What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Having GF issues... ? :p:
Lol, i had a very stressfull day.

But
images

@Sinan verdigin linki tam okumadim ama, bence ufak tefek seyleri büyütmenin alemi yok, son zamanlarda herkes biribriyle didisir oldu, gereksiz tartismalar bence.

@Neptune beni yanlis anlama ama son günlerde Türkiyeye biraz mesafeliymissin gibi mesajlarin var, ne oldu sormasi ayip?

@Sinan verdigin linki tam okumadim ama, bence ufak tefek seyleri büyütmenin alemi yok, son zamanlarda herkes biribriyle didisir oldu, gereksiz tartismalar bence.

Aynı fikirdeyiz ama bazı insanların modların kararlarına riayet etmeyip sürekli olarak kendi fikirlerini empoze etmeye çalışması,(ilk olay değil bu hatırlatırım) bir yerde patlak veriyor.

Aynı fikirdeyiz ama bazı insanların modların kararlarına riayet etmeyip sürekli olarak kendi fikirlerini empoze etmeye çalışması,(ilk olay değil bu hatırlatırım) bir yerde patlak veriyor.
Neyse bende karisip dahada bulandirmayayim ortaligi, siz gene isi tatliya baglayin.
Ufak tefek seylerden kirginlik olmasin burada.

Turkce bir komedi filmi bilen varsa haber versin?

Eski degil,yeni cikanlardan.

Ya bu foruma bir baktimda,
Hem deveciler hemde duvarcilar(bizim atalar icin yapmistilar)sanki devletleri tarafindan gonderilmis.
Ne dersiniz?

Devciler dediğin afedersiniz zandnegers sanırım :) . Onların devletinin böyle birşeyi organize etmesine pek ihtimal vermiyorum. Neden? Akılları yetmez.

Duvarcılar dediklerin de sanırım aşırı solcu çekik gözlüler? Bak onlar böyle birşey organize etme kapasitesine sahip. Yani ihtimal veririm.

Birde şikayet duvarcılar (kuch, kuch, klaagmuur) da devlet tarafından organize edilmiş kişiler ola bilir. Ki zaten bilinen birşey.
Kendileri de saklamıyorlar.

Devciler dediğin afedersiniz zandnegers sanırım :) . Onların devletinin böyle birşeyi organize etmesine pek ihtimal vermiyorum. Neden? Akılları yetmez.

Duvarcılar dediklerin de sanırım aşırı solcu çekik gözlüler? Bak onlar böyle birşey organize etme kapasitesine sahip. Yani ihtimal veririm.

Birde şikayet duvarcılar (kuch, kuch, klaagmuur) da devlet tarafından organize edilmiş kişiler ola bilir. Ki zaten bilinen birşey.
Kendileri de saklamıyorlar.
Bak guzel dedin,Sikayetciler,Duvarcilar ve dev(e)ciler.
Nasil iyi oldumu?
Devciler disardan getirmis olabilir cunku butun cevaplari kitap gibi.;)
Neyse ben bi filme bakayim sizlere iyi geceler

Turkic language?? Most of Turkish is loan words from Arabic and Farsi!!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom