What's new

Çay Bahçesi

başlığı yine kapattılar inanamıyorum ya bu pakistanlılara ulan arakan muslimnalara yardım somali muslimanlarına yardım afrikalı muslimanlara yardım et ondan sonra uygurların hakkını savun ırkçı faşist ol bide çinlileri açık açık savunuyorlar

çin elini çekse Pakistan bir hiç olur iyi geçinmek zorundalar, en fazla dua ve gönülden bizi destekleyebilirler, biz sessiz sakin onları bilgilendirip Çine karşı açık göz olmalarını sağlayabiliriz sadece. Durum bize gelince biz de fazla düşman edinmeden başta Türkiye olmak üzere diğer Türk devletlerini güçlendirmeli dayanışma içinde olup ordularını modernize etmeli, bu sorun ancak uzun vadeli projelerle çözülebilir. Şimdilik Çine tavsiye ve ufak baskılardan öteye gidemeyiz, ilişkilerimizi biz dahi koparamayız. Taktik basit düşünceni kafanda saklı tut planını işlet.

What a ridiculous forum,they banned Sinan again,you guys still believe they are not anti Turkish here?
China rules the forum,unreal bs.!

Arkadaslar benim oldugum yere gelin orada kimse bize karsi degil!

Im not going to post on this forum anymore,let the chinamans have their forum for themselves.

Bloody, graphic, gore images will get you banned -- this is not bias, this is the RULE

gezi park volume II :)
@Manticore i know someone who is not banned due to that reason. Thread is deleted, proofs vaporated , somehow member was chinese.

That's absolute right Ahmet bro. We must be very careful WW3 is already running but not as we are used to imagine WAR.

If we don't go back to Sükrü Elekdags 1994 published 2 1/2 war preparations; I am scared that Tools "like PKK and DEAS" can be used later or earlier against Türkiye.

What a ridiculous forum,they banned Sinan again,you guys still believe they are not anti Turkish here?
China rules the forum,unreal bs.!

Arkadaslar benim oldugum yere gelin orada kimse bize karsi degil!

Im not going to post on this forum anymore,let the chinamans have their forum for themselves.
orası neresi abi

Arkadaslar sakin olmak ,askerde oldugu gibi, karar vermeden önce bir gece düsünmek lazim. Türk forumlarinin disiplin kurallari bilinen cekincelerden dolayi cok daha katidir.

benim ismimi yaz,arkasina bu devletin ismini,beni bulursun.

Do you really expect them to care or do something about it?

yapmayacaklarını biliyorum, o zaman bizde ona göre takılırız burada.
Nasıl olsa "çay bahçesi" bölümünde türkçe konuşma hakkımız var , bizde öyle yaparız hakkımızı sonuna kadar kullanırız . Onlar değil mi bize dış kapı muhamelesi yapan?
Bu bölümde herşeyi paylaşmaya hakkımız yok mu? Var , o zaman diğer bölümlerde paylaşacağımız bütün içerikleri buraya paylaşırız , forum kuralları dışında davranmadığımız içinde hiçbir yaptırım uygulanamaz .

Bundan sonra ben öyle yapacağım,diğer içeriklerden konuları alıntılayıp ,burada cevap yazacağım ,ve sadece türkçe kullanacağım ( link içerikleri dahil olmak üzere, ingilizce içerikleri linkler de kullanmayacağım ). Kim benimle?

En azından tepkimizi anlaşılsın ,zaten anlamayacak bi durumdalarsa, burada durmanın bi manası yok.

Azeriler,pakistanlılar turnusol kağıdı gibi, az bi ısınınca ortam hemen renklerini belli ediyorlar.

For the mods; i invited people for uprise to use turkish only in chill thread, and reply all defence related posts in turkish ,in here instead of other threads. Hence this doesnt violate the rule of forum, unfortunately there is no action to be taken on me. If its taken, there is witnessess of these people,and this will be taken to notification of other people from other countries.

yapmayacaklarını biliyorum, o zaman bizde ona göre takılırız burada.
Nasıl olsa "çay bahçesi" bölümünde türkçe konuşma hakkımız var , bizde öyle yaparız hakkımızı sonuna kadar kullanırız . Onlar değil mi bize dış kapı muhamelesi yapan?
Bu bölümde herşeyi paylaşmaya hakkımız yok mu? Var , o zaman diğer bölümlerde paylaşacağımız bütün içerikleri buraya paylaşırız , forum kuralları dışında davranmadığımız içinde hiçbir yaptırım uygulanamaz .

Bundan sonra ben öyle yapacağım,diğer içeriklerden konuları alıntılayıp ,burada cevap yazacağım ,ve sadece türkçe kullanacağım ( link içerikleri dahil olmak üzere, ingilizce içerikleri linkler de kullanmayacağım ). Kim benimle?

En azından tepkimizi anlaşılsın ,zaten anlamayacak bi durumdalarsa, burada durmanın bi manası yok.

Azeriler,pakistanlılar turnusol kağıdı gibi, az bi ısınınca ortam hemen renklerini belli ediyorlar.

For the mods; i invited people for uprise to use turkish only in chill thread, and reply all defence related posts in turkish ,in here instead of other threads. Hence this doesnt violate the rule of forum, unfortunately there is no action to be taken on me. If its taken, there is witnessess of these people,and this will be taken to notification of other people from other countries.
Hata bizim millette,bir zamanlar kimse bizimle oynayamazdi,birlik icinde her saldiriya karsi cevap veriyor seslerini kesiyorduk.
Son tantanadan sonra bazi degerli arkadaslar ayrildi,baska forumlara uye oldu ve oralarda devam ediyorlar.
Bende ayni,burada fazla takilmiyorum.
Arada sirada bakip cikiyordum fakat bu son durumlardan sonra cinolara mecbur karsilik vermek lazim diye geldim,zaten bir anlami yokki,adamlar forumu ev yapmis.
Pakistanlilar ne yapsin,bunlarin eline dusmusler,onlarada fazla tepki veremeyiz.
Bundan sonra,dedigin gibi Cay Bahcemize takilirsiniz.
Burasi cocuk bahcesine donmus,bu kadar yeter.
Benim Turkcem yeteri kadar degil,idare edersiniz artik.

"Birlik" icinde öyle idi. Günlerdir anlatmak istedigim bu. Bir olmaliyiz, diri olmaliyiz iri olmaliyiz

Arkadaslar bu forumda ozellikle Uygur sorunu ile ilgili konu acmayin ve acilmis olan konular varsa mudahil olmayin. Ben 2009'dan beridir burada uyeyim, ondan oncesi de var takip ettigim ve bu kadar zaman icerisinde hic bir sey degismemis.

Malesef Pakistanlilarin bir cogu kendi cikarlari icin ummeti, muslumani cin'e satacak kadar kendini kaybetmis tuketmis insanlar. Bir cok kez tartistik hem onlarin tarafi olup, bizim cikarlarimiz, ulkemizin cikarlari daha onemli dediler her seferinde. Siz ne kadar onlara karsi savassanizda burada cin'in kopegi konumuna dusmus sozde musluman pakistanli, malezyali, ianli vs. bir suru soysuz ile karsi karsiya geleceksiniz.

Zannetmeyin ki onlar cin'in ne oldugunu bilmiyorlar, yada musluman Turklere zulm ettiklerinden habersizler. Hepsi cok iyi biliyor ama dunyalik cikarlar icin gozlerini kirpmadan arkadan hancerliyorlar.

Bizim yapmamiz gereken tek sey bu konuyu bu forum'a tasimayin hic bir faydasi olmaz aksine cin yalakasi uyeler yuzunden benim gibi yillarca ugramazsiniz.

Ikincisi sunu asla unutmayin Ummet bilinci suanki sozde musluman gecinin hir bir millette kalmamis. O nedenle sizde ummetcilik idolojisi ile hic bir ulke ile aramizin bozulmasina izin vermeyin. Onlarin ulkesi degerli ise bizimde ulkemiz degerli. Bizimde cikarlarimiz var. Kesmir sorunu konusunda sizde Hindistanin ic isleri deyip karsilik verin.

Bakin ummetcilik sevdasi yuzunden basimizdaki utanc hukumeti Turkiye'yi yapa yanliz birakti. Birde adina serefli yanlizlik dedi utanmadan.

Sinan isimli uyemiz benim gecmiste yasadigim seylerin hepsini bire bir yasayan uye konumunda suanda. Bende bu forumda tek ban'i cin'in yaptigi uygur soykirimini bu platforma tasidigimicin yedim. Pakistanlisindan iranlisina malezyalisina ne kadar Turk dusmani ve cin yalakasi varsa yapmadiklari hakaret kalmadi ve ustune banlanan ben oldum.

Size tekrar tavsiye ediyorum bu konulari bu ucuza satilmislarin formuna tasimayin.

Dostlar elbette cogumuz Müslümaniz. Ama gün Türk Devletini akillica savunma günü. Macera günü degil. Yüce Allah bize aklimizi Devletin bekasini en yukarda tutmak icin verdi. Devlet olmazsa hicbirsey olmaz.

şu anda mobilde olduğum için herkesi ekleyemiyorum ,@xxxKULxxx , herkesi ekleyip bu konuda bilgilendirirsek iyi olur.

Ne başka bölüme takılırız ne de kendi bölümümüzde, sadece bu başlık altında türkçe yazarız . Biyere cevap yazacağımız zaman da alıntı yapar burada türkçe yazarız.

En azından belli bir süre sonra anlarlar.

@Combat-Master,her şekilde anlaşırız .

Bugüne kadar bizim çocuklar abartıyor dedim ,belki haksızız dedim,arada olur dedim. Başka bölümlere takılmadığım için görmedim. Bizim sabrımızı zorlamasınlar :)

Amerikada bize çok yardım etti, irandaki şah ta ,saddam da, kaddafi de. O zaman bizde onlara bi laf dedirtmeyelim ,neticede onlar bize pakistandan çok yardım etti.
Baksınlar bakalım sel felaketi deprem olduğunda ilk kim gidiyordu , sokak sokak gezip yardım için para topluyordu . Elindeki teknolojiyi veriyordu askerlerini eğitiyordu.
Çinden gelen iki uçakla mest olmak, bizim amerikadan aldığımız uçağa aman aman deyip abartmak gibi. Pakistandan aldığımız bi kanatçıkta vida teknolojisini,amerikadan alınan uçağa yeğlerim,ama onlar bunun farkında değil.

Back
Top Bottom