What's new

Iranian Chill Thread

سلام

کری در کنگره اطمینان داد که برنامه ی هسته ای ایران با این توافق بی خاصیت شده ...

و بلافاصله از موشک های ایران ابراز نگرانی کرد ...

یعنی روحانی ، این موشک ها رو هم مثل هسته ای ، نابود کن ...

اگر جلیلی یک دهم این امتیازات را در آلماتی می‌داد، الان رئیس‌جمهور بود - مشرق نیوز
| mashreghnews.ir

وزارت دفاع: 84% کاهش یا به روایت دوستمون 43% کاهش

بودجه نظامی سال 93 کشور از 5 میلیارد دلار به 800 میلیون دلار رسیده شما دست از هزیان گویی بر نمی دارید
رسما به جز تولید سلاح سبک هیچ چیزی تولید انبوه نخواهد شد

@SOHEIL

کجایی برادر !؟
دیگه دست از سر قاهر و بال پرنده و امثالهم بردار .... ماهواره که هیچ ... با این بودجه دیگه نمی تونییم گلوله کلاش تولید کنیم ...

Last edited:
دوستان
وقت کردید یکم از دولت جدید انتقاد کنید
:disagree:

وزارت دفاع: 84% کاهش یا به روایت دوستمون 43% کاهش

دوستان
وقت کردید یکم از دولت جدید انتقاد کنید
:disagree:

سلام

عزیز ،ما داریم انتقاد می کنیم .... اگه به مرحله ی تخریب کردن برسیم ، این دولت هم می باست مثل خانم مییا ( همین برزیلیه ) صفحه ی فیس بوکش رو تخته کنه و بره ....

جک جالبی شده ... یه کاریت می کنم که مثل میلایا خودت صفحه ت رو ببندی بری
والله ، موقع محمود ما که تو ایران زندگی می کنیم و قراره توش هم بمیریم ، فقط داغ اقتصاد رو داشیتم ... این روحانی ، هم داغ تمامیت ارضی ، هم داغ صنایع دفاعی ، هم داغ حیثیت ملی ، هم داغ بازگشت آقازاده ها و .... رو بهش اضافه کرده ...

اقتصاد هم که هیچی نشده ...

دامادمان که به اصطلاح از این نیمه سبزی ها بود و بعد شد بنفش ، امروز دهانش باز مانده بود که این کارها یعنی چی ....

Last edited:
سلام

کری در کنگره اطمینان داد که برنامه ی هسته ای ایران با این توافق بی خاصیت شده ...

و بلافاصله از موشک های ایران ابراز نگرانی کرد ...

یعنی روحانی ، این موشک ها رو هم مثل هسته ای ، نابود کن ...

اگر جلیلی یک دهم این امتیازات را در آلماتی می‌داد، الان رئیس‌جمهور بود - مشرق نیوز
| mashreghnews.ir

@ Soheil

کجایی برادر !؟
دیگه دست از سر قاهر و بال پرنده و امثالهم بردار .... ماهواره که هیچ ... با این بودجه دیگه نمی تونییم گلوله کلاش تولید کنیم ...
من پدرم تو وزارت كشاورزي كار ميكنه.
دليل اينكه بودجه ي كشاورزي اينقدر كم شده اينه كه چيني ها قراره ما رو فاينانس كنند.براي همين بودجه اي كه دولت به وزارت خونه ميده كم شده

من پدرم تو وزارت كشاورزي كار ميكنه.
دليل اينكه بودجه ي كشاورزي اينقدر كم شده اينه كه چيني ها قراره ما رو فاينانس كنند.براي همين بودجه اي كه دولت به وزارت خونه ميده كم شده

سلام
اگه تو از چین فاینانس دیدی ، ما رو خبر کن ...

یحتمل می گند زمین ها رو بدید ، کارگر از چین میاریم تا بکارنشون ، بعد باید خودتون هم پول کارگرها و خورد و خوراکشون رو بدید .....

همین جور پیش بره ، باید مرگ بر چین هم رو به راه کنیم و یکجوری دم این چینی ها رو ببریم که دیگه بر نگردند

من هر جور نگاه می کنم دلیل رابطه با هند رو نمی فهمم ، نفت رو می بره و به جاش محصولات کشاورزی اونم از هر نوع که دلش بخواد و پائین ترین کیفیت با قیمت بالاتر می ده ...

خب ، این نفت 10 میلیون سال زیر زمین بود ، 10 سال دیگه هم روش ، یعنی مجبورند به زور ازتوش نفت بکشند بیرون !؟

سلام
اگه تو از چین فاینانس دیدی ، ما رو خبر کن ...

یحتمل می گند زمین ها رو بدید ، کارگر از چین میاریم تا بکارنشون ، بعد باید خودتون هم پول کارگرها و خورد و خوراکشون رو بدید .....

همین جور پیش بره ، باید مرگ بر چین هم رو به راه کنیم و یکجوری دم این چینی ها رو ببریم که دیگه بر نگردند

من هر جور نگاه می کنم دلیل رابطه با هند رو نمی فهمم ، نفت رو می بره و به جاش محصولات کشاورزی اونم از هر نوع که دلش بخواد و پائین ترین کیفیت با قیمت بالاتر می ده ...

خب ، این نفت 10 میلیون سال زیر زمین بود ، 10 سال دیگه هم روش ، یعنی مجبورند به زور ازتوش نفت بکشند بیرون !؟
من اينو از پدرم شنيدم.دليلي هم نداره كه به من دروغ بگه.اتفاقا خودش تو چند تا از اون جلسه ها شركت كرده.والله نميدونم چه طور بايد ثابت كنم.اصلا بايد اثبات كنم؟خواستي باور كن،خواستي باور نكن.چين در حد وسيعي تو بخش كشاورزي ايران سرمايه گزاري ميكنه.فكر كنم اين يكي از وعده هاي جناب رييس جمهور هم بوده

ويرايش:راستي سلام

من اينو از پدرم شنيدم.دليلي هم نداره كه به من دروغ بگه.اتفاقا خودش تو چند تا از اون جلسه ها شركت كرده.والله نميدونم چه طور بايد ثابت كنم.اصلا بايد اثبات كنم؟خواستي باور كن،خواستي باور نكن.چين در حد وسيعي تو بخش كشاورزي ايران سرمايه گزاري ميكنه.فكر كنم اين يكي از وعده هاي جناب رييس جمهور هم بوده

سلام
کلا به چینی ها اعتمادی ندارم ....

والله ، جناب رئیس جمهور و اطرافیانش تو موقع انتخابات داشتن سایه چین و روسیه رو می زدند ، بعیده که چنین وعده ای داده باشه ... کلا وعده های جناب روحانی رو دنبال نکردم

ما هم بدمون نمیاد کشاورزهای کشور اوضاعشون خوب بشه ...

سلام

عزیز ،ما داریم انتقاد می کنیم .... اگه به مرحله ی تخریب کردن برسیم ، این دولت هم می باست مثل خانم مییا ( همین برزیلیه ) صفحه ی فیس بوکش رو تخته کنه و بره ....

جک جالبی شده ... یه کاریت می کنم که مثل میلایا خودت صفحه ت رو ببندی بری
والله ، موقع محمود ما که تو ایران زندگی می کنیم و قراره توش هم بمیریم ، فقط داغ اقتصاد رو داشیتم ... این روحانی ، هم داغ تمامیت ارضی ، هم داغ صنایع دفاعی ، هم داغ حیثیت ملی ، هم داغ بازگشت آقازاده ها و .... رو بهش اضافه کرده ...

اقتصاد هم که هیچی نشده ...

تو دوران محمود که دلار شده بود 3600 ، بودجه رو با دلار 2500 بست و حقوق ها رو 25 درصد افزایش داد و این همه فحش خورد ، این یکی با دلار 2900 ، بودجع رو با دلار 2690 تومنی بسته و حقوق ها رو قراره 18درصد افزایش بده ولیکن فراره مالیات ها و حق بیمه ها و بازنشستگی و امثالهم رو هم زیاد کنه و یارانه رو قطع کنه و به جاش هر فصل سبد کالا بده ( احتمالا 10 کیلو برنج ، 5 کیلو روغن و دو کیلو قند می دهند )

....

دامادمان که به اصطلاح از این نیمه سبزی ها بود و بعد شد بنفش ، امروز دهانش باز مانده بود که این کارها یعنی چی ....
سلام
قبل از دونستن اینکه سبد کالا اصن چیه آیا قراره به مردم کمک کنه یا نه شروع کردید به سیاه نمایی
محمود؟ احمدی نژاد و حامیانش باید تاوان 4 سال عمر مردم ایران رو پس بدن و خواهند داد.

...

azerbaijan-wrestling-team.jpg

Yo, old man, what is the deal?

:rofl::rofl::rofl::rofl:

391021_10150472244625566_512435565_9153580_1776086495_n.jpg

@haman10
man emruz mikhatam inja nayam karam ziade amma didam ina 12 safhe harf zadan va bahso keshundan be sunni shie manam majbur shodam yeki yeki chizayi ro ke ina migoftan tarjime konan va jvab bedam to ham ke nabudi.. alan be andazeye ye hafte kar kardan khastam:P
chera to nayumadi javab bedi??
man masalan mikhatsma emruz inja nayam va javab bedam...

@haman10
man emruz mikhatam inja nayam karam ziade amma didam ina 12 safhe harf zadan va bahso keshundan be sunni shie manam majbur shodam yeki yeki chizayi ro ke ina migoftan tarjime konan va jvab bedam to ham ke nabudi.. alan be andazeye ye hafte kar kardan khastam:P
chera to nayumadi javab bedi??
man masalan mikhatsma emruz inja nayam va javab bedam...

kheyli halam bade .....:sick: :bad:

sarma khordam dar hade 2014 brazil worldcup !!! :help:

حبیب آغاجری، دیگر نماینده این استان نیز «رعایت نشدن عدالت در تخصیص بودجه به استان خوزستان» را دلیل استعفای نمایندگان خوزستان در مجلس برشمرد و با اشاره به وعده‌های انتخاباتی حسن روحانی تصریح کرد: آقای روحانی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری وعده داده بود 3 درصد از درآمدهای نفتی را به استان خوزستان اختصاص دهد اما امروز شاهدیم این امر محقق نشده است. به گفته وی، دولت در تنظیم لایحه بودجه 93 عدالت را در بودجه تخصیص‌یافته به استان خوزستان رعایت نکرده است. طوری که در مقایسه بین استان‌های هم‌ردیف با استان خوزستان، اختلافات بسیاری از لحاظ بودجه‌ای وجود دارد. طبق این گزارش، پس از این اقدام نمایندگان خوزستان، محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس از طرف علی لاریجانی رئیس مجلس نزد این نمایندگان رفته و وساطت کرد تا در جلسه علنی ديروز حضور یابند. نمایندگان خوزستان نیز به این خاطر به جلسه پارلمان بازگشتند.
تحریم شهرستان‌ها در بودجه 93 - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

کردها هم استعفا كردند

مازنی‌ها: حقمان را می‌گیریم

استعفای 7 نماینده لر

به نظر می‌رسد نوع بودجه‌نویسی دولت یازدهم و عدم اختصاص منابع مالی به مناطق محروم بیش از آنكه ناشی از محدودیت‌های مالی دولت باشد (آنگونه که مقامات دولتی ادعا کرده‌اند) به نگاه تمرکزگرایانه کارشناسان اقتصادی دولت بازمی‌گردد. رویکردی که در دولت‌های سازندگي و اصلاحات بشدت مورد حمایت قرار گرفته و موجبات عقب‌ماندگی مضاعف مناطق محروم در اقصی نقاط کشور شده بود.

اوباما اگر نوکر می‌خواهد روی ما حساب کند! - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

وقتی ناموس مردم سوریه حلال می‌شود! - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

فروش هر نوع لباس از لباس‌های زنانه در ویترین‌های فروشگاه‌ها ممنوع است؛ خیاطی‌های زنان نیز باید کاملاً به‌روی مردان بسته باشد و زنان نباید به پزشکان مرد نیز مراجعه کنند. اخیراً حتی داعش در حکمی صرف رفتن زنان به‌نزد پزشک چه زن باشد یا مرد را جایز نمی‌دانند، آنها عملهای ارتودنسی زنان را ممنوع کرده‌اند، چرا که مدعی هستند این عملها باعث جذب مردان به‌سمت آنها می‌شود.

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom