What's new

Çay Bahçesi

Bedo bırak mağduru oynamayı. Millete ileri geri konuş tepki görünce akpliler tüm formu ele geçirmiş/ küfür yiyiyoruz oluyor sonra. Sen millete düzgün konuştun da millet durup durmadan mı sana laf etti?
Yok, bu vordçuk'tan bahsediyo. Adamın bulaşmadığı kimse kalmamış. Herkese bi atar, bi gider.

Herkesin politik görüşü kendine, sonuçta hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ama böyle ağzı bozuk, arıza çıkartan tipleri barındırmamak lazım forumda.

Yok, bu vordçuk'tan bahsediyo. Adamın bulaşmadığı kimse kalmamış. Herkese bi atar, bi gider.

Herkesin politik görüşü kendine, sonuçta hepimiz bu vatanın evlatlarıyız ama böyle ağzı bozuk, arıza çıkartan tipleri barındırmamak lazım forumda.
Bu arkadaş genel komuşmuş. Tamam herkes temiz değil. Ama önce kendimizi görmemiz gerekmez mi? Durup durmadan neden birisi başkasına küfür etsin ki? Bedo da küfür etmiş kendisi de temiz değil hani. Canını çok sıkıyor ise şikayet et. Karşılıklı küfürleşerek bir yere varılmaz.

Bedo bırak mağduru oynamayı. Millete ileri geri konuş tepki görünce akpliler tüm formu ele geçirmiş/ küfür yiyiyoruz oluyor sonra. Sen millete düzgün konuştun da millet durup durmadan mı sana laf etti?
@bedbin Saflar belirlendi. Toparliyacagiz insallah. Istedigin kadar kafani cek, yeterki liyakat ve ardindan sadakat olsun canim benim. Raki da iceriz PKK lilarin (domuzlarin) etlerini de yeriz.:cool:
Bak bu postum sonrasi banlacagim. Fetöcüler BITMEZ.

Hahaha. Bana terbiyesiz diyene bak. Kendisi cok terbiyeliydi sanki bana durduk yerde "les yiyici" derken.

Hani gidiyordun kocum sen? Adama boyle tukurdugunu yalatirlar iste. Yala yala aferim. Surada bir iki kalmis bak. :D
No trolling: Gerçekten bir bayan mısın yoksa profilini güncellemeyi mi unuttun?

Bu arkadaş genel komuşmuş. Tamam herkes temiz değil. Ama önce kendimizi görmemiz gerekmez mi? Durup durmadan neden birisi başkasına küfür etsin ki? Bedo da küfür etmiş kendisi de temiz değil hani. Canını çok sıkıyor ise şikayet et. Karşılıklı küfürleşerek bir yere varılmaz.

Afrin basladi , BARIS teklif ediyorunuz LOL , enteresansin

Sana ne kocum benim profilimden. Cikma mi teklif edicen? :D
Senin suyun çok ısınmış anlaşıldı.

Bugünlük bu kadar mıncakladığım yeter biraz kendine gel.

24 saat sonra hala burda olursan, mıncıklamaya devam.

Senin suyun çok ısınmış anlaşıldı.

Bugünlük bu kadar mıncakladığım yeter biraz kendine gel.

24 saat sonra hala burda olursan, mıncıklamaya devam.
Bu laflarin aynisini seni cok seven ama bu kadar saf oldugun icin hep vicdan azabi ceken birinden isemek icin izin isterken soylemistim. ;)

Country Latest Posts

Back
Top Bottom