What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
You are wrong at all. Sorry

@T-123456

Living on moon brother ?

Wanna me publish names of ethnic Turkish Police from Rotterdam ?

I..nr . K...and others ..., they will pay at court in Turkey !

Would it be ethic, fair and joblike to write open names of at least 30 names ?
Yes , I threaten those fascists ! Thats my right !

I gave some hints

Again

Tekirdag , Yozgat ve Izmirli

Senin zoofil ülkeni istersem bu gece mahvederim

Last edited:
DUYURU :

Hollanda ve Almanya'da Türk cocuklari ailelerinden zorla alinip " Homoseküel ailerlere " emanet ediliyor.

Source : Live Interview AHABER

@cabatli_53 @T-123456 @what @Jackal131
@Killuminati

Yok oyle bisey.
Bir ara bi cocugu idareten bakmak icin,yani bir yer buluna kadar oyle bir ayleye vermislerdi.
Buyuk tartismalar sonrasinda aldilar ve cocugu normal bir ayleye verdiler.
Bu olay en az 7/8 sene once gerceklesti

Yok oyle bisey.
Bir ara bi cocugu idareten bakmak icin,yani bir yer buluna kadar oyle bir ayleye vermislerdi.
Buyuk tartismalar sonrasinda aldilar ve cocugu normal bir ayleye verdiler.
Bu olay en az 7/8 sene once gerceklesti

Dün aksam AHABER TV de yayinladilar. 16 yasinda bir kiz feryat ediyordu. " Beni kurtarin diye" !

Yalan haberse AHABER TV nin kusuru ve Hollanda Devleti yasal müeyyide uygular. Benim asparagasim degil.

FETÖ Terör Örgütü üyesi Kadir Topbaş, İstanbul'da öz yönetim talep etti, karşı çıkanlar için, sanki anti-demokratik birşey talep ettikleriyle ilgili sitem etti.

https://eksisozluk.com/17-mart-2017-kadir-topbasin-ozyonetim-talebi--5322969

Damadı FETÖ'den tutuklu şu terörist nasıl özgürce dolanır hatta şehir yönetir aklın mantığın alması mümkün değil. Büyük ihtimalle "seçilmiş belediye başkanını tutuklarsak bizi linç ederler" diye korkuyor cumhuriyet savcıları. Kadir gibi şerefsizlerin derhal derbest edilip toplumdan ayıklanması lazım.

Dün aksam AHABER TV de yayinladilar. 16 yasinda bir kiz feryat ediyordu. " Beni kurtarin diye" !

Yalan haberse AHABER TV nin kusuru ve Hollanda Devleti yasal müeyyide uygular. Benim asparagasim degil.

Ahaber'i kaynak gösterince iyice bittin hurşit ! Bunlar Gta 4 şifrelerini Feto kodu olarak göstermedi mi yahu ?

We should shut up a few years and let investors and tourists be more confident. In the meantime we can still be active, but just be quiet about it.

We should shut up a few years and let investors and tourists be more confident. In the meantime we can still be active, but just be quiet about it.

That's exact what Gov. will do. But the aim of EU is to transfer investments and tourists to poor underdeveloped EU countries. EU is for me crusaders club. Did you see how Trump humiliated Merkel ? Did you see how USA blocked free trade declaration at G20 meeting in Germany. Let them fight . Turkey must choose right partners and follow a deep strategy, not only tactical attempts. We have also our own jokers. The most important is TURKISH UNITY AND SOLIDARITY.

Siyasi fahiseligin prim yaptigi bu karanlik dönemde bizde hasimlarimiza bunun alasini yapmaliyiz.

Almanyada bugün PKK gövde gösterisi.

PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan fotoğrafları taşıyan kalabalığa yasak olmasina ragmen herhangi bir müdahale gerçekleşmedi.

http://mobil.hurriyet.com.tr/bugun-almanya-turk-bakanlara-yasak-pkklilar-rahat-40399465

Inadina EVET

Last edited:
Cok kisa Özet ( mobildeyim).

Fetullah Gülen hareketi seküler ve ilerici egitim hareketidir.
15 Temmuz darbe tesebbüsü olmasa da Erdogan binlerce kisiyi tasviye edecekti.
Darbe tesebbüsü tam isine geldi.
Bize sunulan belge ve bulgulara itibar etmiyoruz.

Trump' dan fircayi yediler.

Simdi acilen Alman Tornado Pilotlari istenmeyen kisiler ilan edilmeli.

FETÖ'ye laik demişler çüş ulan. Tayyip gidip yerine Kemalist hükümet gelseydi de FETÖ'nün canına okunacaktı. İslamcı yobaz bir mollanın yönettiği biat temelli bir terör örgütüne seküler demek ne demek be

FETÖ'ye laik demişler çüş ulan. Tayyip gidip yerine Kemalist hükümet gelseydi de FETÖ'nün canına okunacaktı. İslamcı yobaz bir mollanın yönettiği biat temelli bir terör örgütüne seküler demek ne demek be
Hurshid diye bunlari cok önce yazan üyeyi , Alman ve bazi diger Avrupa bayrakli üyeler. Paranoyak ve salak diye zivanadan cikarmis ve banlatmislardi.
Tesadüf mü?
Her dil bir insandir. Malum medyamiz yarin Alman BND Baskani hakli derse sasma.
Astra19 E K1 uydusundan Alman kamu kanallarini seyredebilirsin.
Adamlar utanmaz. Kamu haberlerinde tesekkür edeceklerine 30000 mülteci Yunan adalarinda perisan yasiyor diye propaganda yapiyorlar.Sözde Türkiye geri kabul anlasmasina göre bunlari geri almaliymis ama almiyormus. Halbuki AB bunlar icin 800 Milyon € para ödemis.
Yunan adalar turizmini baltaliyormusuz.
Ne verdiniz ulan ? Ne istiyorsunuz.
Modern esir ticareti mi yapiyorsunuz ?
@OguzSenturk

Last edited:

The German government continues to allow the PKK/KCK demonstrations. The PKK have designated as Terrorist Organization by Turkey(a NATO Member) since 1978. The PKK is responsible for the death of more than 10,000 soldiers and civilians. Apo aka Baby murderer is the leader of these terrorist groups and he is responsible for these deaths. The German government still allows these flags. It can't be called freedom of opinion and expression. This is clearly to support terrorism.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom