What's new

Iranian Chill Thread

سلام
جالب ترش اینجاست که می خواهند بودجه ی نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی رو هم کم کنند ... فکر می کند این امنیتی که تو تهران دارند کشکی به دست آمده .... یک عده جان بر کف از سایر استان ها توی سایر استان ها دارند جون می دهند ، اینها دارند حالش رو می برند ...

دقت کردید ، هیچ تهرانی رو جدیدا نمی فرستند لب مرز به عنوان سرباز ....

_____-

یک واقعیت تاریخی ساده :

از لحاظ آماری ، بدترین پایتخت ایران ، تهران بوده ... از وقتی تهران شده پایتخت ، ایران روز به روز ذلیل تر شده ...

آره . اکثر بچه های تهران یا با هر دوز و کلکی شده خودشون رو معاف می کنن . فقط توی آشنایان نزدیک من 2 نفر با پول و نقش بازی کردن معافی گرفتن و اگر هم نتونن معافی بگیرن با پارتی بازی خودشون رو میندازن تهران و خیلیاشون اصلا پادگان هم نمیرن بلکه میرن سر یه پروژه ای ، ازمایشگاهی یا مثل اینا .

از بین 10 - 15 دوست نزدیکی که من دارم تقریبا 80 - 90 درصدشون اینجوری خدمت کردن یا معاف شدن .

فک کنم شما فقط نداری در ضمن فیلمی که گذاشته بودم سه دقیقه بود که با اینترنت 64 هم باز میکرد
که چی بگیم ؟ یا حرفی رو نزنید یا اگه میزنید ناقص نزاریدش

سلام
دقیقا منظورتون از سه دقیقه چیه !؟

عزیز دل ، بودجه ی بسیج عملا 25 % کاهش پیدا کرده ... خیلی از اخبار و خبرها که برای امنیت ملی مورد استفاده می شوند از این بسیج هست ...

آره . اکثر بچه های تهران یا با هر دوز و کلکی شده خودشون رو معاف می کنن . فقط توی آشنایان نزدیک من 2 نفر با پول و نقش بازی کردن معافی گرفتن و اگر هم نتونن معافی بگیرن با پارتی بازی خودشون رو میندازن تهران و خیلیاشون اصلا پادگان هم نمیرن بلکه میرن سر یه پروژه ای ، ازمایشگاهی یا مثل اینا .

از بین 10 - 15 دوست نزدیکی که من دارم تقریبا 80 - 90 درصدشون اینجوری خدمت کردن یا معاف شدن .

سلام
همینجوری بگذره ، به جایی می رسیم که تهرانی ها رو با سنگ توی سایر شهرها می زنند .... باور کن ... همین حالاش هم خیلی ها دل خوشی از تهرانی ها ندارند ....

البته این بحث خوزستان تنها نیست ... سایر استان ها هم همی وضع رو دارند ولیکن نماینده هاشون عرضه نداشتند حرفی بزنند ....

وقتی بنده می بینم وسط شهر رو می کنند و یک ماه به امون خدا ولش می کنند ولیکن تو تهران در عرض یک سال یک بزرگراه ( پل صدر ) به اون عظمت رو می سازند ، مسلما تو ذهنم قیاس می کنم ...

Last edited:
سلام

عزیز دل ، بودجه ی بسیج عملا 25 % کاهش پیدا کرده ... خیلی از اخبار و خبرها که برای امنیت ملی مورد استفاده می شوند از این بسیج هست ...
مدت زمانش رو عرض کردم که میشد حدود 15 مگابایت
نگفتید چه چیزی خواهیم گفت ؟

من سرباز که بودم همه میگفتن فلان پادگانه تهران که هم رسته پادگان ما بود هتله

سلام

سلام
همینجوری بگذره ، به جایی می رسیم که تهرانی ها رو با سنگ توی سایر شهرها می زنند .... باور کن ... همین حالاش هم خیلی ها دل خوشی از تهرانی ها ندارند ....

میدونم . حق هم دارن چون حقشون داره ضایع میشه .

به نظر من باید خدمت رو به قیمت بالایی بفروشن تا بچه مایه دارای وطن پرست رپر و روشن فکر تهران بخرن و از اون طرف به اون سربازای بیچاره ی شهرستانی که خدمت میکنن یه حقوق درست حسابی به علاوه تسهیلات بدن که بعد خدمت یه چیزی تو دستشون داشته باشن .

چرا یه سربازی که میره لب مرز یا تو بدترین اب و هوا 2 سال از بهترین سال های زندگیشو خدمت می کنه و با جونش بازی می کنه باید با یه بچه مایه دار که تو تهران به ظاهر خدمت می کنه یا معاف شده برابر باشه ؟

مدت زمانش رو عرض کردم که میشد حدود 15 مگابایت
نگفتید چه چیزی خواهیم گفت ؟

سلام
چی چیزی !؟

خواستم یک چیزی بگم ، گفتم دور از شان ادب هست ....

در ضمن با اینترنت 64 ، سرعت دانلود می شه 8 ( بخونید 7 (

حالا یک حساب و کتاب ساده کنیم اینجوری در میاد

15*1024 = 15360

15360/7=2194

2194/60=36

36 دقیقه طول می کشه ...
البته باید دوباره چکش کنم

Baraadaraan **** sucker ...

yadeton bashe inja che chiz haaii be man goftid ...

bezodi ... bezodi ... shoma roo zire ye kharvaar aaaaaaaannnn dafn khaaham kard ...

maaro ba arabha moghayese mikonid ... khak to sare kalle ki**ton konan ke be khodeton ehteraam nemizarid

vaghti ba aann shostameton dorost mishid !

o_O

فک نکنم من الان چک کردم مثه اینکه یوتیوب رفع ه فیلترشده؟

سلام .

خواب دیدی خیر باشه

میدونم . حق هم دارن چون حقشون داره ضایع میشه .

به نظر من باید خدمت رو به قیمت بالایی بفروشن تا بچه مایه دارای وطن پرست رپر و روشن فکر تهران بخرن و از اون طرف به اون سربازای بیچاره ی شهرستانی که خدمت میکنن یه حقوق درست حسابی به علاوه تسهیلات بدن که بعد خدمت یه چیزی تو دستشون داشته باشن .

چرا یه سربازی که میره لب مرز یا تو بدترین اب و هوا 2 سال از بهترین سال های زندگیشو خدمت می کنه و با جونش بازی می کنه باید با یه بچه مایه دار که تو تهران به ظاهر خدمت می کنه یا معاف شده برابر باشه ؟
متاسفانه این مشکل کل سربازی تو ایران هست، مقامات ما و به طبعش نظامیهای ما خدمت به کشور (سربازی) رو با برده داری اشتباه گرفتن
این باعث شده خود ملت هم به چشم حقارت به سربازا نگاه کنن

سهیل داغ کردی. اینا که شخصیتشون همینه به دل نگیر
راستی چطوری منبع تو میگه قاهر اصلی بزرگتره وقتی رئیس پروژه خودش گفته اون چیزی که رونمایی شد واقعی بود و نه ماکت؟

مدیر پروژه گوه خورد

مدیر پروژه الان کجاست !؟

یه دونه زدن در کونش انداختنش بیرون

یه سری هم اینجا دور گرفتن که آی شما فلانید شما عربید

بزودی می فهمیم کی عربه

با شما نبودم

مدیر پروژه گوه خورد

مدیر پروژه الان کجاست !؟

یه دونه زدن در کونش انداختنش بیرون

بزودی می فهمیم کی عربه
از کجا میدونی انداختنش بیرون؟

این غربیا به شدت با ماندلا می جنگیدن و عین الان اسراییل از حکومت آپارتایدی تو آفریقای جنوبی دفاع می کردند سنداشم هست حتی تا پنج سال پیش ماندلا تو لیست سیاه تروریستی آمریکا بود.حالا که فت کرده این غربیا خودشون رو داعیه دار حمایت از آزادی و ماندلا اعلام میکنن و میرن آفریقای جنوبی ازش مدح و تمجید میکنن واز حکومت ایران به عنوان ناقض حقوق بشرانتقاد میکنن!انگار حکومتای دیکتاتوریی که اینا ازش دفاع میکنن مثل عربستان بحرین اردن و خیلی از کشورای دیگه مهد آزادی و دموکراسی هستن.و متاسفانه خیلی ها هم تو ایران گول اینا رو میخورن و فکر میکنن آمریکا پطروس فداکار راستگویی هست که به دنبال حقوق بشره تو جهان!

-------------------------------------------------------------

@ islam shall be winner pm bede karet daram

aghay soheil dastan chie belakhare in qahr 313 badbakht nmikhad sakhte beshe?

Last edited:

منم میتونستم معاف کنم اما به خاطر عقیده ی مذهبیم رفتم سربازی و البته 2 سالم به جورایی عقب افتادم.اینو که گفتی خیلی اعصابم خورد شد اما مهم نیست بذار این بچه سوسولا حال دنیاشونو بکنن...
من خودم آدمیم که طبعا میبایست مثل هم شهریای تهرانیم تو حال و صفا و خوش گذرونی باشم اما راه هرکس فرق میکنه یه وجب آخرت به هزارتای دنیا نمیرزه

--------------------------------------------------------

darbarey in 2 ta ann rmi5 va abii 2 ta kale khare avazian akhrate gusfand

@islam shall be winner

on shodi lotfan pm bede kare mohm daram

Last edited:
Come on!

@haman10 wanted to hit me with an Iranian drone last week, what happened to humanity after all?
no mate , i am not into wasting a missile :D

i have a better option for u if u want to jihad !!! go to syria and meet allah in heaven by suicide bombing in front of iranian embassy :D

joking .

lol :D :D :D

Back
Top Bottom