What's new

The IAEA Board of Governers Passes the Resolution on Iran

دوست گرامی

شما فکر می کنی سرنگون کردن بشار اسد خیلی سخت تر از سرنگونی صدام هست؟ شما فکر می کنی اگر ناتو مستقیم به سوریه حمله کنه شکست می خوره از ارتش داغون بشار اسد؟ جدی؟

سوریه الان 3 بخش شده. همه منابع سوریه رو دارن کشورهای دیگه می برن. سفره ای شده برای مفت خوری همه بازیگرهای منطقه ای و فرا منطقه ای. همه مردم آواره شدن. بعد شما دلت به این خوش هست که منطقه پرواز ممنوع روش اعلام نکردن؟

فکر می کنی کاری داره تو شورای امنیت سازمان ملل بخشنامه صادر کنند و منطقه پرواز ممنوع رو ایران اعلام کنند؟ زحمتش فقط یک دستور جلسه پخش کردن و رای گیری هست

مگه سال 2009 که کشتیرانی ایران رو در شورای امنیت تحریم کردن و حتی کشورهای آفریقایی اجازه بازرسی از کشتی های ما رو داشتن رو یادتون رفته؟

شما جدی فکر می کنید که ایران می تونه زیرساخت های آمریکا رو بدون داشتن چند صد سلاح هسته ای بزنه؟ اسرائیل رو بحثی ندارم چون می تونیم بدون سلاح هسته ای هم با خاک یکسانش کنیم، اما واقعاً فکر می کنی با این همه پایگاه آمریکایی که دست روی ماشه دور ما هستند و اون همه سپر دفاعی در اروپا و بمب های هسته ای آمریکا در ترکیه، ایران می تونه خاک آمریکا رو بدون اینکه نابود بشه هدف قرار بده؟​

بشار اسد متحدین قوی داره و انبار های شیمیایی
وی اکس میتونه از بمب هسته ای بدتر باشه
صدام هیچی نداشت نه دوست نه سلاح

سوریه زمین استراتژیک داره که دست ایرانه و بقیش اهمیت کمتری داره
نفت سوریه کمه و اهمیت زیادی نداره
بقیه سوریه رو میخواین. چشم. یه چن سال دیگه مهلت بدین‌

افریقایی ها در ابهای کشورشون میتونن کشتی ما رو بازرسی کنن‌
قدرت پرچم ایران الان که وحشتناک بالا رفته و همه دیدن کشتی ملکه چی شد و اون حقارت رو

حمله مغناطیسی یا هسته ای به جاهای دیگه بحثی نیست که من و شما بکنیم و خیلی فرضیه ای میشه‌‌
بهتره واردش نشیم

اسراییل اونقد مهمه انگار جزو امریکاست
و همون بازدارندگیه
..........

بشار اسد متحدین قوی داره و انبار های شیمیایی
وی اکس میتونه از بمب هسته ای بدتر باشه
صدام هیچی نداشت نه دوست نه سلاح

سوریه زمین استراتژیک داره که دست ایرانه و بقیش اهمیت کمتری داره
نفت سوریه کمه و اهمیت زیادی نداره
بقیه سوریه رو میخواین. چشم. یه چن سال دیگه مهلت بدین‌

افریقایی ها در ابهای کشورشون میتونن کشتی ما رو بازرسی کنن‌
قدرت پرچم ایران الان که وحشتناک بالا رفته و همه دیدن کشتی ملکه چی شد و اون حقارت رو

حمله مغناطیسی یا هسته ای به جاهای دیگه بحثی نیست که من و شما بکنیم و خیلی فرضیه ای میشه‌‌
بهتره واردش نشیم

اسراییل اونقد مهمه انگار جزو امریکاست
و همون بازدارندگیه
..........
کی گفته وی ایکس می تونه از بمب هسته ای بدتر باشه؟ هدف مگه کشتن مردم هست؟ قدرت تخریب این دو تا اصلاً قابل مقایسه نیست. مگه عراق اون همه سلاح شیمایی و گاز اعصاب از جمله وی ایکس در زمان جنگ روی سر سربازهای ما نریخت و 6 سال آخر جنگ ما در خاک عراق بودیم؟ تازه همون سلاح شیمیایی رو هم نداریم. هر چند که می تونیم بسازیم اما می خواین جلوی آمریکا ازش استفاده کنید؟

شما منابع سوریه رو با ایران یکی می کنی؟ ایران بیشترین ذخایر انرژی دنیا رو داره. نفت، گاز طبیعی، هلیوم و هزاران معدن کانی ها و سنگ های ارزشمند

به هر حال تا زمانی که ایران سلاح هسته ای نداشته باشه، مدام بهمون زور می گن. شما دلتون رو به چه چیزهایی خوش کردی برادر من

دلار امروز شد 18،800. یعنی از سال 2009 تا الان بالای 20 برابر بیشتر شده. سال 2009 نزدیک 900 تومان بود. مگه مردم تا کی می تونند تحمل کنند؟ اقتصاد داره فرو می پاشه بعد شما دلت به این خوش هست که در یک حرکت نمایشی به ونزوئلا بنزین فرستادیم؟ آیا می تونیم با این دست از تجارت ها اقتصاد ایران رو نجات بدیم؟

به خدا مردم با شرفی داریم، اما بهرحال یه روزی مردم هم ناامید می شن

برنامه هسته ای ایران اگر قرار هست به هدفی به جز سلاح هسته ای باشه چیزی جز ضرر و خیانت به کشور نیست. شما می دونید برای تأمین سوخت فقط همین راکتور هسته ای بوشهر که الان داریم با توان فعلی هسته ای باید نزدیک 10 سال غنی سازی کنیم تا فقط سوخت یک سال تأمین بشه؟ برنامه هسته ای ایران اگر فقط بخواد در شرایط فعلی باقی بمونه فاجعه اقتصادی هست. هیچ توجیه منطقی برای اینکه ادامه داشته باشه نداره

بالای 10 میلیارد دلار خرج برنامه هسته ای ایران شده. اگر این 10 میلیارد دلار خرج توسعه انرژی های پاک مانند انرژی خورشیدی می شد بیشتر از 1000 مگاوات برق می تونستیم تولید کنیم. یعنی این همه خرج برای 1000 مگاوات برق که ظرفیت اسمی نیروگاه بوشهر هست ارزش داره؟​

کی گفته وی ایکس می تونه از بمب هسته ای بدتر باشه؟ هدف مگه کشتن مردم هست؟ قدرت تخریب این دو تا اصلاً قابل مقایسه نیست. مگه عراق اون همه سلاح شیمایی و گاز اعصاب از جمله وی ایکس در زمان جنگ روی سر سربازهای ما نریخت و 6 سال آخر جنگ ما در خاک عراق بودیم؟ تازه همون سلاح شیمیایی رو هم نداریم. هر چند که می تونیم بسازیم اما می خواین جلوی آمریکا ازش استفاده کنید؟

شما منابع سوریه رو با ایران یکی می کنی؟ ایران بیشترین ذخایر انرژی دنیا رو داره. نفت، گاز طبیعی، هلیوم و هزاران معدن کانی ها و سنگ های ارزشمند

به هر حال تا زمانی که ایران سلاح هسته ای نداشته باشه، مدام بهمون زور می گن. شما دلتون رو به چه چیزهایی خوش کردی برادر من

دلار امروز شد 18،800. یعنی از سال 2009 تا الان بالای 20 برابر بیشتر شده. سال 2009 نزدیک 900 تومان بود. مگه مردم تا کی می تونند تحمل کنند؟ اقتصاد داره فرو می پاشه بعد شما دلت به این خوش هست که در یک حرکت نمایشی به ونزوئلا بنزین فرستادیم؟ آیا می تونیم با این دست از تجارت ها اقتصاد ایران رو نجات بدیم؟

به خدا مردم با شرفی داریم، اما بهرحال یه روزی مردم هم ناامید می شن

برنامه هسته ای ایران اگر قرار هست به هدفی به جز سلاح هسته ای باشه چیزی جز ضرر و خیانت به کشور نیست. شما می دونید برای تأمین سوخت فقط همین راکتور هسته ای بوشهر که الان داریم با توان فعلی هسته ای باید نزدیک 10 سال غنی سازی کنیم تا فقط سوخت یک سال تأمین بشه؟ برنامه هسته ای ایران اگر فقط بخواد در شرایط فعلی باقی بمونه فاجعه اقتصادی هست. هیچ توجیه منطقی برای اینکه ادامه داشته باشه نداره

بالای 10 میلیارد دلار خرج برنامه هسته ای ایران شده. اگر این 10 میلیارد دلار خرج توسعه انرژی های پاک مانند انرژی خورشیدی می شد بیشتر از 1000 مگاوات برق می تونستیم تولید کنیم. یعنی این همه خرج برای 1000 مگاوات برق که ظرفیت اسمی نیروگاه بوشهر هست ارزش داره؟​

وی اکس و بمب هسته ای هر دو میکشه ولی وی اکس منطقه رو ده سال غیر قابل سکونت میکنه
در مورد انفجار هسته ای چن ماه

در مورد اقتصاد و دلار
ما باید دوره سختی رو طی کنیم و تا حالا با پول نفت لوس شده بودیم

مردم با شرفند بله

علت مهم گرانی دلار هم خریدش به عنوان سرمایه است نه نیاز
اگر پول اضافه رو وارد صنعت کنیم عاقبت بهتری داریم تا وارد دلار یا ساخت و ساز کنیم

پاراگراف اخرتون موافقم
......

وی اکس و بمب هسته ای هر دو میکشه ولی وی اکس منطقه رو ده سال غیر قابل سکونت میکنه
در مورد انفجار هسته ای چن ماه

در مورد اقتصاد و دلار
ما باید دوره سختی رو طی کنیم و تا حالا با پول نفت لوس شده بودیم

مردم با شرفند بله

علت مهم گرانی دلار هم خریدش به عنوان سرمایه است نه نیاز
اگر پول اضافه رو وارد صنعت کنیم عاقبت بهتری داریم تا وارد دلار یا ساخت و ساز کنیم

پاراگراف اخرتون موافقم
......
بله، در صورتی که پاکسازی نشه اما پاکسازی می شه با خودروهای ضد جنگ شیمیایی. عراق علیه ایران از وی ایکس هم استفاده کرد اما پاکسازی شد. فکر کنم مین های مرزی بیشتر از ما تلفات گرفته باشه پس از جنگ. سلاح اتمی هم همین طور هست. ایزوتوپ هایی که پخش می شن خیلی هاشون نیمه عمر چندین سال و چند دهه ای دارن و تا چند دهه می تونند بمونن

من قبول دارم که باید از اقتصاد نفتی رد بشیم، اما باید این کار درست و با فشار منطقی به مردم انجام بشه نه با این شکل امروزی
شما به شورش آبان ماه که نگاه کنید متوجه ژرفای خطری که امنیت کشور رو تهدید می کنه می شین. می دونید چند هزار میلیارد تومن خسارت به بانک ها و پمپ بنزین ها و ساختمون های دولتی و زیرساخت های کشور وارد شد؟ اینطوری پیش بره کشور دچار فروپاشی می شه

دلیل اصلی گرونی دلار تولید نقدینگی بدون پشتوانه هست. زمانی که شما پول چاپ کنید اما به میزان پولی که چاپ شده کالا در کشور موجود نباشه تورم ایجاد می شه. ما نه توانایی تولید کالای بالایی رو داریم، نه واردات می تونیم بکنیم. صادرات کشور هم که خوابیده. چجوری باید تولید رو ببریم بالا؟

من همه حرفم این هست که ما اگر می خواهیم دچار فروپاشی نشیم، باید قدرت هسته ای بشیم. باید چند ده و چند صد سلاح هسته ای داشته باشیم که دیگران روی ما حساب باز کنند. وگرنه با این فرمون اگر بریم جلو دیر یا زود از هم می پاشه کشور. دست کم مردم باید یه دلخوشی داشته باشن. نداشته باشن؟​

بله، در صورتی که پاکسازی نشه اما پاکسازی می شه با خودروهای ضد جنگ شیمیایی. عراق علیه ایران از وی ایکس هم استفاده کرد اما پاکسازی شد. فکر کنم مین های مرزی بیشتر از ما تلفات گرفته باشه پس از جنگ. سلاح اتمی هم همین طور هست. ایزوتوپ هایی که پخش می شن خیلی هاشون نیمه عمر چندین سال و چند دهه ای دارن و تا چند دهه می تونند بمونن

من قبول دارم که باید از اقتصاد نفتی رد بشیم، اما باید این کار درست و با فشار منطقی به مردم انجام بشه نه با این شکل امروزی
شما به شورش آبان ماه که نگاه کنید متوجه ژرفای خطری که امنیت کشور رو تهدید می کنه می شین. می دونید چند هزار میلیارد تومن خسارت به بانک ها و پمپ بنزین ها و ساختمون های دولتی و زیرساخت های کشور وارد شد؟ اینطوری پیش بره کشور دچار فروپاشی می شه

دلیل اصلی گرونی دلار تولید نقدینگی بدون پشتوانه هست. زمانی که شما پول چاپ کنید اما به میزان پولی که چاپ شده کالا در کشور موجود نباشه تورم ایجاد می شه. ما نه توانایی تولید کالای بالایی رو داریم، نه واردات می تونیم بکنیم. صادرات کشور هم که خوابیده. چجوری باید تولید رو ببریم بالا؟

من همه حرفم این هست که ما اگر می خواهیم دچار فروپاشی نشیم، باید قدرت هسته ای بشیم. باید چند ده و چند صد سلاح هسته ای داشته باشیم که دیگران روی ما حساب باز کنند. وگرنه با این فرمون اگر بریم جلو دیر یا زود از هم می پاشه کشور. دست کم مردم باید یه دلخوشی داشته باشن. نداشته باشن؟​

همه حرفهاتونو قبول دارم جز

عراق وی اکس نداشت و واقعا پاکسازی وی اکس سخته
ایزوتوپهای طولانی مدت باقی میمونند مثل کبالت و در تمام دنیا پخش میشن بدتر از چرنوبیل
خوشبخت اونیه که در انفجار اولیه کشته بشه وگرنه بقیه شکنجه میشن تا مرگ

Putin: we will give them the opportunity to repent.

غیر مستقیم
یعنی در ضربه دوم سریع نمیکشیم دشمنو و شکنجه میدیم
.....

همه حرفهاتونو قبول دارم جز

عراق وی اکس نداشت و واقعا پاکسازی وی اکس سخته
ایزوتوپهای طولانی مدت باقی میمونند مثل کبالت و در تمام دنیا پخش میشن بدتر از چرنوبیل
خوشبخت اونیه که در انفجار اولیه کشته بشه وگرنه بقیه شکنجه میشن تا مرگ

Putin: we will give them the opportunity to repent.

غیر مستقیم
یعنی در ضربه دوم سریع نمیکشیم دشمنو و شکنجه میدیم
.....

دست کم گزارش هایی که از عراق در پایان دهه 1980 هست می گه که عراق وی ایکس هم داشت و علیه ایران هم استفاده کرد. برای نمونه این گزارش​

The agents included in this arsenal were mustard agent, sarin, tabun, and possibly small quantities of VX.
https://www.nonproliferation.org/wp-content/uploads/npr/81ali.pdf

CIA said:
After a comprehensive review of Iraqi CW agent production and storage, we conclude that, at the time of Desert Storm, Iraq possessed usable stocks of only five chemical agents—the blister agent sulfur mustard (HD); the nerve agents sarin (GB), cyclosarin (GF), and VX,a and the riot control agent CS.
https://www.cia.gov/library/reports/general-reports-1/gulfwar/cwagents/index.htm

دست کم باور عمومی جهان بر این هست که در حمله عراق به حلبچه از وی ایکس به عنوان یکی از عامل های اعصاب استفاده شده​

هیچ راه منطقی به جز اینکه یا کلاً اتمی بشیم یا کلاً بیخیال برنامه هسته ای بشیم برامون نمونده از دید من​

دست کم گزارش هایی که از عراق در پایان دهه 1980 هست می گه که عراق وی ایکس هم داشت و علیه ایران هم استفاده کرد. برای نمونه این گزارش​

https://www.nonproliferation.org/wp-content/uploads/npr/81ali.pdf

https://www.cia.gov/library/reports/general-reports-1/gulfwar/cwagents/index.htm

دست کم باور عمومی جهان بر این هست که در حمله عراق به حلبچه از وی ایکس به عنوان یکی از عامل های اعصاب استفاده شده​

هیچ راه منطقی به جز اینکه یا کلاً اتمی بشیم یا کلاً بیخیال برنامه هسته ای بشیم برامون نمونده از دید من​

گزارش های بالا رو دیدم ولی در واقعیت یا نداشت یا در مقیاس کم و غیر صنعتی داشت

جمله اخر درسته
یه روزی هشتاد درصد همین فروم میگفتن بمب هسته ای حرامه و فقط دانش هسته ای

حالا جو فرق کرده
.......

گزارش های بالا رو دیدم ولی در واقعیت یا نداشت یا در مقیاس کم و غیر صنعتی داشت

جمله اخر درسته
یه روزی هشتاد درصد همین فروم میگفتن بمب هسته ای حرامه و فقط دانش هسته ای

حالا جو فرق کرده
.......
باشه، شما بگو اصلاً وی ایکس هم ساختیم

شما که خودت در اروپا هستی بهتر می دونی که به کار بردن وی ایکس چه چهره بدی از ایران و ایرانی نشون می ده. ما رو در اندازه داعش و صدام و قذافی پایین میاره. دیگه روت نمی شه سرت رو تو اروپا بالا بگیری

اما اگر بمب هسته ای داشته باشیم سیگنال قدرت و پیشرفته بودن می فرستیم. اگر روزی هم به کار ببریم می گیم داشتیم زدیم، شما هم برین بسازید اگه می تونید. جدا از اینکه همه دشمنان منطقه ای ما شورتشون رو از ترس خیس می کنند

سلاح های شیمیایی جز ترس و وحشت و تروریسم چیزی رو به دیگران نشون نمی ده، اما بمب هسته ای نشون دهنده پیشرفت یک کشور هست

امیدوارم برنامه ساخت بمب رو پیش ببرن و پلن دومی برای برنامه هسته ای پنهان در این روزها داشته باشن​

باشه، شما بگو اصلاً وی ایکس هم ساختیم

شما که خودت در اروپا هستی بهتر می دونی که به کار بردن وی ایکس چه چهره بدی از ایران و ایرانی نشون می ده. ما رو در اندازه داعش و صدام و قذافی پایین میاره. دیگه روت نمی شه سرت رو تو اروپا بالا بگیری

اما اگر بمب هسته ای داشته باشیم سیگنال قدرت و پیشرفته بودن می فرستیم. اگر روزی هم به کار ببریم می گیم داشتیم زدیم، شما هم برین بسازید اگه می تونید. جدا از اینکه همه دشمنان منطقه ای ما شورتشون رو از ترس خیس می کنند

سلاح های شیمیایی جز ترس و وحشت و تروریسم چیزی رو به دیگران نشون نمی ده، اما بمب هسته ای نشون دهنده پیشرفت یک کشور هست

امیدوارم برنامه ساخت بمب رو پیش ببرن و پلن دومی برای برنامه هسته ای پنهان در این روزها داشته باشن​

من و شما این حرفا رو اینجا میزنیم و کارشناسهای کشور ها هم خبر دارن
علت اینکه من گفتم هم نشون دادن نقاط قوت سوریه بود
....

Supreme leader with his supreme wisdom was fooled by the west, once again.. and Iranian consider him Ayatollah. :hitwall:

Country Latest Posts

Back
Top Bottom