What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
During to visit friend of mine Celi... .. between dates, ......- ...... , in France, I will be planning to visit the cities and places listed below

France
Paris
Amiens
Holland
Oss
Nijmegen

Olur mu ki ?

Valla, ben üniverstedeyken tek seferde. Yunanistan, Italya, Fransa, Ispanya, Hollanda'yı dolaşmıştım.

Vizeyi Yunanistan'dan aldım. Yunanistan'dan girdikten sonra, bir allahın kulu pasaporta bakmadı bir daha. Bence sorun olmaz.

Ama dilekçeye gittiğin ülkedeki şehirleri yazsan iyi olur, T-123456'nın dediği gibi.

Valla, ben üniverstedeyken tek seferde. Yunanistan, Italya, Fransa, Ispanya, Hollanda'yı dolaşmıştım.

Vizeyi Yunanistan'dan aldım. Yunanistan'dan girdikten sonra, bir allahın kulu pasaporta bakmadı bir daha. Bence sorun olmaz.

Ama dilekçeye gittiğin ülkedeki şehirleri yazsan iyi olur, T-123456'nın dediği gibi.

O degilde benim daha çok merak ettigim . Benim ingilizce gramer dogrumu ? :D

During to visit friend of mine Celi... .. between dates, ......- ...... , in France, I will be planning to visit the cities and places listed below

During the visit to friend of mine; Celi..................veya During the visit to my friend, Celi

Bu şekilde yaz istersen..Gramer olarak bu daha doğru..

@T-123456 sağol karedeşim uyarı için :D hiç farkında değildim

Last edited:
During the visit to friend of mine; Celi..................veya During the visit to my friend, Celi

Bu şekilde yaz istersen..Gramer olarak bu daha doğru..

@T-123456 sağol karedeşim uyarı için :D hiç farkında değildim

Bu nasıl oldu k carsamba günü verecem dosyayı konsolosluga ondan üsteliyom kusura bakmayın ingilizce oldugunu bilmyordum dilekçenin :D

I would like to visit My friende C... in France between the dates of ........&.........Whilst I am going to visit the cities and places that i have listed below

????

Bu nasıl oldu k carsamba günü verecem dosyayı konsolosluga ondan üsteliyom kusura bakmayın ingilizce oldugunu bilmyordum dilekçenin :D

I would like to visit My friende C... in France between the dates of ........&.........Whilst I am going to visit the cities and places that i have listed below

????
0 212 334 8730
Taksimdeki Konsolosluk nosu...Buradan daha detaylı bilgi alırsın hocam...Fransa`ya vize için dilekçeleri fransızca istiyor olabilir bunlar...dil konusunda nazlılar biliyorsun, yanlış yönlendrmeyelim seni

????
Fransizcada @Neptune yardimci olabilir.

0 212 334 8730 @T-123456
Taksimdeki Konsolosluk nosu...Buradan daha detaylı bilgi alırsın hocam...Fransa`ya vize için dilekçeleri fransızca istiyor olabilir bunlar...dil konusunda nazlılar biliyorsun, yanlış yönlendrmeyelim seni
Bugun aradım konsoloslugu ingilizce veya fransızca olacak dedikler Türkçe olsa dedim güldü kadın istiyorsan öle yap dedi ozaman nah veririz demek istediler sanırım :D

Bec3whACcAAtG88.jpg:large

Recent evidence may prove that this site on Mount Aratat in Turkey was the final resting place of Noah's Ark

France

Paris
-
-
Amiens
-
-
Holland

Oss
-
Nijmegen

-

Olur mu ki ?
galiba schgen vizesi aliyorsun ben daha once 3 defa felan aldim bildigin uzere hangi ulkede daha cok kalacaksan o ulkenin konsolosluguna basvuruyorsun..mesala toplam 10 gun demi 4 gun fransa 3 gun amines 2 gun oss 1 gun nijmegen diye yazman gerek..zaten giriste sorarlarsa aynen yazdigin gibi soylersin girdikten sonra istedigin ulkede istedigin kadar kal.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom