What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Inanilmaz seyler oluyor. Saygisizlik, bazi üyelerin digerlerine küfür ve iftiralari. Yaziklar olsun. Bu zihniyetteki yaratiklarla savasa girsek ha bunlara ha düsmana sirtini dönmüssün fark etmez.

Inanilmaz seyler oluyor. Saygisizlik, bazi üyelerin digerlerine küfür ve iftiralari. Yaziklar olsun. Bu zihniyetteki yaratiklarla savasa girsek ha bunlara ha düsmana sirtini dönmüssün fark etmez.
Ben artik karar verdim, böylesi zihniyetlerle hic bir sekilde diyaloga girmicem. Bu kadar saygisizca, bu kadar asagilayici kelimelere müsade verilmesi ayriyeten cok anormal bir durum. Ama buda burdaki mod'un zihniyetini rahatlikla kanitliyor.

I think some members who dont have capability to keep their polite altitude should be banned from political threads. I don't know if is there a such mechanism in the forum. It is so weird. Why would someone insult other's mother o_O

@Baybars Han thread ban + warning issued for abusive, provocative language,insulting.
@Selim I warning issued to attack mod with groundless claims as if i am a guy who don't have a profession or social life out of here so having vast of time to watch, read all your politic topics/debates/accusations within 7/24. Just report the posts kindly and wait while shutting your mouth feto guy instead of judging my lifestyle or mentality or ideology or justice comprehension with using every opportunity to attack me, even if i am not around in politic threads.

Last edited:
işte safımızı başında belli etmedik. rengimizi belli etmedik. sonuçları bunlar oldu. rusya bize güvenmiyor. güvenseydi ypg'yi bizden önce rusya ezerdi abd iti diye. ama şu an kendisi de türkiye'ye karşı kullanabilirim mi diye düşünüyor. sebebi, adam gibi delikanlı gibi bi dış politikası yok bu ülkenin. bir gün abd d.işleri bakanı geliyor, dert yakınıp duruyolar, ötesi gün putin'e.

bu kadar saf nasıl olabiliyorlar ya? zaten bu işlerin başı abd. sen kime neyin derdini yanıyosun. bunlar 15 yılda bi bok ogrenemedi.

şu abdli diplomatları filan acayip merak ediyorum. x ülkenin x kişisi gelip sana anlatıyor anlatıyor, yes yes yes yes yes agree deyip, toplantı sonrası adamlar her şeyi unutuyor hehe. dassak gecer gibi dünya yönetiyor adamlar.

koskoca nükleer devlet bi filistinle neden baş edemesin? istese zaten yerle bir eder. nükleere ne hacet. de adamlar bm'ye karşı yapıyorlar zaten her şeyi. neden girişsinler böyle işlere? yavaş yavaş ilerliyorlar.

bu tip kıyaslamalar gereksiz. görünen ve gerçek olduğuna çoğu kişinin inandığı bi gerçek vardır. kürdistan ı abd-israil-dolaylı da eu destekliyor. Gerisi faso fiso. biz bunu göremediysek, bırakalım savaşı zaten. verelim topragi.

her şeyi siyonizme yüklemedim @UkroTurk bunu yükledim. uç noktalardan örnekler vermen seni doğru çıkarmıyor.

koskoca nükleer devlet bi filistinle neden baş edemesin? istese zaten yerle bir eder. nükleere ne hacet. de adamlar bm'ye karşı yapıyorlar zaten her şeyi. neden girişsinler böyle işlere? yavaş yavaş ilerliyorlar.

bu tip kıyaslamalar gereksiz. görünen ve gerçek olduğuna çoğu kişinin inandığı bi gerçek vardır. kürdistan ı abd-israil-dolaylı da eu destekliyor. Gerisi faso fiso. biz bunu göremediysek, bırakalım savaşı zaten. verelim topragi.

her şeyi siyonizme yüklemedim @UkroTurk bunu yükledim. uç noktalardan örnekler vermen seni doğru çıkarmıyor.
Kurdistani Rusyada destekliyor,onu unutma.

Siyonizm denen dünyanın en etkin gücü( size göre) bir avuç Filistinliyi bitiremiyor. Gerçek ortada.
Kişisel tartişmalara girme.
Senin benim hakkımda ne düşündüğün umrumda bile değil.
Ben kendimin doğru olduğunu bileyim bu bana yeter.

Unuttuğunuz bir ülke daha var beyler!
Suudi Arabistan ve Sünni Arap ülkeleride İrana karşı sünni Kürdistan istiyorlar ve destekliyorlar.

Kurdistani Rusyada destekliyor,onu unutma.
Artık istemiyor:) Kürtleri 1990lara kadar SSCB destekledi. 1990lardan sonra ABDye kaptırdılar. Kurulacak kürdistan gaz yollarında abd kuklası bir devlet olacak bunu iyi bildiklerinden artık istemiyorlar.

Fırat harekatının neden biranda bitirildiğini şimdi anlamış olduk.
ABD geliyor diye bizimkiler bitirmişler.

ABD Barzani'nin kürdistanını destekliyor Irak'ta. Rusya ise PUK-PKK ittifağını destekliyor Irak'ta.

Suriyede zaten Suriye peşmergesinin hiçbir kontrol alanı yok. Yarısı Türkiye'de, yarısı Barzani kontrollü alanda barınıp duruyor. Suriye'de Rusya da ABD de PKK'nın kürdistanını destekliyor.

İran'ın kırsal ve köy kesimi zaten islam devrimi öncesi aşırı muhafazakar şekilde yaşıyormuş.
Şah zamanında seküler yaşam tarzını benimseyenler azınlıkmış.
Şah azınlığı çoğunluğa yedirtmemiş.
Çoğunluğun devrimiyle herkes çoğunluğun dediğini yapmaya başlamış. Milletin kararı diyerek Türk milletine çoğunlukçu bir yönetim dikta ettiriliyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom