What's new

Çay Bahçesi

Rusya yan ciziyor.

Son haberlere göre Rus askeri Polisin 200 mensubu Mennigh havalimanina cekilmis. Bizde dün gece orayi topa tuttuk. Pic teröristler bilincli olarak o bölgeden FK ya saldirmis. Tikaniklik orda. Ondan Hulusi Pasa ve Hakan bey apartopar Rusyaya uctular . Ayni sorun Menbicte de var. 350 ABD özel kuvveti orda. ABD Afrindeki " danismanlarini" cekmis. Suriyenin tehditleri faso fiso. PKK kim isterse ona veriyor. Durum bu.

IMG_20180119_001733.jpg

October 1914 an ottoman weekly publication In urdu language mainly for Muslims of Indian subcontinent ( today's Pakistan) . This page is an article about importance of political freedom.

Rusya yan ciziyor.

Kendi işini kendin göreceksin..
Rusyaymış Amerikaymış bunları geçmem lazım..
Zamanında Kıbrısa girilirken her şey göze alındı ve KIBRIS bizim için milli mesele değildi..
Şimdi sınırımızda yanı başımızda bize düşman devlet kuruluyor, konuşmaktan başka ne yapılıyor? Afrinmiş, afrin ne ki? Afrin bu devletçiğin sadece %10 u.
Yarın baştakiler gider, değişir falan olan yine bu millete olur, asırlarca bu devleçik başımıza bela olur. Ama reisin bi bildiği vardır diyenler o zamanlar da göreceğiz sizi

Merhaba,

Günümüzün savaşları meşruluğunu ve zaferini yerelde taraf olan, Dünya'da taraf olmayan sıradan insanların yani kamuoyunun takdirine dayandırmaktadır.

Cephe hattındaki kadar önemli ama hayati tehlikesi olmayan bir diğer savaş ise cephe gerisinde, tarafı olduğumuz Türkiye Cumhuriyeti ülkesi ve devleti, yani bizlerin haklı ve insani gerekçelerini dünyadaki taraf olmayan sıradan insanlara ulaştırmaktır.

Tuş mesafesi ve süresinde sosyal ağlarda yayınlanmak üzere hazırlanmış farklı dillerdeki bilgiendirici görselleri paylaşmaya davet ediyorum.

Örneğin... Sadfor forumu.. Savtera'da paylaşım için hazırlanmış görseller bulunmaktadır. İlgili konu başlığı:PsyOps Afrin

Teşekkürler.

Last edited:
DT_oED2X4AAcn9g.jpg

@cabatli_53

Merhaba,

Aşağıda ilişimi bulunan konunun başlığı ile ilk iletideki haberin başlığı farklıdır, daha vahimi bakanın kurduğu cümle kasten değiştirilerek başlığa konulmuş. Müdale etme imkanınız var mıdır, varsa resmi adı ''Operation Olive Branch'' değiştirebilir misiniz?

Teşekkürler.

Konu: https://defence.pk/pdf/threads/turk...in-has-started-de-facto-minister-says.539904/

@Islamic faith&Secularism Malesef o bölüme müdahale edemiyorum.

@Islamic faith&Secularism Malesef o bölüme müdahale edemiyorum.

... benzer bir durum da bu bölümde aşağıdaki ilişimdeki konu başlığında bulunmakta; TSK operasyonu belirli bir ad taşıyan terör örgütüne yönelik yapılmaktayken, konuyu açan üye yerel insanlardan belirli bir kesimi hedef alındığını yansıtan bir başlık kullanmış.

Konu: https://defence.pk/pdf/threads/8-turkish-f-16-bombed-kurdish-targets.540123/page-3#post-10185996

... benzer bir durum da bu bölümde aşağıdaki ilişimdeki konu başlığında bulunmakta; TSK operasyonu belirli bir ad taşıyan terör örgütüne yönelik yapılmaktayken, konuyu açan üye yerel insanlardan belirli bir kesimi hedef alındığını yansıtan bir başlık kullanmış.

Konu: https://defence.pk/pdf/threads/8-turkish-f-16-bombed-kurdish-targets.540123/page-3#post-10185996

Tamamdır teşekkürler, hallettim bizim bölümdeki başlığı.

Sıkıldım forumdaki akplilerden adrin harekatını yine politik basarıya donusturduler yeter gına geldi çekin gidin şurdan ya

Sıkıldım forumdaki akplilerden adrin harekatını yine politik basarıya donusturduler yeter gına geldi çekin gidin şurdan ya

Sıkıldıysan gidebilirsin.

Dünya’da ki Tüm Operasyon’lar Politik Başarıya dönüştürülür. Doğaldır.

Back
Top Bottom