What's new

Turkish Tea House

Status
Not open for further replies.
Baykuş;4758068 said:
Hahaha beyler sizin şu balık tutma konuşmanız gayet güzel bir kripto algoritması - sonunda çözdüm, size tebrikler! :omghaha:

Tabi hacı, enigma makinası benim ve @T-123456 ağabey'imin yanında halt yemiş.
Bakma büyük ajan teşkilatları bizden yardım istedi, ama biz pas vermedik. Yoksa şimdi piyasa'da, "OlcayT-123456" markalı kripto makinası mevcuttu.

Yukarı'da yazının tamamı fantazidir ve gerçeği yansıtmıyor. :omghaha::laughcry::omghaha:

Last edited by a moderator:
Baykuş;4758068 said:
Hahaha beyler sizin şu balık tutma konuşmanız gayet güzel bir kripto algoritması - sonunda çözdüm, size tebrikler! :omghaha:
Bi bilsen bizim denizci baligi kuyrugundan tuttu bana atti ben de geri attim,balik bi turlu gebermedi:rofl::rofl:

Tabi hacı, enigma makinası benim ve @T-123456 ağabey'imin yanında halt yemiş.
Bakma büyük ajan teşkilatları bizden yardım istedi, ama biz pas vermedik. Yoksa şimdi piyasa'da, "OlcayT-123456" markalı kripto makinası mevcuttu.

Yukarı'da yazının tamamı fantazidir ve gerçeği yansıtmıyor. :omghaha::laughcry::omghaha:
Bizim denizciyi unutmamak gerek,nasil tuttu baligi bi goreydin:rofl::rofl::rofl:

Last edited by a moderator:
Bi bilsen bizim denizci baligi kuyrugundan tuttu bana atti ben de geri attim,balik bi turlu gebermedi:rofl::rofl:

Bizim denizciyi unutmamak gerek,nasil tuttu baligi bi goreydin:rofl::rofl::rofl:

Sorma vallahi, denizci'ye de yazık oluyor. Adam ne zaman gelse buraya her zaman deniz'de balık oluyor. Tuta tuta tükenmedi şu balıklar. Adam yakında bizlerden kurtulmak için tekrar Deniz Kuvvet'lerine katılacak.

Neyse balık akşama geri döner. Akşama yine şenlik var.

Denizci olmak kolaymi,bizmi dedik denizci ol diye,ugrassin iyidir bedava hayat dersi almak herkese nasip olmaz.
Ekmek vardida bizmi yedik,su vardida bizmi istik,balik vardida paylasmadikmi?

Ahaha...beyler kriptolu iletişime devam...ağırlıklı olarak Türkçe deyimler...bildiğiniz üzere bizim eleman buraya google translateten bakıyor... Lütfen, balığa atlamayın sadece yemli misinayı yüzeyde gezdirin :) Çarşı karıştı, artık işler böyle burda...:omghaha:

otokararmayqupy.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom