What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
@Sinan verdigin linki tam okumadim ama, bence ufak tefek seyleri büyütmenin alemi yok, son zamanlarda herkes biribriyle didisir oldu, gereksiz tartismalar bence.

@Neptune beni yanlis anlama ama son günlerde Türkiyeye biraz mesafeliymissin gibi mesajlarin var, ne oldu sormasi ayip?

yo yo yanlış anlama yok kardeşim. Sanırım kendimi net ifade edemedim. Orada kaygılarımı belirtirken ülkemizin bir ferdi olarak yaptım. Etnik bir kimlikle değil ;)

yo yo yanlış anlama yok kardeşim. Sanırım kendimi net ifade edemedim. Orada kaygılarımı belirtirken ülkemizin bir ferdi olarak yaptım. Etnik bir kimlikle değil ;)

ben de aynı soruyu soracaktım daha önceki yorumundan kaynaklı, unuttum. xenon'a ve sana teşekkürler.

Yahu, neden birbirinizi bu kadar kırıyorsunuz anlamış değilim?
Hele ki konunun özüne bakıp ne kadar önemsiz birşey olduğunu düşünürsek.

Bir konunun sticky olması için yeterli ilgi görmesi gerekiyor. Mevcüt stickylerin hepsi bu prosedürden geçti.
Bir konu yeterince ilgi görür ve sayfaya ulaştığı vakit. Bunu zaten sticky yapmak mod'un görevidir. Lâkin her önüne gelen konu açıp, sticky olmasını talep edemez.

@ELTurco O gün ben dahil gereksiz postkarın hepsi silinmiş olup, kural dışına çıkanların hepsine gereken yapılmıştır, istersen bütün adminlere mesaj at sor. Ölçüp biçmeden burda insanlara iftira atıyorsunuz. Daha önce defalarca belirttiğim gibi. Burası bu tür konuların tartışılacağı yer değil. Gidin GHQ'da tartışın.

@olcayto ,saat 5ten beri savasiyom,adamlar kafayi yedi gulmekten karnim agridi.
Yahudiler 60bin afrikaliyi disariya atiyormus,o threade bi gir bak istersen.
Sonunda cevap veremediler arkadaslar.:omghaha:

@olcayto ,saat 5ten beri savasiyom,adamlar kafayi yedi gulmekten karnim agridi.
Yahudiler 60bin afrikaliyi disariya atiyormus,o threade bi gir bak istersen.
Sonunda cevap veremediler arkadaslar.:omghaha:

Sabah görmüştüm zaten merak etme. Ama dedim bunlar şimdi beni top atışına tutar diye.
Hiç bulaşmamak daha mantıklıydı :).

Sendr bazen az kaşınmıyorsun ha :p

Lütfen politikanın şakası bile olmasın burda. Başlayınca sonunu getiremiyoruz :D

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom