What's new

Çay Bahçesi

Im going to investigate what's going on here.

Sinan got banned for graphic content, 3 dead people hanging off of a bridge...

Regarding negative ratings I will look into those as well. I want to remind the Turkish think tanks and professionals that they can use their negative ratings too, same with me.

şu anda mobilde olduğum için herkesi ekleyemiyorum ,@xxxKULxxx , herkesi ekleyip bu konuda bilgilendirirsek iyi olur.

Ne başka bölüme takılırız ne de kendi bölümümüzde, sadece bu başlık altında türkçe yazarız . Biyere cevap yazacağımız zaman da alıntı yapar burada türkçe yazarız.

En azından belli bir süre sonra anlarlar.

@Combat-Master,her şekilde anlaşırız .

Bugüne kadar bizim çocuklar abartıyor dedim ,belki haksızız dedim,arada olur dedim. Başka bölümlere takılmadığım için görmedim. Bizim sabrımızı zorlamasınlar :)

Amerikada bize çok yardım etti, irandaki şah ta ,saddam da, kaddafi de. O zaman bizde onlara bi laf dedirtmeyelim ,neticede onlar bize pakistandan çok yardım etti.
Baksınlar bakalım sel felaketi deprem olduğunda ilk kim gidiyordu , sokak sokak gezip yardım için para topluyordu . Elindeki teknolojiyi veriyordu askerlerini eğitiyordu.
Çinden gelen iki uçakla mest olmak, bizim amerikadan aldığımız uçağa aman aman deyip abartmak gibi. Pakistandan aldığımız bi kanatçıkta vida teknolojisini,amerikadan alınan uçağa yeğlerim,ama onlar bunun farkında değil.

@cabatli_53 @xenon54@T-123456@Targon @Ahisk a@BronzePlaque @TurAr @atatwolf @asena_great @Asena_Y @rmi5 @Baykuş @olcayto @Kaan @Combat-Master @xxxKULxxx @Hyperion @Rumelia @mrexil @telkon @Timur @Wave @u.MP @Islamic faith&Secularism @El-Turco @Yeni Kuyu @what @revojam @Kamil_baku @Azeri440 @ASQ-1918 @faheka @Seyfullah@@MertKaan @Akıncı @[TR]AHMET @@damm1t@@tesla @Casus Belli@@MrTopal27@@Sinan@@Quasar@@Oublious @hacksquat @anatolia @Charon 2 @ozi2000@@LegionnairE @BordoEnes @N.Ozkan@@XILLAX@turkbordobereli@@golgelerprensi@@fighting sparrow@@Trick2UAV@@BaybarsHan@@Alienoz_TR@@meral @hopeful73 @mehmet75 @altor @mert can
@The Commander @@AVCI@manowar@Hexciter @yakusha@@otriz@Timur@@Vatoz@@F-15I@@yason
@R.A.K
@deadmau5e
@madmusti
@KemalPasa
@FutureMe
@Stimpy75
@Nefer
@KingWest@Turkish_FR@SouI
@Yatağanlı
@UkroTurk
@Yellow-place@@TeaParty
@IR-TR
@egolfs
@Cengaver
@Kutsanan
@universal soldier
@TrMhMt
@TheGrim
@assslan

@@cabatli_53@@xenon54@@T-123456@@Targon@@Ahiska@@BronzePlaque@@TurAr@@atatwolf@@asena_great@@Asena_Y@@rmi5@@Baykuş@@olcayto @Kaan @@Combat-Master@@xxxKULxxx@@Hyperion@@Rumelia@@mrexil@@telkon@@Timur@@Wave@@u.MP@Islamic faith&Secularism @El-Turco @Yeni Kuyu @@what@@revojam@@Kamil_baku@@Azeri440@@ASQ-1918@ @faheka@@Seyfullah@@MertKaan @Akıncı @[TR]AHMET @@damm1t@@tesla@@Casus Belli@@MrTopal27@@Sinan@@Quasar@@Oublious@@hacksquat@@anatolia@@Charon 2@@ozi2000@@LegionnairE@@BordoEnes@@N.Ozkan@@XILLAX@@turkbordobereli@@golgelerprensi@@fighting sparrow@@Trick2UAV@@BaybarsHan@@Alienoz_TR@@meral@@hopeful73@@mehmet75@@altor@@mert can
@The Commander @@AVCI@@manowar@@Hexciter@@yakusha@@otriz@@Timur@@Vatoz@@F-15I@@yason
@@R.A.K
@@deadmau5e
@@madmusti
@@KemalPasa
@@FutureMe
@@kardeş
@@Stimpy75
@@Nefer
@@KingWest@@Turkish_FR@@SouI
@@Yatağanlı
@@UkroTurk
@@Yellow-place@@TeaParty
@@IR-TR
@@egolfs
@@Cengaver
@@Kutsanan
@@universal soldier
@@TrMhMt
@@TheGrim
@@assslan
Only one @ not two, nobody got the alert.

Im going to investigate what's going on here.

Sinan got banned for graphic content, 3 dead people hanging off of a bridge...

Regarding negative ratings I will look into those as well. I want to remind the Turkish think tanks and professionals that they can use their negative ratings too, same with me.

You are wasting time, uselessly. Ask Mosamania...

...

Yahu gene ne oldu sinan gene gitmis?
Birakin sunlarla tartismayi, bir forumda tartissaniz ne olur tartismasaniz ne olur? Adamlarin en az 200-300 beyinsiz üyeleri var istediginiz kadar yazin en az 10 tane mantik disi cevap aliyorsunuz neden kendi basinizi agritiyorsunuz?
Ben bu konulara katilmayi biraktim, cok ender yaziyorum sonra bakiyorum mantik ise yaramiyor birakip baska konulara takiliyorum.
Böyle sinirlenip sert mesajlar yazinca zaten bizden nefret edenlerin ekmegine yag sürüyorsunuz.

Birkac gün olmadi bir hafta ignore edin konular zaten kendiliginden ölüyor, niye bir beyinsiz sürüsü yüzünden moralinizi bozuyorsunuz anlamiyorum, olan gene sinana oldu insallah birakmaz buraya takilmayi.

Derdim beyinsizlerle değil . Anlayamadığım nokta yönetimden niye yeterince uyarı/tepki yok.
Sinan asılmış 3 kişinin resmi yüzünden doğrudan ban yedi. Vakti zamanında (1-2 gün önce) bir çinli uygurluların dövüldüğü videolar , dövülmüş haldeki resimlerini paylaştı, üstünüde Işid'in idam etmek üzere olduğu resimi paylaştı.
Doğrudan konu silindi, paylaşan kişi banlanmadı. Şu anda modlar bana ulaştı kişi adını sordu ama hatırlamıyorum ,uğraşmalarını da istemiyorum zaten . Bundan sonra öyle birini gördüğümde doğrudan bildiririm.

Gene de biraz protesto edeceğim. Forum kurallarının dışına çıkmıyorum nasılsa :)

@T-123456 mekanı buldum ve üye oldum. Ne karar verirsek takımla birlikteyim beyler.

Yahu gene ne oldu sinan gene gitmis?
Birakin sunlarla tartismayi, bir forumda tartissaniz ne olur tartismasaniz ne olur? Adamlarin en az 200-300 beyinsiz üyeleri var istediginiz kadar yazin en az 10 tane mantik disi cevap aliyorsunuz neden kendi basinizi agritiyorsunuz?
Ben bu konulara katilmayi biraktim, cok ender yaziyorum sonra bakiyorum mantik ise yaramiyor birakip baska konulara takiliyorum.
Böyle sinirlenip sert mesajlar yazinca zaten bizden nefret edenlerin ekmegine yag sürüyorsunuz.

Birkac gün olmadi bir hafta ignore edin konular zaten kendiliginden ölüyor, niye bir beyinsiz sürüsü yüzünden moralinizi bozuyorsunuz anlamiyorum, olan gene sinana oldu insallah birakmaz buraya takilmayi.

Olay bundan biraz daha fazlası aslında. Genellikle bunlarla tartışmaya girdiğimde sinirlenen taraf ben olmuyorum ki genelde olay mahallinde en önde olanlardan biriyimdir, hiç banlanmadım şu ana kadar, ters köşeye çok rahat yatıyorlar. eminim ki sinirden kudurtmuşumdur biçok çinliyi. Herneyse isteyen burayı sadece bir internet forumu&sitesi olarak görüp önemsemeyebilir ama benim açımdan burası binlerce üyesi olan internetteki en aktif askeri ve uluslararası politika arenalarından birisi.. Birçok ülke paralı internet trollü tutup buraya yerleştirebilir, bu ve bunun benzeri sitelere.Ben ülkem adına gayriresmi bir gönüllüyüm. Gerçekleri ve doğru bildiklerimi, ülkem adına yazılan yanlış ve yalanlara kontraatak yapmak cevap vermek adına buradayım. Ne yalan söyleyeyim bazen uzun mantıklı tartışmalar ve atışmalar hoşuma gitmiyor değil. Bir çok şey öğrendim burada kendimi farklı açılardan biraz daha geliştirdiğimi düşünüyorum amaçlardan biriside bu zaten. Şu an yeni bir tartışmalı konu açılsa yine ilk koşanlardan biride ben olurum :D

Derdim beyinsizlerle değil . Anlayamadığım nokta yönetimden niye yeterince uyarı/tepki yok.
Sinan asılmış 3 kişinin resmi yüzünden doğrudan ban yedi. Vakti zamanında (1-2 gün önce) bir çinli uygurluların dövüldüğü videolar , dövülmüş haldeki resimlerini paylaştı, üstünüde Işid'in idam etmek üzere olduğu resimi paylaştı.
Doğrudan konu silindi, paylaşan kişi banlanmadı. Şu anda modlar bana ulaştı kişi adını sordu ama hatırlamıyorum ,uğraşmalarını da istemiyorum zaten . Bundan sonra öyle birini gördüğümde doğrudan bildiririm.

Gene de biraz protesto edeceğim. Forum kurallarının dışına çıkmıyorum nasılsa :)
Yeah im sorry im trying to stay neutral as much as possible and try to understand mods POV too but i just gotta say this, mods are fast when it comes to banning old members with 5-10k posts who usually post good stuff, for violation while trolls with 200-300 posts who only flame get nothing, if anything then only their post is being deleted.

How is that not biased?

@WebMaster you closed Uyghur thread, ok fine, but why dont you also close flaming threads about Turkey in China&Far east section when those actually belong to this section?
The Chinese can post insulting, flaming, trolling posts in that section thats why they open threads in wrong places.

Last edited:
BS, it's not biased? Ok then you mods suck at moderating. I have reported some members for posting graphic images and did they get banned, noooo of course not, because either the mods suck or they are biased.

@Serpentine, @WebMaster, @Hakan, @waz, @Adios Amigo, @blain2, @Chak Bamu, @Deino, @Emmie, @Horus, @Hu Songshan, @Irfan Baloch, @Jango, @Jungibaaz, @Oscar, @T-Faz, @TaimiKhan, and @WDN.

Remove the ruling: DO NOT POST GRAPHIC/BLOODY/DEAD pictures or videos. Will result in an immediate ban.
It is being used .

Since you are unwilling or incapable of upholding this ruling unbiased and swiftly. Mods who agree and sympathize... Rebel.

Fist.svg

P.S. I won't take this to GHQ

Don't tag me next time.

Thank you.

Latest posts

Back
Top Bottom