What's new

Çay Bahçesi

@cabatli_53

Merhaba,

Forumun Türkçe bölümündeki bazı konular önemleri ile aynı derecedeki paylaşılan içeriklere ulaşılması sürecinde günümüz koşullarında ve araçlarıyla zaman ve çaba kaybı yaşanmakta; bazı konuları kaliteli içeriklere teslim etmek için bir düzen oluşturabilir miyiz?

milli içeceğimizi koymayı unutmuşun

rakigunu.JPG
Ayran ayran bizim milli içecek, sultanımız görmesin

Afrin'de kullanılacağı iddia edilen tanklar
oO2rq2.png

Tank kulesinin sağına soluna tutturulmuş şeyler ne?

Yedek palet muhtemelen.
Ikidebir ayni konuyu hem Ülke Yönetiminde hem Cay Ocaginda acmak uygun degil. Acan zata yedek palet ve yakit bidonu cevabini verdim.
Alayci sekilde PKK nin Hava Gücü var mi diye soru sormus, ardindan. Tabii yok, ama ABD Mennig üssunü V-22 Ospreylerle kullaniyor. Kaynak : Hürriyet.

Herkes yazmadan biraz arastirsa cok iyi olur.

Arkadaşlar türk bölümlerine yazmama kararı aldım, forumu akpliler ele geçirmiş en ufacık şeyde hakaret ve küfür yiyoruz ama müdahele eden kimse yok. 2 dakika sonra mesajlarını editliyolar. çekemiyosanız çıkın tartışma seviyesini düşürüp ailemize kadar küfür yiyoruz yazık be.

Menning hava üssü Rusların kontrolünde o_O Sizi kim haplıyor belli değil

Terbiyeli olun. Amaciniz beni ban ettirmekse size bulasmayacagim. Merak etmeyin !

Bahse konu Hmeim degil Menigh üssü

Unbenannt-Kopie.png

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-abdden-pes-pese-afrin-aciklamalari-desteklemiyoruz-40712128

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Afrin'deki PYD/PKK unsurlarını desteklemediklerini ve onları DEAŞ ile mücadele operasyonlarının parçası olarak görmediklerini açıkladı.

Terbiyeli olun. Amaciniz beni ban ettirmekse size bulasmayacagim. Merak etmeyin !

Bahse konu Hmeim degil Menigh üssü

Unbenannt-Kopie.png

http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-abdden-pes-pese-afrin-aciklamalari-desteklemiyoruz-40712128

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Afrin'deki PYD/PKK unsurlarını desteklemediklerini ve onları DEAŞ ile mücadele operasyonlarının parçası olarak görmediklerini açıkladı.

webmaster a şikayet o küfürbaz aile eğitimi almamış adiyi. bana da küfür etti editledi defalarca

Country Latest Posts

Back
Top Bottom