What's new

Iranian Chill Thread

تحریم شهرستان‌ها در بودجه 93 - مشرق نیوز | mashreghnews.ir_________________________________
کردها هم استعفا كردند
مازنی‌ها: حقمان را می‌گیریم
استعفای 7 نماینده لر
البته من مخالف اینجور نگاه فرقه ای و سطحی نگر به بودجه هستم ، ولی وقتی جناب رئیس جمهور برای پیروزی توی انتخابات همچین وعده و وعیدهایی میده باید پاش وایسه
-----------------------------------------------------------------
جلل الخالق، این درخت اون بالا آب از کجا گیرش میاد
http://irinn.ir/sitefiles/13920920/Video/3033457.flv

4.jpg

suburbs of tehran :D

we are that cool :D :D

واشنگتن: ایران پس از ۶ ماه گرفتار مخمصه عمیق‌تری می‌شود/ تحریم‌ها تشدید می‌شود

البته من مخالف اینجور نگاه فرقه ای و سطحی نگر به بودجه هستم ، ولی وقتی جناب رئیس جمهور برای پیروزی توی انتخابات همچین وعده و وعیدهایی میده باید پاش وایسه
-----------------------------------------------------------------
جلل الخالق، این درخت اون بالا آب از کجا گیرش میاد
http://irinn.ir/sitefiles/13920920/Video/3033457.flv

عزیز ، نگاه سطحی نگر نیست ...

به بهانه ی کمبود بودجه ی عمرانی ، تمام بودجه ی شهرستان ها و استان های دور دست رو حذف کردند و می گند می خوایم مال تهران و چند شهر بزرگ رو تکمیل کنیم ....

خب ، اگه نمی خواند سطحی نگری کنند ، بیاند مال استان هایی مثل خوزستان ، لرستان ، کردستان و امثالهم رو تکمیل کنند و طرح های عمرانی تهران رو متوقف کنند ....

بازی با کلمات هم حدی داره ...

طرح مسکن اجتماعی دولت تدبیر و امید :

خانه های 30-35 متری برای زوج های جوان بدون بچه
خانه های 35-50 متری برای زوج های جوان بچه دار

به صورت استیجاری و به مدت محدود ( احتمالا زیر 5 سال )

no it is Arabian gulf :smokin:
hehe, just kidding :D

lol , he will ignore this cause your are indian :D :D

a turk member did the exact same thing , some iranian members wanted to hang him high :enjoy:

anyway , let the kidding aside , contribute more on this thread :P

==========================

so whats up with your mars-rover thing ? heard its doing great right ?:cheers:

عزیز ، نگاه سطحی نگر نیست ...

به بهانه ی کمبود بودجه ی عمرانی ، تمام بودجه ی شهرستان ها و استان های دور دست رو حذف کردند و می گند می خوایم مال تهران و چند شهر بزرگ رو تکمیل کنیم ....

خب ، اگه نمی خواند سطحی نگری کنند ، بیاند مال استان هایی مثل خوزستان ، لرستان ، کردستان و امثالهم رو تکمیل کنند و طرح های عمرانی تهران رو متوقف کنند ....

بازی با کلمات هم حدی داره ...
به این خاطر میگم سطحی چون به حجم سرمایه گذاری ها توی خوزستان توجه نمیکنید، پس اون استانهایی که هیچ صنعتی توشون نیست چی باید بگن، اونام میان میگن با سرمایه های ما توی استان خوزستان پتروشیمی ایجاد شده، با این رویه به غیر از یکی دو استان همه نمایندگان باید استعفا بدن
فعلا که نفت تحریمه و استان بوشهری ها که گاز و نفت هر دو رو دارن بیشتر از خوزستان میتونن از این ادعاها داشته باشن

البته من نمیدونم این دولت چه غلطی داره میکنه که همه کارهای عمرانی رو تعطیل کرده وزارت خونه های زیربناییمون هم که بودجشون نصف شده، وزارت دفاع هم که کم مونده یه قفل بزنن بهش و همه رو بفرستن مرخصی بعد از اون طرف دم از افزایش یارانه ها و سبد کالای اضافی میزنن (با خزانه ای که خالی بود) احتمالا در نظر دارن همه بوجه رو صرف بخور بخور کنن تا وقتی که نفت تموم بشه و بعد برای گدایی چند میلیون دلار کمک سالیانه آمریکا علم رابطه با آمریکا رو هوا کنن
کلا من در حال حاضر سرشار از امید هستم، کاش این شیش ماه زودتر تموم میشد

به این خاطر میگم سطحی چون به حجم سرمایه گذاری ها توی خوزستان توجه نمیکنید، پس اون استانهایی که هیچ صنعتی توشون نیست چی باید بگن، اونام میان میگن با سرمایه های ما توی استان خوزستان پتروشیمی ایجاد شده، با این رویه به غیر از یکی دو استان همه نمایندگان باید استعفا بدن
فعلا که نفت تحریمه و استان بوشهری ها که گاز و نفت هر دو رو دارن بیشتر از خوزستان میتونن از این ادعاها داشته باشن

البته من نمیدونم این دولت چه غلطی داره میکنه که همه کارهای عمرانی رو تعطیل کرده وزارت خونه های زیربناییمون هم که بودجشون نصف شده، وزارت دفاع هم که کم مونده یه قفل بزنن بهش و همه رو بفرستن مرخصی بعد از اون طرف دم از افزایش یارانه ها و سبد کالای اضافی میزنن (با خزانه ای که خالی بود) احتمالا در نظر دارن همه بوجه رو صرف بخور بخور کنن تا وقتی که نفت تموم بشه و بعد برای گدایی چند میلیون دلار کمک سالیانه آمریکا علم رابطه با آمریکا رو هوا کنن
کلا من در حال حاضر سرشار از امید هستم، کاش این شیش ماه زودتر تموم میشد

سلام
اگه صنعت نفت رو می گی که باید بگم اکثر متخصص هاش رو از خارج استان میارند ....

در ضمن ، صنعتی که درآمدش برای خود استان نباشه ( حتی 3 درصد درآمدش ) به درد لای جرز دیوار همی نمی خوره .... به جز اینکه دود و آلودگی به خوردمون بده ...

اون بوشهری ها که جالبند ( بی بخارند ) ، تا قبل از دولت محمود ، از عسلویه گاز می کشیدند و می بردند تهران و مناطق شمالی کشور و برای اون مناطق گاز کشی می کردند ولیکن به بهانه ی نبود توجیح اقتصادی خود شهرهای استان بوشهر گاز نداشت و این ها مجبور بودن یا از کپسول گاز استفاده کنند یا از چوب و زغال و پهن گاو ( ملقب به گی گا )

حالا فرض کن یک سال نفت نبود ، اون 70 سال که نفت از خوزستان می رفت چی شد !؟

همین حالاش هم خوزستان بخش عظیمی از نیشکر و گندم کشور و محصولات کشاورزی کشور رو تامین کنه ...

همین حالا هم خوزستان منابع معدنی زیادی داره و کارهای بزرگی توش می شه که برای کل کشور سود داره ولیکن در مورد تهران چی !؟ ایران خودرو و سایپا رو داره که دارند به کل کشور سود می رسونند

به نظرم می خواند تحریم ها رو یکم کم کنند تا اموالشون رو به دلار تبدیل کنند و به سبک جنابان سلطنت طلب ، بروند خارج کشور و جیره ی مفت از غربی ها بگیرند و بشوند اپوزیسیون

Last edited:

a turk member did the exact same thing , some iranian members wanted to hang him high :enjoy:

==========================

so whats up with your mars-rover thing ? heard its doing great right ?:cheers:
then I better not crack jokes on this topic :fie:

and yes it going great.
btw, I am having my last exam tomorrow :yay:
and have some plans. :D
too excited :D

روحانی از احمدی‌نژاد بیاموزد! (طنز)
آقای روحانی اگر ذره‌ای به روش آقای احمدی‌نژاد توجه می‌کرد، درمی‌یافت که نباید بودجه را سر وقت قانونی به مجلس بدهد. اگر روحانی مثل احمدی‌نژاد هفته‌ها صبر می‌کرد و بودجه را با تأخیر و در یک دفتر چهل‌برگ به مجلس می‌داد، این‌طوری نمایندگان محترم به فکر استعفا کردن نمی‌افتادند!

ایسنا - طنز روز

رضا ساکی

راستش از دیشب دارم برای سلامتی آقای احمدی‌نژاد دعا می‌کنم و دائم می‌گویم خدا خیرت بدهد مرد با آن کار‌هایی که می‌کردی! از دیروز که خبر استعفای نمایندگان را خواندم، با خودم گفتم اگر آقای روحانی نخواهد از احمدی‌نژاد چیز بیاموزد، کلاهش پس معرکه مجلس است. به نظرم الآن وقت آن است که آقای روحانی دست‌کم یک جلسه با احمدی‌نژاد بگذارد و از تجربیات ارزشمندش درباره چگونه رفتار کردن با مجلس، بویژه مجلس نهم، استفاده کند. آقای روحانی اگر ذره‌ای به روش آقای احمدی‌نژاد توجه می‌کرد، درمی‌یافت که نباید بودجه را سر وقت قانونی به مجلس بدهد. اگر روحانی مثل احمدی‌نژاد هفته‌ها صبر می‌کرد و بودجه را با تأخیر و در یک دفتر چهل‌برگ به مجلس می‌داد، این‌طوری نمایندگان محترم به فکر استعفا کردن نمی‌افتادند!

آقای روحانی باید بپذیرد آقای احمدی‌نژاد در برخی مسائل استاد کامل هستند و همه باید شاگردی‌ ایشان را بکنند. مثلا الآن ممکن است آقای روحانی خیلی از دست نمایندگان ناراحت باشند یا هول کرده باشند و ذهن‌شان درگیر مخالفت‌های مجلس باشد، ولی اگر دیگران در شرایط آقای روحانی بودند، لابد می‌گفتند بگذارید آن‌قدر استعفا بکنند تا استعفادان‌شان بترکد!

به هر حال الآن دو پرونده در مجلس هست که خیلی مهم است؛ یکی پرونده کارت‌های هدیه سازمان تأمین اجتماعی و دیگری همین بودجه. پس بهتر است به جای این‌که صدای کارت‌های هدیه بیرون بیاید، صدای استقلال و غیرت و شجاعت و جسارت نمایندگان از مجلس به گوش برسد.

راستی می‌دانید برخی پرداخت‌هایی که به‌صورت کارت هدیه برای کمک به مردم محروم به نمایندگان داده شده، کدگذاری شده‌اند؟ آیا شما هم حدس می‌زنید یک نسخه‌ کدگذاری‌نشده‌ آن لیست یک جایی باشد؟ می‌دانید کجا؟ می‌دانید چه کسی ممکن نسخه‌ کدگذاری‌شده را داشته باشد؟ آیا شما هم به همان چیزی فکر می‌کنید که من فکر می‌کنم؟

Is that Turk member...me ? :D

But i said it's Turkish Gulf :)

Anyways, in Turkey we refer to that region as "Gulf of Basra."

Basra Körfezi - Vikipedi

سلام

حالا تو سیاست هم می خواین همون گند فیس بوک رو بزنید !؟
اگه جواب دارید بدید ، اگه ندارید هم مسخره بازی نکنید ...
شما با مسخره کردن به احمدی اومدید ،حالا می خواید با مسخره کردنش دهن بقیه رو ببندید !؟
مطمئنم این جناب ساکی هم یک تهرونی هست که می خواد با این جور سیاسی کاری ها دهن بقیه رو بنندند

جعفری: RQ170 به‌زودی رونمایی می‌شود - سایت خبری تحلیلی تابناك

Last edited:
سلام

حالا تو سیاست هم می خواین همون گند فیس بوک رو بزنید !؟
اگه جواب دارید بدید ، اگه ندارید هم مسخره بازی نکنید ...
شما با مسخره کردن به احمدی اومدید ،حالا می خواید با مسخره کردنش دهن بقیه رو ببندید !؟
مطمئنم این جناب ساکی هم یک تهرونی هست که می خواد با این جور سیاسی کاری ها دهن بقیه رو بنندند

جعفری: RQ170 به‌زودی رونمایی می‌شود - سایت خبری تحلیلی تابناك
حالا مسئول گند فیسبوک شدیم ما؟
مگر چیز غیر واقع گفته ؟ تاخیر بودجه احمدی نژاد رو همه اطلاع دارن
فعلا این شمایید که دارید دهن ه همه رو میبندید این فقط یه مطلب طنزه نه بیشتر میخواید بریم ممنوع القلمش کنیم
احمدی نژاد یک فردی بود که یا از ناآگاهی یا از روی قصد ضررهای هنگفتی به مملکت ما زد

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom