What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Burada Turkce Turk siyaseti yapmak serbest..

Başlıktaki ''Türkce'' yazılan kısmın Türkçe olarak düzeltilmesini, yabancı ''Arena'' kelimesinin ise Türkçe olan ''Alan'' ya da ''Saha'' kelimesi ile değiştirilmesini rica ederim.

Güzel dilimize her zamankinden daha fazla sahip çıkalım lütfen.

Last edited:
@T-123456

Abicim biz siyaset yapmıyoruz. Adam birden bire, direkt hakaret ediyor.
Sessiz sakin çay bahçe sinde birdenbire CHP yi aşağılıyor , başkanını aşağılıyor, hayır diyeni aşağılıyor.
Hakarete cevap verilince siyaset yapılmış gibi oluyor.

Demokrasi istiyoruz diyorlardı, iktidarı ele geçirince demokrasiyi unuttular.

Demokrasiyi severiz ama bizim parti kazanırsa.:)

50 FETÖ cüyü iade etmedikleri için 15 yıldır unuttuğumuz Kardak kayalıkları birileri nin aklına gelmiş.

Şimdi şu Yunan gavuru "alın ulan 50 değil 500 fetöcü veriyoruz" dese Kardak kayalıkları na Yunan bayrağına müsaade mi edecekler?
Yani 50 fetöcü şerefsiz tarikatçı iade olunsa Türkiye Devletinin menfaatleri şahsi hırslarını arkasına mı geçecek.?

Fetönünde, onu bu hale getirenlerinde tanrı cezasını versin.

Bu başlık uzun süre umarım dayanır.

Madem siyaset yapılacak : Nasıl bir demokrasi istiyorsunuz? Laikler sizi rahatsız ediyor mu? Bu insanların biran önce hakyola getirilmesi mi gerekiyor? CHP veya Atatürkçüler size göre neden hain?

Başlıktaki ''Türkce'' yazılan kısmın Türkçe olarak düzeltilmesini, yabancı ''Arena'' kelimesinin ise Türkçe olan ''Alan'' ya da ''Saha'' kelimesi ile değiştirilmesini rica ederim.

Güzel dilimize her zamankinden daha fazla sahip çıkalım lütfen.
@cabatli_53 e sormak lazim.

Abicim biz siyaset yapmıyoruz. Adam birden bire, direkt hakaret ediyor.
Sessiz sakin çay bahçe sinde birdenbire CHP yi aşağılıyor , başkanını aşağılıyor, hayır diyeni aşağılıyor.
Hakarete cevap verilince siyaset yapılmış gibi oluyor.
Tabiki haklisin ama bosuna uyari veya ban yemesin kimse diye Cabatliyla bu careyi bulduk.
Demokrasi istiyoruz diyorlardı, iktidarı ele geçirince demokrasiyi unuttular.
Bu yuzden her zaman dedim,bizim millete demokrasi gitmez cunki,ne oldugunu bilmez.
Şimdi şu Yunan gavuru "alın ulan 50 değil 500 fetöcü veriyoruz" dese Kardak kayalıkları na Yunan bayrağına müsaade mi edecekler?
Yani 50 fetöcü şerefsiz tarikatçı iade olunsa Türkiye Devletinin menfaatleri şahsi hırslarını arkasına mı geçecek.?
Valla kendi menfa atleri icin hersey yapabilirler,hic sasmam.
Fetönünde, onu bu hale getirenlerinde tanrı cezasını versin.
Ona bakarsan,hepsi fetocu,beraber baslamadilarmi?
Bu başlık uzun süre umarım dayanır.
Dayanabildigi kadar.
Madem siyaset yapılacak : Nasıl bir demokrasi istiyorsunuz? Laikler sizi rahatsız ediyor mu? Bu insanların biran önce hakyola getirilmesi mi gerekiyor? CHP veya Atatürkçüler size göre neden hain?
Bu sorularin cevabini bende bekliyorum,cevaplar gelsin.

Bu saatten sonra bu ülkede siyaset konuşup vaktinizi boşa harcamayın, bütün taraflar birbirinden kirli ve suçlu.

Eskiden terör saldırılarında kızardım bir şeyler anlatmaya çalışırdım ama millet inanmak istediği şeylere öyle bir bağlanmış ki ne yazsan fayda etmiyor o yüzden sinir olup kendinizi germeyi bırakın.

Burada Turkce Turk siyaseti yapmak serbest..

Sana ne oluyor? Forum sahibimisin de milletin nereye ne yazacagini belirliyorsun?

Cay bahcesi var iste sanki cay bahcelerinde siyaset tartisilmiyor.

Siyaset ve birbirine hakaret tamamen farklı şeyler.
Seviyeli siyaset ve politika konuşmak saygı duyulacak bir erdem.
Moderasyon önümüzü açtı. Buyrun gösterin nasıl edepli siyaset yapılır.

Türkiye'de nasıl bir demokrasi bekliyorsunuz?
Şahsen benim şahsi dünya görüşüm laik, liberal ve milliyetçi diyebilirim.
Devleti ekonomiden zarar geleceğini düşünüyorum.
Aynı zamanda seküler bir dünya görüşüne sahibim.
Yani birçok muhafazakarın zannettiği gibi MAOcu veya Sosyalist ekonomik modellere kapalı ekonomilere inanmıyorum.
Türkiye'nin AB standartlarından ve rotasından asla vazgeçmemesi gerektiğini düşünüyorum.
Türkiye'nin en büyük sorunun mahalle baskısı, dini baskılar ve insanların başkalarına karışmaları olduğunu düşünüyorum.
Avrupa'daki rahatlığı ve özgürlüğü tüm Türk milletinin hak ettiğini düşünüyorum.

Sana ne oluyor? Forum sahibimisin de milletin nereye ne yazacagini belirliyorsun?

Cay bahcesi var iste sanki cay bahcelerinde siyaset tartisilmiyor.
Cay bahcesinde ''politika yasak '' cumlesinin neresini anlamadinda burada hava atmaya calisiyorsun?
Sen kafana gore politika yaz bakalim cay bahcesinde.

Last edited:
Şahsen benim şahsi dünya görüşüm laik, liberal ve milliyetçi diyebilirim.
:tup:
Devleti ekonomiden zarar geleceğini düşünüyorum.
Plan ekonomi(Hollanda) fena birsey degil,belirli seviyede devlet kontrolu altinda olursa risiko azalir.
Aynı zamanda seküler bir dünya görüşüne sahibim
:tup:
Türkiye'nin AB standartlarından ve rotasından asla vazgeçmemesi gerektiğini düşünüyorum
evet.
Türkiye'nin en büyük sorunun mahalle baskısı, dini baskılar ve insanların başkalarına karışmaları olduğunu düşünüyorum.
Buna ''TV halki'' inida ekle,herseyi televizyondan ''ogreniyoruz''.
Avrupa'daki rahatlığı ve özgürlüğü tüm Türk milletinin hak ettiğini düşünüyorum.
O rahatlik yuzunden bu haldeyiz.
Siyaset ve birbirine hakaret tamamen farklı şeyler.
Seviyeli siyaset ve politika konuşmak saygı duyulacak bir erdem.
Ararsan elbet bir gun bulursun.

Finally, now the tea thread can go back to normal.

Valla tek korkum arapça şu anda. Sigarayı içkiyi yasaklasınlar sorun etmem ama arapçayı resmi dil yapıyoruz diyeceklerinden endişe ediyorum.

Sizce yerlimi bu endişem?

Valla tek korkum arapça şu anda. Sigarayı içkiyi yasaklasınlar sorun etmem ama arapçayı resmi dil yapıyoruz diyeceklerinden endişe ediyorum.

Since yerlimi bu endişem?
Yok ya,imkansiz,yapamazlar.

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom