What's new

Çay Bahçesi

Bedo bırak mağduru oynamayı. Millete ileri geri konuş tepki görünce akpliler tüm formu ele geçirmiş/ küfür yiyiyoruz oluyor sonra. Sen millete düzgün konuştun da millet durup durmadan mı sana laf etti?

Yok, bu vordçuk'tan bahsediyo. Adamın bulaşmadığı kimse kalmamış. Herkese bi atar, bi gider.
Herkesin politik görüşü kendine, sonuçta hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ama böyle ağzı bozuk, arıza çıkartan tipleri barındırmamak lazım forumda.

@Aykut sen uslu uslu takılıyosun kendini ateşe atma.
bana küfür eden @OguzSenturk alıntılayıp sonra şikayet ettim ama uyarı almış. Cabatli beni uyardı ama onu da uyarmıştır, mesajı görüp kim sildi bilmiyorum.

Ben küfretmedim. Burada farklı düşünen herkese terörist dedi. bana mal s**** kelimeler kullandı.

@Vord ile ikisi üstüme geliyodu o gece tek başıma kıstırıp küfür edip edip editledi.

Ben normal eleştirilerimi yapıp kimse küfür etmeden kendi görüşlerimi yansıtıyorum ama bu arkadaşlar saldırganlaşıyolar.

@Sinan vord ile küfürleşmedim hiç, eskiden ilk gördüğümde profile selam yazmaya gittim ama female ikonu gördüm ve fotoragrafindeki tansu çiller tam şarap gibi kadın dedim, ondan sonra bana küfür etti durduk yere ne olduğunu o gece anladım.

Konuları kişiselleştiren kişiler bunlar. @Aykut mesela, sen neden bilmediğin konuya şimdi karıştın, benim de küfür ettiğimi söyledin? etmedim çünkü

Fişleyip banlatma taktikleri artık yemiyorum, o yüzden küfürü unuttum

@ATALAY sen de tarafını seç bana küfür eden adama thanks verip, geri bana tarafımızı seçelim diyosun.

düşmanlarımı saydım burada senin düşmanın benim düşmanım benim düşmanım senin düşmanın anlaşma böyle bende

Okumaya burdan basladim. Tam cumle baska bir yere dogru gidiyor diye heyecanlanmistim ki laga luga cikti. :D

aklın başka yerlerde senin, profilin female kendin hanzonun tekisin hayırdır olm

@bedbin benim seninle bir problemim yok. Seninde benimle bir problemin olmadığını düşünüyorum. Yanılıyor muyum? Dün veya evvelsi gün hakaret etmiştin birisine onu söyledim.

aklın başka yerlerde senin, profilin female kendin hanzonun tekisin hayırdır olm

Olum birakin bu profill mrofili. Anonim bir forumdayiz iste takil kafana gore. Herkes profilinde istedigi gibi sallamakta ozgur. Bayraklar da oyle. Ben ayda bir falan degistiriyorum. :)

@Aykut sen uslu uslu takılıyosun kendini ateşe atma.
bana küfür eden @OguzSenturk alıntılayıp sonra şikayet ettim ama uyarı almış. Cabatli beni uyardı ama onu da uyarmıştır, mesajı görüp kim sildi bilmiyorum.

Ben küfretmedim. Burada farklı düşünen herkese terörist dedi. bana mal s**** kelimeler kullandı.

@Vord ile ikisi üstüme geliyodu o gece tek başıma kıstırıp küfür edip edip editledi.

Ben normal eleştirilerimi yapıp kimse küfür etmeden kendi görüşlerimi yansıtıyorum ama bu arkadaşlar saldırganlaşıyolar.

@Sinan vord ile küfürleşmedim hiç, eskiden ilk gördüğümde profile selam yazmaya gittim ama female ikonu gördüm ve fotoragrafindeki tansu çiller tam şarap gibi kadın dedim, ondan sonra bana küfür etti durduk yere ne olduğunu o gece anladım.

Konuları kişiselleştiren kişiler bunlar. @Aykut mesela, sen neden bilmediğin konuya şimdi karıştın, benim de küfür ettiğimi söyledin? etmedim çünkü

Fişleyip banlatma taktikleri artık yemiyorum, o yüzden küfürü unuttum

@ATALAY sen de tarafını seç bana küfür eden adama thanks verip, geri bana tarafımızı seçelim diyosun.

düşmanlarımı saydım burada senin düşmanın benim düşmanım benim düşmanım senin düşmanın anlaşma böyle bende

Kusura bakma , hersey ortada. Ne yazayim ? Ortaligi birkac ergen karistirdi. Bu isin altindan sadece diplomasi ile
@T-123456 ya da @Hakan eski mod cikar. Kaba kuvvetle olmaz.

Kusura bakma , hersey ortada. Ne yazayim ? Ortaligi birkac ergen karistirdi. Bu isin altindan sadece diplomasi ile
@T-123456 ya da @Hakan eski mod cikar. Kaba kuvvetle olmaz.

diplomasi yolu kalmadı artık savaşmamız gerek, eğer afrin savaşını alırsak bunların hepsini bağışlıycam, yalnız ulu önder ölümsüz gazi padişah erdoğan, her gün afrin e girmek yerine bize giriyo.

diplomasi yolu kalmadı artık savaşmamız gerek, eğer afrin savaşını alırsak bunların hepsini bağışlıycam, yalnız ulu önder ölümsüz gazi padişah erdoğan, her gün afrin e girmek yerine bize giriyo.

isi bitirecegiz, zor olacak ama olacak

Gazı padişah erdogan bizzat kendisi gelip cephede, oğlu bilal ile cephede bulunacaktır, evvel Allah padişahimiz tehdit etmediği ülke kalmadı, hepsi yerle bir edilecektir.

Gazı padişah erdogan bizzat kendisi gelip cephede, oğlu bilal ile cephede bulunacaktır, evvel Allah padişahimiz tehdit etmediği ülke kalmadı, hepsi yerle bir edilecektir.

inşallah gazi padişahımız ile oğlu bu oyunları da boşa çıkaracaktır. allah soylarına soy katsın bu ülkeyi 2 asır daha yönetsinler

Arkadaşlar reisin bildiği var sakin olun bizde o konu

reise oyun çeviriyolar chp kapatılmalı

Last edited:

Country Latest Posts

Back
Top Bottom