What's new

Çay Bahçesi

Sayın moderatörler @cabatli_53 şifremi iki seferdir resetlemeye çalıyorum mail gelmiyor.
webmastere yazdım dikkat etmedi.
resetleme maili veya şifremi email olarak yollarsanız müteşekkir olacağım.

Sayın moderatörler @cabatli_53 şifremi iki seferdir resetlemeye çalıyorum mail gelmiyor.
webmastere yazdım dikkat etmedi.
resetleme maili veya şifremi email olarak yollarsanız müteşekkir olacağım.

@UkroTurk hesabının şifre vb özel bilgileri moderatörler göremiyor. Webmaster ile bağlantı kurmaya çalışman gerekli bir şekilde. Eğer ulaşamazsan ben nilgilendirmeye çalışırım kendisini...

@cabatli_53 teşekkürler. lütfen haber verin. Şifremi unuttum nedensa defence.pk dan hiç mail gelmiyor. önceden mesajlarıma yorum yazılsa bile confirm maili alırdım. Şimdi onlarda gelmiyor.

Could you please send my pasword by email.
@WebMaster
İ cant receive any mail from defence.pk

hurShit

http://bakirkoyruhsinir.gov.tr/

Listen my orders evlat.
Şizofrene dönmeden çaresine baktır. Mallığın da bir sınırı var ! PDF ruhhastalarını besleme alanı deil bak sen yokken ne de rahat bilgi kokan tartışmalar oluyor bu forumda ne güzel üyeler geliyor, nasıl da popularitesi artıyor, konuların kapsamı genişliyor, seviyeli tartışmalar gerçekleşiyor. Senin gibi rahatsızın burada işi yok kendine bir balkan forumu bul koçum. Bol bol küfreder, hayallerini her gün oralarda altını çize çize anlatırsın sana katlanabilecek insanlar bulabilirsen tabi !

Last edited:
HurShit, Böyle çocuk gibi tehtid etmeyi bırak milleti daha fazla güldürme çünkü ağlasan da zırlasan da forumu kirletmene müsade etmem emeğine yazık ! Sana burada yer yokkk ama istersen http://bakirkoyruhsinir.gov.tr/ yer ayırtabilirim sana torpilli hemde ne dersin bir güzellik yapiyim mi sana ? :D

Yırtınsan da gebersen de sana yer yok burada. Git küfürlerini başka forumlara sakla hadi koçum oralarda bol bol doğarsın binlerce kez ! :D

Sen kimsin lan köpek gururdan bahsediyorsun. Senmisin mod da konuşuyorsun. O hdp yi senin desteklediğin parti şımartı. Vatan hainleri sizi, iki günde başımıza milliyetçi vatan sever kesildiniz.

Sen aptal değil aptal ötesi bi ahmak sin. Bismarcka bilgi seriyormusuz hahaha lan mala bak. Sanki çok özel istihbarat felan veriyoruzda kimsenin bilmediği.

1- Warning issued for insulting the member
2- Warning issued for repeated violations, Although It is told several times !

Bana bahsettiğin arka kapıyı ruh ve sinir hastalıkları memurlarından öğrendim, yazık etme adamlara Hürshit, seni alacaklar oğlum :D

I just watched the latest Game of Thrones episode and guys... i cried like a little bitchh..

hold the door...
Laughing-Then-Crying-Meme-09.jpg
Just seen the episode, hold the door.

0xAW6Ig.gif

Back
Top Bottom