What's new

Iranian Chill Thread

سلام
دقیقا منظورتون از سه دقیقه چیه !؟

عزیز دل ، بودجه ی بسیج عملا 25 % کاهش پیدا کرده ... خیلی از اخبار و خبرها که برای امنیت ملی مورد استفاده می شوند از این بسیج هست ...

سلام
همینجوری بگذره ، به جایی می رسیم که تهرانی ها رو با سنگ توی سایر شهرها می زنند .... باور کن ... همین حالاش هم خیلی ها دل خوشی از تهرانی ها ندارند ....

البته این بحث خوزستان تنها نیست ... سایر استان ها هم همی وضع رو دارند ولیکن نماینده هاشون عرضه نداشتند حرفی بزنند ....

وقتی بنده می بینم وسط شهر رو می کنند و یک ماه به امون خدا ولش می کنند ولیکن تو تهران در عرض یک سال یک بزرگراه ( پل صدر ) به اون عظمت رو می سازند ، مسلما تو ذهنم قیاس می کنم ...
اين وسط ما كرجي ها بدبخت ترين قشر جامعه ايم.ميريم تهران،ميگن،طرف دهاتيه از شهرستان اومده.ميريم شهرستان،كينشون از تهراني ها رو سر ما خالي ميكنند

تازه از سال ٩٤ يا ٥ قراره كرج تو منطقه ١ سهميه بندي كنكور قرار بگيره!يعني با تهراني ها كنكور بديم...

اين وسط ما كرجي ها بدبخت ترين قشر جامعه ايم.ميريم تهران،ميگن،طرف دهاتيه از شهرستان اومده.ميريم شهرستان،كينشون از تهراني ها رو سر ما خالي ميكنند.

:omghaha::omghaha:

delam sookht :cry:

:lol:

If this is true, people should drag Rouhani and Zarif out of their offices:

Iran, UAE Close to Deal on Hormuz Islands

Iran and the United Arab Emirates (UAE) are close to reaching a deal on returning three Iranian-occupied islands in the Persian Gulf to the UAE.

Sources close to the negotiations have stated that a deal for the return of the strategic islands to the UAE was laid out during the recent visit of UAE Foreign Minister Sheikh Abdullah bin Zayed al Nahyan to Tehran, and a response was presented during last week’s return visit by his Iranian counterpart, Mohammed Javad Zarif.

Iran, UAE Close to Deal on Hormuz Islands | Defense News | defensenews.com

Killing is distasteful. :lol: ...

Everybody should be given a chance.
no mate , i am not into wasting a missile :D

i have a better option for u if u want to jihad !!! go to syria and meet allah in heaven by suicide bombing in front of iranian embassy :D

joking .

lol :D :D :D

@twilight
markazet va shomare personelito baram ersal kon

سلام
بنده عضو بسیج نیستم .... واقعیت هست ...

اين وسط ما كرجي ها بدبخت ترين قشر جامعه ايم.ميريم تهران،ميگن،طرف دهاتيه از شهرستان اومده.ميريم شهرستان،كينشون از تهراني ها رو سر ما خالي ميكنند

تازه از سال ٩٤ يا ٥ قراره كرج تو منطقه ١ سهميه بندي كنكور قرار بگيره!يعني با تهراني ها كنكور بديم...

سلام

البته بنده توی امتحانات نهایی دوران دبیرستان هیچ شانسی برای خودم متصور نبودم .... ولیکن از یک جایی سوالات امتحانات تهران که به صورت دوره ای برگزار می شد رو گیر آوردم .... بعد فقط همونها و جوابهاشون رو خوندم ... رفتم امتحان دادم ، قبول شدم !!!!

حالا هم که می خواهند با معدل کنند ... فقط مشکل اینجاست این امتحانات نهایی توسط تهرانی ها سوالش طرح میشه که ....

نمایندگان سایر شهرستان ها هم سرشون کلاه رفته و خودشون خبر ندارند ...

سلام

امثال بنده ، امل بودن ، افراطی بودن ، عهد حجری بودن رو به این نوع با فرهنگ بودن ترجیح می دهیم ...

فرناندا لیما صفحه فیس بوکش را مسدود کرد! - سایت خبری تحلیلی تابناك

همین فرهنگ فحش دادن و پز روشنفکری دادنشون هست که کشور رو این 150 ساله تو یک دور باطل رسونده ...

باهاشون هم منطقی صحبت کنی ، مثل هورد مغولی حمله می کنند و ترور شخصیتت می کنند ....

دوستان ، خودتون بیاید اعتراف کنید اگه پست دادید تو این صفحات مسی ، یا لیما ....

Last edited:
سلام

امثال بنده ، امل بودن ، افراطی بودن ، عهد حجری بودن رو به این نوع با فرهنگ بودن ترجیح می دهیم ...

فرناندا لیما صفحه فیس بوکش را مسدود کرد! - سایت خبری تحلیلی تابناك
اصلا تعجب نداره، نمونه شون همین ابی خودمون هست که جز توهین کردن چیز دیگه ای ازش بر نمیاد
قضیه این فیس بوک سخنگوی وزارت خارجه جالبه، اون اوائل که چپ و راست تایید میشد صفحه متعلق به خودشه
از وزیر امور خارجه الگو گرفته، ...
بعد گفتن که صفحشون هک شده، حالا هم که به کل زده زیر همه چی میگه من اصلا صفحه ای توی فیس بوک ندارم
دیپلماسی اعتدال یا فیس بوکی
----------------------------
اینم از جدیدترین نتایج تفاهم نامه
هند فعلا پرداخت پول نفت ایران به دلار را آغاز نمی‌کند

سلام
بنده عضو بسیج نیستم .... واقعیت هست ...

سلام

البته بنده توی امتحانات نهایی دوران دبیرستان هیچ شانسی برای خودم متصور نبودم .... ولیکن از یک جایی سوالات امتحانات تهران که به صورت دوره ای برگزار می شد رو گیر آوردم .... بعد فقط همونها و جوابهاشون رو خوندم ... رفتم امتحان دادم ، قبول شدم !!!!

حالا هم که می خواهند با معدل کنند ... فقط مشکل اینجاست این امتحانات نهایی توسط تهرانی ها سوالش طرح میشه که ....

نمایندگان سایر شهرستان ها هم سرشون کلاه رفته و خودشون خبر ندارند ...

سلام
تقلب که حرامه این یک

دو یعنی درس شما انقد بد بود؟

خاک بر سر چیز نشور بی فرهنگ مغولشون .جالبه اینا که اکثرا یه مشت تازه به دوران رسیده هستند ادعای آدم بودنشون میشه.من 4 سال پیش یه پیج فیس بوک با اسم خودم ساختم اما انقد ارازل و اوباش فیس بوک دیدم مدت هاس فیس بوک نمیرم :sick:

یک نکته بسیار باحال در مورد جنگ سوریه. امکان نداره حزب الله 24 ساعت توی یک جبهه درگیر باشه و اونجا رو محاصره نکنه نمونه اش هم امروز توی قلمون یکی از بزرگترین درگیری ها کمتر از یک روز به محاصره ختم شد. حالا قصدم از گفتن این چی بود ؟ که بگم این سبک کاملا ایرانیه که داره توسط حزب الله پیاده میشه. این سبک قدیمی ترین سبک جنگ های نامتقارن هست از زمان اولین لشکرکشی رم به شرق زمانی که پادشاه ایران داریوش بود سورنا به عنوان تنها فرمانده ایرانی که جلوی ارتش شکست ناپذیر رم ایستاد با همین تاکتیک بلایی سر رم اورد که در تاریخشون ثبت شد. بعد از اون این سبک در مقابل اعراب هم استفاده شد که به خاطر عدم انگیزه بالا و مسائل دیگه شکست خورد این سبک یکی از بزرگترین عوامل موفقیت های نادر هم بود بعد از اون هم در جنگ دوم جهانی المانی ها از این سبک استفاده میکردن ما هم توی جنگ 8 ساله نمونه های زیادی اینطوری پیاده کردیم ولی الان میبینم حزب الله داره به شدت این سبک رو استفاده میکنه واقعا برام جالبه تا حدی این عربا کم اوردن مخصوصا اون روز های اول وقتی محاصره میشدن میومدن تو کلیپ هاشون جیغ میزدن . این درگیری دیروز رو که دنبال میکردم گفتم بعیده بتونن این جبهه رو محاصره کنن ولی وقتی تونستن گفتم بیام بگم فردا پسفردا این سبک رو واسه خودشون برندارن . :D

یک نکته بسیار باحال در مورد جنگ سوریه. امکان نداره حزب الله 24 ساعت توی یک جبهه درگیر باشه و اونجا رو محاصره نکنه نمونه اش هم امروز توی قلمون یکی از بزرگترین درگیری ها کمتر از یک روز به محاصره ختم شد. حالا قصدم از گفتن این چی بود ؟ که بگم این سبک کاملا ایرانیه که داره توسط حزب الله پیاده میشه. این سبک قدیمی ترین سبک جنگ های نامتقارن هست از زمان اولین لشکرکشی رم به شرق زمانی که پادشاه ایران داریوش بود سورنا به عنوان تنها فرمانده ایرانی که جلوی ارتش شکست ناپذیر رم ایستاد با همین تاکتیک بلایی سر رم اورد که در تاریخشون ثبت شد. بعد از اون این سبک در مقابل اعراب هم استفاده شد که به خاطر عدم انگیزه بالا و مسائل دیگه شکست خورد این سبک یکی از بزرگترین عوامل موفقیت های نادر هم بود بعد از اون هم در جنگ دوم جهانی المانی ها از این سبک استفاده میکردن ما هم توی جنگ 8 ساله نمونه های زیادی اینطوری پیاده کردیم ولی الان میبینم حزب الله داره به شدت این سبک رو استفاده میکنه واقعا برام جالبه تا حدی این عربا کم اوردن مخصوصا اون روز های اول وقتی محاصره میشدن میومدن تو کلیپ هاشون جیغ میزدن . این درگیری دیروز رو که دنبال میکردم گفتم بعیده بتونن این جبهه رو محاصره کنن ولی وقتی تونستن گفتم بیام بگم فردا پسفردا این سبک رو واسه خودشون برندارن . :D
والا من که اطلاعی از نحوه جنگ ایرانیان باستان ندارم ولی میدونم این ارتش سوریه چند هفته است داره ذره ذره مناطق اطراف قلمون رو پس میگیره
توی جنگ قبلی هم همین طور بود ارتش سوریه طی چند هفته محاصره شهر رو کامل کرد حذب الله فقط بیرون شهر باقی موند تا محاصره از طریق مرز لبنان شکسته نشه

2.png

تفاوت بودجه نهادها و وزارت‌خانه‌های احمدی‌نژاد با روحانی+ جداول - سایت خبری تحلیلی تابناك

سلام

عملا دیگه دست ها رو بالا برده ...

البته این تابناک حرف مفت می زنه ... بودجه ی وزارت دفاع پارسال 36 هزار میلیارد تومان بود نه 136 هزارمیلیارد تومان ...

وزارت کشور رو هم کم کرده ...

فقط وزارت اطلاعات رو زیاد کرده که احتمالا می خواد به سبک دولت هاشمی و خاتمی عمل کنه ...

سلام
تقلب که حرامه این یک

دو یعنی درس شما انقد بد بود؟

خاک بر سر چیز نشور بی فرهنگ مغولشون .جالبه اینا که اکثرا یه مشت تازه به دوران رسیده هستند ادعای آدم بودنشون میشه.من 4 سال پیش یه پیج فیس بوک با اسم خودم ساختم اما انقد ارازل و اوباش فیس بوک دیدم مدت هاس فیس بوک نمیرم :sick:

سلام
تقلب که نیست ... نمونه سوال رو خوندم !!

البته فقط حسابان بود که بنده کلا سر کلاسش در حال چرت زدن بودم ... کلا تا قبل از دوران ما ، دوم و سوم ریاضی همیشه بالاترین ها توی دبیرستان ما بودند ، بعدش که ما اومدیم ، شدند بی انضباط ترین ها ....
البته بنده بی تقصیر بودم و هستم ...

اینم جدول تفاوت بودجه بین سالهای 92 و 93
ظاهرا منبعش تسنیم هست
این وسط چند قلمش دیگه خیلی جالب بود

وزارت دفاع: 84% کاهش یا به روایت دوستمون 43% کاهش
وزارت ارتباطات: 40% کاهش
وزارت کشاورزی:51% کاهش
وزارت خارجه: 15% افزایش

اگر آقای روحانی وزارت دفاع رو منحل میکرد، سنگین تر بودیم
ضمن این که چشم کشاورزامون روشن
اگر آقای احمدی نژاد خانوادگی میرفت نیویورک، ظاهرا این جنابان تصمیم دارن آشناهاشونم اضافه کنن

Last edited:

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom