What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Bakın şunlara ya. Arkamdan atmadıkları şey kalmamış :)

Arada bir hepimiz kaşınırız ama boş yere de kaşınmayalım. Bizle alakalı olmayan konulara da balıklama atlamayalım, @T-123456 abimizin yaptığı gibi.

Yoksa kimden ne korkacağım. Misal dün Atatürk hakkın da ileri geri konuşuluyor du **** ler tarafından. Zamanım olsa hemen atlayacam ortasına ama işlerim yoğun. Malum yarın Türkiye'ye gidiyorum.

Kış ayı biraz zor olur Ankara'da. O yüzden bir on gün memelekete de gideceğim.

@xenon54 , iltifatlarınız için teşekkürler bu arada :)

Yoksa kimden ne korkacağım. Misal dün Atatürk hakkın da ileri geri konuşuluyor du **** ler tarafından. Zamanım olsa hemen atlayacam ortasına ama işlerim yoğun. Malum yarın Türkiye'ye gidiyorum.
Nerde? Hemen bombalayim orayi. :lol:

Iyi tatiller bu arada.:tup:

Mustefa Kemal Ataturk: The greatest Muslim general of the 20th centuary? | Page 10

@xenon54 , kılıcın keskin ola.

Burda hava soğuk yarın -10 / -5 derece arası olcak hava. Ankara'nın ayazı pis oluyor.

Ankara da ilk kış değil bu benim için. Gündüz pek bir sıkıntı olmuyor. Ama ggüneş battıktan sonra dışarı da kalmak çekilmez oluyor.

İyi hatırlarım, akşam karanlık saatlerde mangal keyfi yapıyoruz.
Kızarttığımız sucuğun, mangalın üzerinden ağzımıza girene kadar yağsının donması ve ağızda iğrenç bir yapışıklık yarattığını.

Bakın şunlara ya. Arkamdan atmadıkları şey kalmamış :)

Arada bir hepimiz kaşınırız ama boş yere de kaşınmayalım. Bizle alakalı olmayan konulara da balıklama atlamayalım, @T-123456 abimizin yaptığı gibi.

Kış ayı biraz zor olur Ankara'da. O yüzden bir on gün memelekete de gideceğim.

@xenon54 , iltifatlarınız için teşekkürler bu arada :)
O konu olmazsaydi devecilere karsi yalniz kalirdik,eskileri unutmayalim.

Cecen arkadasta rus bayragini anlamadim.

Site yönetimi hiç Kuzey Kafkasya ülkelerin bayraklarını koymadını göre mecburen Rus bayrağını seçtik ama ilerde değiştirecem.

@Noxchi
Kimsin, nesin, nerelisin bize kendini tanitirmisin?

Vallah ne yaziyim bilmiyorum adım Onur 19 yaşındayım Kayseri'de yaşıyorum. Siyasi düşüncelerime gelince Muhafazakârım ama aynı zamanda Devrimci-Sosyalist fikirlerimde var.

Ve fanatik bir Fenerbahçeliyim :D

Last edited:
Site yönetimi hiç Kuzey Kafkasya ülkelerin bayraklarını koymadını göre mecburen Rus bayrağını seçtik ama ilerde değiştirecem.

Vallah ne yaziyim bilmiyorum adım Onur 19 yaşındayım Kayseri'de yaşıyorum. Siyasi düşüncelerime gelince Muhafazakârım ama aynı zamanda Devrimci-Sosyalist fikirlerimde var.

Ve fanatik bir Fenerbahçeliyim :D
Fenerbahceliysen,Fethiyesporu duymussundur:tup:
Yinede hosgeldin.

What did you say about Fenerbahce ? :mad:

If you offered my club an insult while your Galatasary is full of Old Farts - We'd have a War on our hands ! :buba_phone:
Bring it but i'm afraid you will be tired after two seconds(body volume)you sure?:omghaha:
You know the risks for fat people?:dance3:
Btw,you lost to Fethiyespor third league.:rofl:

Actually this is a very good answer from Atatürk himself to the mindless people who says " We worship Atatürk like a god".

He is underlining the fact that he is mortal....

Gallipoli - Memorial at Anzac Cove by Ataturk.
"Those heroes that shed their blood and lost their lives…
You are now lying in the soil of a friendly country. Therefore rest in peace. There is no difference between the Johnnies and the Mehmets to us where they lie side by side here in this country of ours…
You, the mothers, who sent their sons from faraway countries wipe away your tears; your sons are now lying in our bosom and are in peace, after having lost their lives on this land they have become our sons as well."
Ataturk, 1934

@xenon54 this is a quote every ANZAC day that New Zealand media brings up.

It is such a great quote I feel, and it was the quote that made me want to know more about Turkey and it's history.

Türkiye'de yaşıyorsan, bayrağını Türk bayrağı seçsen iyi olur forum kurallarına aykırı.

Country Flags

Muhafazakar + Sosyalist.... ilk defa duyuyorum. :)

Bu arada profil resmini neden Suudi Arabistan bayrağı seçtin acaba ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom