What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Sence bu adamlar

müslüman mı?

Sence bu şirkleri yapanlar

akplilerin-%C5%9Firk-beyanlar%C4%B1-s%C4%B1ral%C4%B1-tam-liste_666038.jpg

ciddi ciddi inanıyor mu bir yaratıcıya?

Sence bu adamlar

5567.jpg

cidden müslüman mı?

Hiç saklama gereği duymuyorlar ki, kanıda manıda ihtiyaç bırakmıyorlar. Seçimden seçime din/allah/kitap, sonrası har hur :D

Sence bu adamlar

müslüman mı?

Sence bu şirkleri yapanlar

akplilerin-%C5%9Firk-beyanlar%C4%B1-s%C4%B1ral%C4%B1-tam-liste_666038.jpg

ciddi ciddi inanıyor mu bir yaratıcıya?

Sence bu adamlar

5567.jpg

cidden müslüman mı?

Hiç saklama gereği duymuyorlar ki, kanıda manıda ihtiyaç bırakmıyorlar. Seçimden seçime din/allah/kitap, sonrası har hur :D

Neden badem bıyık bırakıyorlar peki?

cabatli 1 kelime küfüre 1 ay ban attığın için kınıyorum, yazıklar olsun. 7 cedde sövenler maks 1 hafta ban yiyor.

anlaşılan turkish section a ağır geliyorum, diğer başlıklarda popular olan ben burada surekli ban yiyor. sorun kimde acaba. kınıyorum. ayrıca fedailere gelsin.

HAYIR

Last edited:
cabatli 1 kelime küfüre 1 ay ban attığın için kınıyorum, yazıklar olsun. 7 cedde sövenler maks 1 hafta ban yiyor.

anlaşılan turkish section a ağır geliyorum, diğer başlıklarda popular olan ben burada surekli ban yiyor. sorun kimde acaba. kınıyorum. ayrıca fedailere gelsin.

HAYIR
Her ban yemede dahada uzuyor, bugün bir hafta ban yiyen birdahasina bir ay yiyor.

Sence bu adamlar
Illaki bolca müslüman olmayan vekiller vardir, bir insanin imanini yüzünden göremiyosun. AKP'nin dogru yaptigi olay sudur, halkin cogumlugu muhafazakar oldugu icin dine daha özgürlük talep ettiler, ve AKP bunu bir nabze sagladi. Ister dindar olsunlar, ister olmasinlar. Talep'leri karsilamaya cok daha yetenekli olduklari icin bugün hala AKP yönetiyor bu devleti. Kimsenin imanini ölcmekle ugrasmam, sonuca bakarim. Yapilan yanlislar da tabiki var, ama düse düse ayaga kalkmasini ögreniyorlar, bu da bir basari.

1- 21 subatta bir gecede spekulatif develuasyon hilesiyle devletin borcunu bir gecede 20-30 katrilyon artiran hortumcular bir gecede 5-6 milyar dolari gotursunler
2-cem uzan ve demirel batik banka offshore hesaplarindan 17 milyar dolar goturur bizim bugun hani su bilalin 500 bin dolarlik gemisine 10 senedir propaganda yapan cakma ideolojilerin sesi cikmaz...
3-senin butcene girenin paranin yuzde 80 faize gider gene sesi cikmaz..(suan yuzde 12)
4---bizim annemiz basi kapali oldugu icin okulun bahcesine bile alinmaz bugun demokratigim diye gecinenler sesi bile cikmaz eee ne olsa bu ulke onlarin saygiyi tek hak eden de bazi kesimler onlar elit okumus halkda cahil

eee sonrada akp boyle soyle ben de sunu soyluyorum yukarda buhar olan paralari biri hesaplayi bu parayla kac tane kopru yol tunel vs yapilabilir onu hesaplasin sonrada milleti koyun cahil diye laf atmaya devam etsinler ..

1- 21 subatta bir gecede spekulatif develuasyon hilesiyle devletin borcunu bir gecede 20-30 katrilyon artiran hortumcular bir gecede 5-6 milyar dolari gotursunler
2-cem uzan ve demirel batik banka offshore hesaplarindan 17 milyar dolar goturur bizim bugun hani su bilalin 500 bin dolarlik gemisine 10 senedir propaganda yapan cakma ideolojilerin sesi cikmaz...
3-senin butcene girenin paranin yuzde 80 faize gider gene sesi cikmaz..(suan yuzde 12)
4---bizim annemiz basi kapali oldugu icin okulun bahcesine bile alinmaz bugun demokratigim diye gecinenler sesi bile cikmaz eee ne olsa bu ulke onlarin saygiyi tek hak eden de bazi kesimler onlar elit okumus halkda cahil

eee sonrada akp boyle soyle ben de sunu soyluyorum yukarda buhar olan paralari biri hesaplayi bu parayla kac tane kopru yol tunel vs yapilabilir onu hesaplasin sonrada milleti koyun cahil diye laf atmaya devam etsinler ..
Artik yirmi yil geride yasamiyoruz hep dünün hatalariyla bugününkini savunmayi birakmaliyiz, sanki bugün yolsuzluk bittimi? Cok daha büyük yolsuzluklar dönüyor.

-Isvicre bankalarindaki hesaplar
-Ne istedilerde vermedikler
-Senin dedigin gemiler
-17 Araliklar

Ve daha bizden saklanan onca seyler

Kimse kusura bakmasin yolsuzluk hala aynen devam ediyor sadece dönen miktarlar dahada yüksek hatta sirf parayi birak ailelere arkadaslara firmalar kuruldu, yandas is adamlarina devlet tarafindan menfaatlar saglandi.

fethullah gülen ile erotik anısını anlatan dayı:)
Gülme garantili

Kaynak
https://m.uludagsozluk.com/k/fethullah-gülen-ile-erotik-anısını-anlatan-dayı/bugun/

Kimin annesi okula girememiş acaba.
Annesi okula alınmayan kişinin şikayeti var mıydı acaba?

Neyse Başörtülüler okullara giremezken Türkiye daha sakindi.
Dincilerin dini kimliklerini kamusal alana taşımalarıyla Fetöcüler , Arap uşakları devlette hergün yeni bir provakasyon, her gün yeni bir ayrımcılığa imza atıyorlar.
Senin annen artık okula giriyor ama şimdi başkalarının anneleri devlette kadro bulamıyor.

20 sene önceki yanlışları savunan yok.
Tayyip olmazsa başımıza hep kötülük ve iflas mı gelecek?:)
Bu kadar mı korkutuldunuz.

Ahrar Al-Sham, İdlib'de çarşafla gezmeyi yasaklamış adfasdf Al-Nusra şuan öfkeden salyalar saçıyordur, bir de adamlara "siz İslam'ın işinize geldiği yerini uyguluyorsunuz, dini işinize göre eğip büküyorsunuz" demişler yasaklarken :D Aslında biraz Ahrar Al-Sham'a yardım edersek Nusra'ya karşı, adamlara laikliği bile ilan ettirebiliriz :rofl:

Yanlışlar yapılmıştır, kimse yapılmadı demiyor ama napalim 2080 olunca hala 1990 larda şu oldu bu oldu mu diyecek.

Önceden yolsuzluklar oldu diye, hortumcular var diye şimdi ki yolsuzlukları, onlar da yaptı bunlar daha az yapıyor mu diyip göz mü yumalim?

Peki adil değil o vidyo dost. Ona kanmak için bir insanın hiç ekonomik ve demografik bilgisinin olmaması gerekir.

fethullah gülen ile erotik anısını anlatan dayı:)
Gülme garantili

Kaynak
https://m.uludagsozluk.com/k/fethullah-gülen-ile-erotik-anısını-anlatan-dayı/bugun/

Kimin annesi okula girememiş acaba.
Annesi okula alınmayan kişinin şikayeti var mıydı acaba?

Neyse Başörtülüler okullara giremezken Türkiye daha sakindi.
Dincilerin dini kimliklerini kamusal alana taşımalarıyla Fetöcüler , Arap uşakları devlette hergün yeni bir provakasyon, her gün yeni bir ayrımcılığa imza atıyorlar.
Senin annen artık okula giriyor ama şimdi başkalarının anneleri devlette kadro bulamıyor.

20 sene önceki yanlışları savunan yok.
Tayyip olmazsa başımıza hep kötülük ve iflas mı gelecek?:)
Bu kadar mı korkutuldunuz.
Kim o ya?

Peki adil değil o vidyo dost. Ona kanmak için bir insanın hiç ekonomik ve demografik bilgisinin olmaması gerekir.

Ben o vidyoyu bir bütün olarak esas almiyorum, ama tarihimizden alintilar gercektir, tarihimizdir. Sefalet dönemlerini hatirlamak icin paylasdim vidyoyu.

Ekonomik olarak tabiki AK Parti döneminde ekonomik istikrar saglandigi dönemler oldu, heleki 2002-2008 gibi senelerde. Enerji tüketimimiz de bunun göstergesidir, daha cok göstergeler var, ama paylastikca klise gibi duyuluyor. Ekonomi'nin, refahin, yatirimlarin kötü dönemleri olmadi mi diye sorarsan tabiki oldu. Oluyor da. Su an Türkiye zor günlerden geciyor, zor ama gerekli. Daha eski medeniyetine dayanan safini, daha güclü bir sekilde sergiliyor. Kimler dost, kimler düsman, bu ayrimi yeni yeni, kendi gücüne'de güvenerek yapabiliyor.

Daha hic birsey yeterli degil, daha cok gerideyiz, daha cok zorluklardan gecicez bu devletin yamukluklarini düzeltmek icin. Iyi dedigin parti'de bile bir sürü cürük var, olacak. Cünkü kisiligimiz cürümüs, kisiligimiz yolsuzlasmis. Yolsuzluk norm haline gelmis, yolsuz olmayan'a herkes davar gibi bakar olmus, cünkü yolsuz olmayan bir insan yoktur diye bir algi var insanlarimizda.

Eksik cok, ama ümitsizlige kapilmak da yanlis. Bu hükümet, eksigi ile, yanlislari ile, cok basarilara, cok dogrulara imza atti, ve bu yüzden de bu hükümet'den baska da hükümet'e su an icin güvencim sifir, cünkü gecmisimiz, tarihimiz yeterince haykiriyor. Adaletsizlikler, ayrimciliklar, muhafazakar bölüme karsi o bakislar, heleki devlet resmi kurumlarda o muameleler, istikrarsizliklar, darbeler, faizler, saglik ve egitimin iflaslari, bankalarin toplu iflaslari, yolsuzluklar, devlet liderlerimizin disarda köle gibi duruslari ve omurgasizliklari, rüsvetcilikler. Hepsini gördük, hepsini ve cok daha fazlasini. Buradaki bircogu belki'de AK Parti'den önceki zamani hic hatirlamazlar, ve bu yüzden gördükleri bu hükümetdeki yanlislari degerlendirip iclerinde bir tekim nefret tohumlari büyümüs olabilir. Ama gecmis ile kiyas yapabilenler söylediklerimi daha iyi bilirler, heleki Ege bölgesi degilde ic Anadolu da yasamis olanlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom