memories-firearms-thread.300063/#post-5263825 :D

Last edited by a moderator:
Back
Top Bottom