What's new

Çay Bahçesi

Füzyi mi dert ediyosun o teknoloji var bizde, rusların ürettiği santrallerden bir sey cikar belki ama ruslar bize böyle bi iyiylik karsisinda natodan cikmamızı ve türkiye'de üs isteyebilirler. Bu isler boyle zamanı geldiginde olursa sasirmam.

Bizim kucuk teknolojilerile es gudumlu 5bin km üzeri balistk, hyper 3+ march füzelere falan odaklanmamız lazım. Nükleer güclü denizealtiyla istediğimiz ülkeyi 10 bin km otede bile olsa tehdit ederiz, bu cok onemli. Caydırıcılık, yoksa bizi ezecekler

Arkadaşlar Ayfon'u tüm içeriğiyle birlikte sil yapınca notlar ve icloud'a dair herşey de siliniyor mu? Orta tuş bozuk olduğu için telefonu tekrar açıp bakamıyorum.

Arkadaşlar Ayfon'u tüm içeriğiyle birlikte sil yapınca notlar ve icloud'a dair herşey de siliniyor mu? Orta tuş bozuk olduğu için telefonu tekrar açıp bakamıyorum.

Hayır silinmez. iCloud Bulut depolamadır. Telefonun fiziksel hafızası farklıdır. Ayarlar’da iCloud’ta Notlar aktif ise silinmez.

Şu şekilde

Attachments

• 59FEDD0D-5897-491C-B7C2-2A192D561D9B.png
    59FEDD0D-5897-491C-B7C2-2A192D561D9B.png
    330.9 KB · Views: 27
Hayır silinmez. iCloud Bulut depolamadır. Telefonun fiziksel hafızası farklıdır. Ayarlar’da iCloud’ta Notlar aktif ise silinmez.

Şu şekilde

Yeni telefondan icloud yedeklemesini silsem yine de duracak mı onlar? Diğer telefonu nasıl açacağım bilmiyorum, home button bozuk.

Icloud ücretsiz depoloma alanı sınırlı ona göre, cloud dolmuşsa kalanını siler

Back
Top Bottom