What's new

Çay Bahçesi

@isoo yaptigimiz iyiligi kimsenin suratina vurmayalim. Ben burada ülke olarak gerekirse o nimetlerden faydalanacaksak AB yerine ABD nin eyaleti olalim cümlesini IRONIK olarak kullanmistim. Türkün Türkten baska dostu yoktur. Bu sözde din kardesleri icin de gecerlidir.

mesele uygur değil anlamadınız mı .
biz çifte standarttan , üyelerin ulusları dikkate alınarak verilen cezalar,üstü örtülen yazılar . Silinmeyen yazılardan şikayetçiyiz bu tavrımızda o yüzden

Sorun bizde degil. Sorun bizi Devletlerarasi SEKLEN arkaik geri kalmis temsil edenlerde. Biz elimizden geleni yapariz.

Last edited:
Pakistanlilarin atalarina olan borcumuzu odeyemeyiz arkadaslar orasi ayri ama gunumuz pakistan ve pakistanlilari malesef okadar caresiz okadar muhtac durumdalar ki Cin kafirine kardeslerimiz diyecek kadar gaflet icerisindeler.

Bizim bu utanc hukumetinden oce dunyadaki her ulke ile iliskilerimiz iyi seviyedeydi, nezaman bu utanc hukumeti geldi Ummetcilik adi altinda ulke cikarlarini hice sayarak her ulke ile papaz olduk. Bize teknik ve teknolojik arti siyasi desdek veren Israil ile sirf bunlarin ahmakca umetciligi ile aramizi bozduk bir cok savunma projelerimiz ya cok gecikti yada yarim kaldi. Filistin icin ulke cikarlarini iki paralik ettik ya Filistin ne yapti? Gitti G. Kibrista Rum'larin tezihi desdekliyoruz dediler mi? Geldiler Diyarbakirda kurtleri(bu arada ben yari kurdum irkci degilim) ve onlarin haklarini desdekliyoruz. Filistin halki ile ayni kaderi paylasiyorlar dediler mi?

Hala ders cikarmadik gittik etrafimizda ne kadar ulke varsa bozustuk hatta Azerbaycan kardesimiz ile aramiz bozulma noktasinda direkten dondu. Unutmayalim.

Bizim icin once ulkemiz ve onun cikarlari gelir ondan sonrasi bizim gucumuzun yettigi yere kadar gider. Kimse bizden Ummetcilik yapmamizi beklemesin zaten Ummetcilik tek tarafli olan birsey degildir. Karsi taraf o hissiyati tasimiyorsa ummet'en degildir. Turkun Turkten baska dostu yoktur sozune katilmiyorum. Icinde Allah inanci ve Islam bilinci olan her birey Turkun ve Islaminanci tasiyan herkesin dostudur. Ben bunca yil gurbette yasadigim deneyimler sonucu bunu gorup anlamis birisi olarak sizi temin ederim ama yinede kendi ulkemizin cikarlari her zaman ilk bunu aklimizin bir kenarinda tutarak mevcut konular hakkinda yorum yaparken dikkatli olalim.

mesele uygur değil anlamadınız mı .
biz çifte standarttan , üyelerin ulusları dikkate alınarak verilen cezalar,üstü örtülen yazılar . Silinmeyen yazılardan şikayetçiyiz bu tavrımızda o yüzden

Haklisin ama yapacak birsey yok. Cin uzak dogu asyada ki tum ulkeleri oyle yada boyle hegemonyasiona almis kuklalar gibi idare ediyor. Onlarin halklarida aynen o dogrultuda tavir sergiliyorlar. Hele hele pakistan gibi fino kopegi konumuna gelmis ulke ve halkinin bu forumda adil ve bizler lehine tavir sergileyecekleri dusunmek cok yanlis.

Yani yillar once bu sekildeydi halen bu sekilde. Ya bu inada son verir burada kendi bolumumuzde takilir etliye sutluye karismaz, yada bu cifte sitandart yuzunden forum'u birakirsiniz tipki 100'lerce eski uyeler gibi.

biz boşuna pakistanı desteklemişiziz açıkça çinin uydu devleti olmuş. bu pakistanlılar çok saf çin 1 veriyo 10 alıyo pakistanı açıkça kullanıyo bundan sonra hindistanı desteklyeceğim çine karşı adamlar hiç değilse tibetlilerle birlikte uygurların hakkını savunuyor hintliler mintliler diyoruz ama vlla onlar pakistanlılardan daha karakterli

arkadaşlar bundan sonra burda türkçe konuşak hiç paylaşım yapmayalım tepkimizi gösterelim

Haklisin ama yapacak birsey yok
Var,hep beraber boykot etmemiz lazim @isoo hakli.
Sorun bizde degil. Sorun bizi SEKLEN arkaik geri kalmis temsil edenlerde. Biz elimizden geleni yapariz.
Temsil edenler belli,sorun forum yoneticilerinde,elimzden gelen falan yetmez,birlik olup boykot edecegiz.
biz boşuna pakistanı desteklemişiziz açıkça çinin uydu devleti olmuş. bu pakistanlılar çok saf çin 1 veriyo 10 alıyo pakistanı açıkça kullanıyo bundan sonra hindistanı desteklyeceğim çine karşı adamlar hiç değilse tibetlilerle birlikte uygurların hakkını savunuyor hintliler mintliler diyoruz ama vlla onlar pakistanlılardan daha karakterli

arkadaşlar bundan sonra burda türkçe konuşak hiç paylaşım yapmayalım tepkimizi gösterelim
Bulabildinmi,T-123456 Pakistan yaz,oraya uye ol,orasi rahat,kimse karismaz,Turk bolumude var.seviye buradan bin kat yuksek.
Bekliyorum.

Var,hep beraber boykot etmemiz lazim @isoo hakli.

Temsil edenler belli,sorun forum yoneticilerinde,elimzden gelen falan yetmez,birlik olup boykot edecegiz.

Bulabildinmi,T-123456 Pakistan yaz,oraya uye ol,orasi rahat,kimse karismaz,Turk bolumude var.seviye buradan bin kat yuksek.
Bekliyorum.
şimdi buldum abi inceliyom şimdi

Bundan sonra,USA,Japonya,Guney-Kore,Vietnam,Afghanistan,Hindistan gibi ulkeleri destekleyelim.
Cinin dusmani bizim dostumuz olsun arkadaslar.

Last edited:
Herkezin bayramini erkenden kutlamak istiyorum.

Last edited:
Bloody, graphic, gore images will get you banned -- this is not bias, this is the RULE
BS, it's not biased? Ok then you mods suck at moderating. I have reported some members for posting graphic images and did they get banned, noooo of course not, because either the mods suck or they are biased.

Remove the ruling: DO NOT POST GRAPHIC/BLOODY/DEAD pictures or videos. Will result in an immediate ban.
It is being used .

Since you are unwilling or incapable of upholding this ruling unbiased and swiftly. Mods who agree and sympathize... Rebel.

Fist.svg

P.S. I won't take this to GHQ

Yahu gene ne oldu sinan gene gitmis?
Birakin sunlarla tartismayi, bir forumda tartissaniz ne olur tartismasaniz ne olur? Adamlarin en az 200-300 beyinsiz üyeleri var istediginiz kadar yazin en az 10 tane mantik disi cevap aliyorsunuz neden kendi basinizi agritiyorsunuz?
Ben bu konulara katilmayi biraktim, cok ender yaziyorum sonra bakiyorum mantik ise yaramiyor birakip baska konulara takiliyorum.
Böyle sinirlenip sert mesajlar yazinca zaten bizden nefret edenlerin ekmegine yag sürüyorsunuz.

Birkac gün olmadi bir hafta ignore edin konular zaten kendiliginden ölüyor, niye bir beyinsiz sürüsü yüzünden moralinizi bozuyorsunuz anlamiyorum, olan gene sinana oldu insallah birakmaz buraya takilmayi.

Back
Top Bottom