What's new

Çay Bahçesi

webmaster a şikayet o küfürbaz aile eğitimi almamış adiyi. bana da küfür etti editledi defalarca

Kimyeyle ugrasmayacagim. Horus olsun Webby olsun Cabatli olsun taraf aldilar. Maalesef. Herkesin isi hayirli olsun benim burda ne maddi ne de manevi getiri saglayacak amacim yok . Bunu herkes iyi bilsin.
Kimsenin kutsal ana ve bacisina da küfür etmedim. Ettiysem sahislara ettim.

Terbiyeli olun. Amaciniz beni ban ettirmekse size bulasmayacagim. Merak etmeyin !

Bahse konu Hmeim degil Menigh üssü

Unbenannt-Kopie.png

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-abdden-pes-pese-afrin-aciklamalari-desteklemiyoruz-40712128

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Afrin'deki PYD/PKK unsurlarını desteklemediklerini ve onları DEAŞ ile mücadele operasyonlarının parçası olarak görmediklerini açıkladı.

Ee? Yahu o hava üssünde Rus askeri güçleri var o_O Afrin'in yakınlarında hiçbir yerde Amerikan askeri unsuru yok.

Ee? Yahu o hava üssünde Rus askeri güçleri var o_O Afrin'in yakınlarında hiçbir yerde Amerikan askeri unsuru yok.

O üs RUS üssü degil PKK kontrolünde !
Adiniz Emin' mi ? Afrin de ABD ve koalisyon askeri yok deyin .
Hemen buyrun cikin TV ye ispatlayiniz . Gnkur dan cok fazla bilginiz var. Bravo .
PDF uzman yetistiriyor MASALLAH.

İngilizcen de bayağı iyiymiş he

"The government forces lost the Menagh Air Base to the joint forces of ISIS and US-backed moderates from the Free Syrian Army in August 2013. In February 2016, Kurdish forces supported by Russian airstrikes captured the base from the rebels."

Diyor ki,

"2013 yılında Menagh hava üssü, IŞİD ve ABD-destekli ılımlı ÖSO gruplarının eline düştü, 2016 şubatında ise kürt güçler (PKK), Rus hava saldırıları yardımıyla rebellerin (ÖSO) elinden aldı."

22 Ekim 2017 yılında ise Ruslar girip bayrak dikti o_O Hiçbir zaman ABD askeri unsuru ne Menagh hava üssüne girdi, ne de Afrine/Tal rıfata, ne de bunların yakınlarındaki herhangi bir yere girdi.

Afrin ile ABD askeri güçlerinin hiçbir alakası yok. Hiçbir zaman olmadı.

Arkadaşlar türk bölümlerine yazmama kararı aldım, forumu akpliler ele geçirmiş en ufacık şeyde hakaret ve küfür yiyoruz ama müdahele eden kimse yok. 2 dakika sonra mesajlarını editliyolar. çekemiyosanız çıkın tartışma seviyesini düşürüp ailemize kadar küfür yiyoruz yazık be.

Utanmaz herife bak lan, hem suclu hem guclu. Alttaki thread'de durduk yerde ben seninle en ufak bir muhattap bile olmamisken cikip bana "les yiyici" diye hakaret etmistin.

https://defence.pk/pdf/threads/ueike-yoenetimi.503250/page-123

Simdi de gelmis bu baslikta temiz, sucsuz, hayatinda kufur etmemis ezilmis aile cocugunu oynuyorsun.

Yemezler aslanim! Adama hastiri cekerler.

Eger Turk bolumlerine yazmama karari aldiysan gule gule! Arkandan su dokecek degil hic kimse. Hoscakal. Hatta yurruuu anca gidersiiin. Hahhaha. :D

Utanmaz herife bak lan, hem suclu hem guclu. Alttaki thread'de durduk yerde ben seninle en ufak bir muhattap bile olmamisken cikip bana "les yiyici" diye hakaret etmistin. Simdi de gelmis bu baslikta temiz, sucsuz, hayatinda kufur etmemis ezilmis aile cocugunu oynuyorsun.

Yemezler aslanim! Adama hastiri cekerler.

Eger Turk bolumlerine yazmama karari aldiysan gule gule! Arkandan su dokecek degil hic kimse. Hoscakal. Hatta yurruuu anca gidersiiin. Hahhaha. :D

Egotripleri birakalim.
Bana en fazla hakaret eden zatlar bile toz oldular, kalan en son acik Türk forumunda yaziyorlar.
Durmak yok devam, Türkiye icin. Gerisi fasa fiso
Buyrun banlayin beni.

Egotripleri birakalim.
Bana en fazla hakaret eden zatlar bile toz oldular, kalan en son acik Türk forumunda yaziyorlar.
Durmak yok devam, Türkiye icin. Gerisi fasa fiso
Buyrun banlayin beni.
Bilader yonetim seni banlamaktan yoruldu, sen banlanmaktan yorulmadin. Hobin falan mi acaba merak ettim? :)

Bilader yonetim seni banlamaktan yoruldu, sen banlanmaktan yorulmadin. Hobin falan mi acaba merak ettim? :)

Evet hobim. Masosizm, jiletcilik sayayim mi daha ? Jiletle faca bozarim.
Teslim alin forumu , müsait yerde saklayiniz

Forumu teslim alan falan yok bilader. Herkes forum kurallari cercevesinde ilgili topic'lerde goruslerini paylasmakta serbest.

Ya sizin işini gücünü yok mu allah aşkına sabahtan akşama kadar ne yazsak neyi eleştirsek küfürle karşılık veriyorsunuz, oguzenturk küfretti sen arka çıkıyosun, sana küfür ettim demedim ama leş yiyici dedim çünkü leşten besleniyosunuz. Ulu öndere iki eleştiriy ii yapınca parlayıp chp fanatikliği yapmakla suçluyosunuz.

Kim chp'li olm, ben iyi partiliyim, kapiş abisi, yeni jenerasyonun partisi, çağdaş parti. Hem hiç hırsızlık da yapmadılar

Duayenler coktan gitti, meydan cömez ve idügü belirsizlere kaldi. Cok basit.

Adam gibi adam : Muhammed Ali

bu adamın cenazesinde zorbalıkla konuşma yapmak istediler ama izin verilmedi. Mekanı cennet olsun büyük savaşçının, bütün maçlarını izledim

MGK bitti, açıklama bekleniyor....

Arkadaşlar türk bölümlerine yazmama kararı aldım, forumu akpliler ele geçirmiş en ufacık şeyde hakaret ve küfür yiyoruz ama müdahele eden kimse yok. 2 dakika sonra mesajlarını editliyolar. çekemiyosanız çıkın tartışma seviyesini düşürüp ailemize kadar küfür yiyoruz yazık be.
Link ?

Bedo bırak mağduru oynamayı. Millete ileri geri konuş tepki görünce akpliler tüm formu ele geçirmiş/ küfür yiyiyoruz oluyor sonra. Sen millete düzgün konuştun da millet durup durmadan mı sana laf etti?

Country Latest Posts

Back
Top Bottom