What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Hak veriyorum. Ancak bunca sene kemalist olarak gecinenlerin altinda bu halk senin anlattigin gibi sefil bir hayat sürdürdü. Halkin büyük bir cogunlugunun solculara karsi ve kemalistlere karsi antipatisini anlamaniz lazim.

İyi de Kemalizm'den geçinenler veya Atatürk maskesi arkasına saklananlar (mesela şuanki CHPKK), Atatürk'ün kendisini veya Kemalizmi çürütmez ki. Tıpkı şuan İslam'ı maske olarak kullanan AKP'nin, gerçek İslam'ı lekeleyememesi gibi. Alakası yok çünkü.

Bu arada ben solcuları savunan hiçbir açıklama yapmadım ki? Solcuların PKKdan, DHKP-C'den çok da bir farkı yok. Yazdıklarım çok açık, AKP'nin ekonomik olarak ülkeye çağ atlattığına değindim, lakin bunun Kemalistleri yok edip ülkeyi FETÖ'ye ve PKK'ya peşkeş çekmeyi aklamayacağına değindim.

Kemalistler mi hain? Kemalistler mi "it"?? Tayyip senin gibi düşünmüyor olsa gerek ki FETÖ ile boşalan yerlere Ergenekon/Balyoz mağduru Kemalistleri geri doldurdu, şuan Kemalist pilotları Hava Kuvvetlerine geri alıyor 10'ar 10'ar.

Yok yaw yok 100 er 100 er yanlışın var.. Bana Atatürkçü'yüm de, eyvallah derim ama kemalistim dersen hoşt derim..

ülkeyi satmış

Ortada satılan bi ülke göremiyorum ben.. Eskisine oranla kıyas kabul etmez bir Türkiye görüyorum.. Sizin gibi böcekleri eze eze, geride kalan Roma'yı fethedecek ruha sahip bi Türkiye inşa eden hükümetimiz var Allah'a şükür.

Ben bu konuda hiçbir solcu görmedim. Solcu kim?

Doğru Ak Parti solcu, CHP sağcı öyle mi?

Sen her ne zıkkımsan sözüm sade sana değil.. Ne zannediyosa kendini ota .oka atlıyo herif

Kemalistleri yok edip ülkeyi FETÖ'ye ve PKK'ya peşkeş çekmeyi aklamayacağına değindim.

Yoksa sen "İç Güvenlik Yasası" görüşmelerinde HDP nin kucağına oturan sözde ülkücülerden misin birader? :(((

Halkin büyük bir cogunlugunun solculara karsi ve kemalistlere karsi antipatisini anlamaniz lazim.

Söylesene solcularla atatürkçülerin ortak özelliklerini? Çok merak ettim.

Yada burdaki cogunun yaptigi gibi, kendilerini üstün görüp Anadaolu halkini kücümsemeye devam etsinler.

Örnek versene? Merak ettim.

Kemalist ile Atatürkçü aynı şeydir.

Kendin bile inanmadığın şeyi bana anlatma

AKP şöyle yaptı böyle yaptı, anladık da siz ne yaptınız ? ya da ne yapmadınız? Sanki dünyayı kurtardınız, Türkiye'yi "çağdaş uygarlık düzeyi" ne çıkardınız.. Ulen Ataturk' ün ilkelerinden taviz veren sizlersiniz en çok Atatürkçü geçinenler..

Terliksi hayvan bile anlar siz anlamadınız :(

rnek versene? Merak ettim.

Birader sizin sağır ismet değilmiydi Ankara'nın sokaklarını Anadolu insanına kapatan..? Beyefendi kendi keyfi için bütün sokakları boşalttırıp at üstünde gezintiye çıkıyor..

Banknotlardan Atatürk'ü atıp kendini koyuyor...Bu ne yaman çelişki ? Hem Atatürkçüyüm hem de CHP liyim? Kargalar bile güler adama

AKP şöyle yaptı böyle yaptı, anladık da siz ne yaptınız ?
Valla ben okulumu okudum tahsilimi yaptım AKP ülkeyi PKK ve FETÖ'ye peşkeş çekerken, henüz ülkede köklü değişim yapabilecek bir otoriteye sahip değilim.

Bu arada senin mantığın şu "Tamam AKP şerefsizin önde gideni, ama sen okul okumaktan başka birşey yapmadın dolayısıyla eleştirme hakkın yok". Dışarıdan ne kadar aptal göründüğünün farkındasın, değil mi?

Atatürk maskesi arkasına saklananlar (mesela şuanki CHPKK), Atatürk'ün kendisini veya Kemalizmi çürütmez ki
Senin nezdinde o ideali cürütmüyor, ancak senelerdir kemalistiz deyip hemi halki ac sussuz birakan hemide kapalilara baski uygulayan rejimlerin halk üzerindeki yarattigi antipati bes belli.
Söylesene solcularla atatürkçülerin ortak özelliklerini
CHP partisi solcu ve kendilerini kemalist olarak tanimliyorlar. Türkiyenin ikinci büyük partisi, bundan daha bariz bir örnek su an göremiyorum.

Birader sizin sağır ismet değilmiydi Ankara'nın sokaklarını Anadolu insanına kapatan..? Beyefendi kendi keyfi için bütün sokakları boşalttırıp at üstünde gezintiye çıkıyor..

Banknotlardan Atatürk'ü atıp kendini koyuyor...Bu ne yaman çelişki ? Hem Atatürkçüyüm hem de CHP liyim? Kargalar bile güler adama
Ben buna örnek istedim:
Yada burdaki cogunun yaptigi gibi, kendilerini üstün görüp Anadaolu halkini kücümsemeye devam etsinler.

Sen ismetten bahsediyorsun. Sorumu cevaplamayacaksan niye sorumu alıntılıyorsun?

Valla ben okulumu okudum tahsilimi yaptım AKP ülkeyi PKK ve FETÖ'ye peşkeş çekerken, henüz ülkede köklü değişim yapabilecek bir otoriteye sahip değilim.

Bu arada senin mantığın şu "Tamam AKP şerefsizin önde gideni, ama sen okul okumaktan başka birşey yapmadın dolayısıyla eleştirme hakkın yok". Dışarıdan ne kadar aptal göründüğünün farkındasın, değil mi?

:) komediye bak hele...Sen kimsin ki senden bi beklentim olsun...Sen ve senin gibilerden bahsediyorum ben...

Hem Atatürkçüyüm hem de CHP liyim? Kargalar bile güler adama
Bu konuda hiç kimse ne CHP'yi savundu ne de CHP'li olduğunu iddia etti. Şu sığ paranoyandan sıyrıl.

Senin nezdinde o ideali cürütmüyor, ancak senelerdir kemalistiz deyip hemi halki ac sussuz birakan hemide kapalilara baski uygulayan rejimlerin halk üzerindeki yarattigi antipati bes belli.
Elbette, bu demek değil ki ordu içindeki Kemalistleri şutlayıp yerlerine FETÖ'cüleri doldurmak meşru, veya PKK'lı teröristlerin güneydoğu illerine açılım süreci içerisinde yerleşmeşerine göz yummak meşru.

Zulkarneyn kendi çalıp kendi oynuyor hahha. Cahil yobaz.

Yobaz senin yerin çöller, postalayin şunu arabistana. Böyle mikroplar nerden türüyor anlamadım, vahabi radikal islamcilar nerde türüyor ülkede onların merkezini kapatacaksın ilk.

Cabatli sen nasıl modsun bu successwill denen kişi nezaman ban yiyecek?

Hepiniz bi adam olamadınız ki bişeyler yapasınız.. istediğin kadar oku, mezun ol boş

Zulkarneyn kendi çalıp kendi oynuyor hahha. Cahil yobaz.

Yobaz senin yerin çöller, postalayin şunu arabistana. Böyle mikroplar nerden türüyor anlamadım, vahabi radikal islamcilar nerde türüyor ülkede onların merkezini kapatacaksın ilk.

Cabatli sen nasıl modsun bu successwill denen kişi nezaman ban yiyecek?

Seni bi elime geçirirsem harbiden fena geçiricem...Burda ban yemesi gereken tek kişi sensin..adam ol da veletler gibi şikeyet etmeyi kes... Kendi işini kendin gör...Yiyosa...

bay boş han

Bunlar anlaşılan yunan dan kalan ermeni tohumları Atatürk düşmanları.

CHP partisi solcu ve kendilerini kemalist olarak tanimliyorlar. Türkiyenin ikinci büyük partisi, bundan daha bariz bir örnek su an göremiyorum.
Atatürk solcu değildiki onun ideolojisi solcu olsun. Gayet kapitalist biriydi adam.

O 10% barajı olmasa Atatürkü tam temsil eden bir parti olurdu ortada insanlarda ona oy verirdi.

Ortada seçenek olmadığı için chpye atıyor oylarını millet.

Bi defol git bi eksik ol.. nasıl bişey len bu

Atatürk solcu değildiki onun ideolojisi solcu olsun. Gayet kapitalist biriydi adam.

O 10% barajı olmasa Atatürkü tam temsil eden bir parti olurdu ortada insanlarda ona oy verirdi.

Ortada seçenek olmadığı için chpye atıyor oylarını millet.

Şunun yazdığına bak.. Hiç şaşırmadım... Kafa stop etmiş adamlarda :(

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom