What's new

Çay Bahçesi

Arkadaslar bunlara batan seyler belli. Burada kimse ideolojik cikarimiz icin AKP veya Erdogani savunmuyoruz. Devlet milllet cikarlari kim en iyi sekilde savunuyorsa onun arkasindayiz. Ve herzaman elestiriyoruz hepimiz Erdogan ve AKPyi yeri geldiginde, bu Suriye krizi olsun, üc bakan olsun.

Savunma sanayinde disa bagimliligimiz 80%den 30% indirdiler. Hastane, ekmek kuyruklarindan kurtardi halki, adamlar sadece ekmek 50 kurusa düsuyor diye yüzlerce metre kuyruklu günler halen hafizamizda sakli. Nankörlük samimiyetsizliklikten ötürü. Adamlar (AKP) hemi devlete karsi calisacak kendi keseleri icin, hemi her sehre havalani, üniversite, hastane getirecek, her yeri yollarla, tünellerle, köprülerle örecek. Altay tankini, ANKAni, TFXsini, LHDini, T129undan tut, MPT 76 ve daha bircok savunma sanayinde yatirimlar. Bunlarin hepsini görmemezlikten gel.

Ha bu sahtekar trmhmt bos keseden herzamanki gibi salliyor. Zamaninda fetonun icinde oldugumu ve her düzeyde rol aldigimi inkar etmiyorum avrupada. Ancak 2011 sularinda bunlarin ihanetlerini sezdikten sonra cogu arkadaslar gibi yollarimiz ayrildi. Bedbine agzini topla der, ancak baybur denen "kisinin" agiza alinmayacak küfürlerini tastikler. Bunlarin mayasi bu. Ve samimi arkadaslar bunun farkinda. Cok sükür ediyorumki bugün sizler gibi bir sürü vatan asigi var aramizda. 2010-2012 yillarinda burasini görmeniz gerekti. Dinimize degerlerimize agiza alinmayacak küfürleri buranin modu, Deno denen kisi atiyordu. Peygamberimize pedophillikte sucmalaktan, Allahimiza "imaginary" friendlerden tut. Buraya geri dönmemin sebebi sizler gibi dostlari aramizda görmekten. Cok sükür

@Zulkarneyn

Sen tam anlami ile ruh hastasısın. Hakaret etme diye temkinde bulunduğum mesaj yukarıda. Seni kaile aldığımdan değil herzamanki gibi yalancı ve iftiracı olduğunu bir kere daha yüzüne vurmak güzel.

Birde itiraf etmiş dün paralel için çalıştığını. Malesef siz busunuz herzaman her yerde ülke ve millet çıkarına ters odalarla aynı yolda gidip vatan millet sevgisi, naraları atan. Düne kadar avrupanın övgüler düzdüğü erdoğan iyiydi bütün sözde istemediği erdoğan yine iyi. Memleket iyiymiş ahaha 50 küsür lira olmuş etin kilosu eeee iyi ne diyelim...

@Zulkarneyn

Sen tam anlami ile ruh hastasısın. Hakaret etme diye temkinde bulunduğum mesaj yukarıda. Seni kaile aldığımdan değil herzamanki gibi yalancı ve iftiracı olduğunu bir kere daha yüzüne vurmak güzel.

Birde itiraf etmiş dün paralel için çalıştığını. Malesef siz busunuz herzaman her yerde ülke ve millet çıkarına ters odalarla aynı yolda gidip vatan millet sevgisi, naraları atan. Düne kadar avrupanın övgüler düzdüğü erdoğan iyiydi bütün sözde istemediği erdoğan yine iyi. Memleket iyiymiş ahaha 50 küsür lira olmuş etin kilosu eeee iyi ne diyelim...
Senide ignore listeme aldim. Cevap yazmana gerek yok

Bunu soyleyen vatan haini serefsiz. Turk bile degil arap bozmazi gurcu gavat

pydyi senin sectigin cumhurbaskani destekledi abd desteklese ne yazar desteklemese ne yazar??

Haha-- your a patriot??? Lan soysuz kopek birde patriot diyor. Varya bu kansiz kopekleri kaziga oturtmak lazim. Ulan serefsiz sizin gibiler yuzunden bugun bukadar sehit veriyoruz. Daha dune kadar kani bozuk yalcik akdogan kopegi degilmiydi ocalanin mektupunu devletin merkezinde okuyan? Sizin varya ben taa yedi cedinizi sikiyim

Su rezilligi ulke gorduya bundan kotusu olmaz herhalde-

akdogan-005.jpg

o lafı alır senin bi yerine öyle bi monte ederim ki..Adam ol lan biraz.. Ne idiğü belirsiz insan müsveddeleri bu ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret ediyor, küfür ediyor..Karaktersiz herif..

yav arkadas hakikaten uzuluyorum ulkenin gelecegine. Birde vatan asigi diyor zulkarneyn denen kisi. Ulke yangin yeri hergun bomba patliyor afganistandan farkimiz kalmadi adam hala tunel, yol, hastane diyor. Bu nasil bir mantik ben anlayamiyorum. G dogu da terroristler sehirler yiginak yapsin- cozum cozum diyen bunlara goz yumma sonra gor ebeninkini.

ergenekon yalanini uydur, bos yere birsuru kisiyi hapise at, sonra bu ceematin isi biz yapmadik

cemaatle yataga gir, yalvar geri gel seni ozledik diye, sonra biz bunu bilmiyorduk safmisiz, bunlar bizi kandirdi

terroristlerle pazarlik yap, ulkenin icine et sonra bunlar bizi kandirdi bunlar samimi degil.

Ulan boyle herseye kaniyorsan ne diye duruyorsunuz devletin basinda hirsizlar

o lafı alır senin bi yerine öyle bi monte ederim ki..Adam ol lan biraz.. Ne idiğü belirsiz insan müsveddeleri bu ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret ediyor, küfür ediyor..Karaktersiz herif..

neyse bosver. ugrasmaycam bile. cumhurbaskanina kufur mus. Allah tan ote olmus erdogan sizin icin.

Last edited:
lan oglum ben senin yedi ceddini sikiyim itin evladi. Cumhurbaskaniymis, oglum siz varya ananizi satarsiniz erdogana. Cunku siz uc paraklik kopeksiniz. Para icin yedi sulalenizi satarsiniz.

Birader buradan atıp tutma bana nerelisin lan sen? nerdesin ? seninle bi face to face konuşalım bi.. Bakalım yine aynı şeyleri söyleyebilecek misin? Erkekliğini bi görelim..Geçmiş PC nin arkasına sağına soluna küfür sallıyo herife bak.. o laflarını bi yedireyim sana.. Beni daha fazla mecbur etme buradan yazmaya direk yüzyüze konuşalım..

Niye değiştirdin lan yazdıklarını? karaktersiz...Korktun mu ban yicen diye? Söylediğinin Arkasında durmaktan aciz yavşak..

Birader buradan atıp tutma bana nerelisin lan sen? nerdesin ? seninle bi face to face konuşalım bi.. Bakalım yine aynı şeyleri söyleyebilecek misin? Erkekliğini bi görelim..Geçmiş PC nin arkasına sağına soluna küfür sallıyo herife bak.. o laflarını bi yedireyim sana.. Beni daha fazla mecbur etme buradan yazmaya direk yüzyüze konuşalım..

Bu aralar is icin anadoludayim. Sivas ulku ocaklarlarina gel.

Niye değiştirdin lan yazdıklarını? karaktersiz...Korktun mu ban yicen diye? Söylediğinin Arkasında durmaktan aciz yavşak..

Bosuna ban olmayim diye yoksa neyden korkacam

Bu davardan farkın mar mı senin?

valla ben bu adamdan da nefret ediyorum. Bosuna video koymussun. Basbakan veya cumhurbaskani olsa ve ayni seyleri yapsa bunada ayni seyleri soylerdim. Zaten CHP nin icinde birsuru vatan haini durzu dolmus. Sezgin tanrikulu pkklisi en basta. Valla sen kendine ornek al, koyun olan sizsiniz.

Bak hele ülkücüymüş beyefendi.. MHP, CHP ANAP bu üç partiye oy verip sonra Ak Parti'yi eleştirenlerden birisin.. Apo denen piçi ipten alın sonra çıkın ortaya benim 129 vekilim vardı asamadım sen niye asmıyorsun... Sizin varya yatmaya yeriniz yok.. Sizin gibileri tutup tutup düdüklemek lazım.

Sen erkek değil misin birader? Tek başına karşıma çıkmaya cesaretin yok mu?

Sana demiyoruz ki birader Tayyip Erdoğan'ı illaki seveceksin.. Sevme.. Zaten sevme...Ama küfür girerse işe hakaret girerse senin sülalene kadar dalarım.. Adam ol biraz adam... Karaktersiz yavşak

Suan 18 Eylül öncesi vatandaşların bir biri ile iletişimini örnekleyen bir durumun ortasında çay bahçesi.o_O

Ondan sonra darbeciler suçlu abi diye alıyorlar.
Aslında adamlar hak edene hak ettiğini vermiş zamanında.:p:

valla ben bu adamdan da nefret ediyorum. Bosuna video koymussun. Basbakan veya cumhurbaskani olsa ve ayni seyleri yapsa bunada ayni seyleri soylerdim. Zaten CHP nin icinde birsuru vatan haini durzu dolmus. Sezgin tanrikulu pkklisi en basta. Valla sen kendine ornek al, koyun olan sizsiniz.

Tutturmuşsunuz bi koyun muhabbeti başka bişey yok.. Davar oğlu davar.. Lan şu forumda gururla okuduğun öğrendiğin veya paylaştığın bi sürü proje Erdoğan sayesinde var ve de gerçekleşiyor.. Siz isteseniz de istemeseniz de o adam yapıyor bunları..

Çıkmış bana arap, ermeni diyor.. Sen söyle sen ve senin gibiler ne yaptı bu ülke için? Bi tane yok.. Apo yu ipten almaktan başka.

Tutturmuşsunuz bi koyun muhabbeti başka bişey yok.. Davar oğlu davar.. Lan şu forumda gururla okuduğun öğrendiğin veya paylaştığın bi sürü proje Erdoğan sayesinde var ve de gerçekleşiyor.. Siz isteseniz de istemeseniz de o adam yapıyor bunları..

Çıkmış bana arap, ermeni diyor.. Sen söyle sen ve senin gibiler ne yaptı bu ülke için? Bi tane yok.. Apo yu ipten almaktan başka.

bre okuz. Ben sana proje felan yapmadimi diyom. Haa yaptigi iyi seylerin karsinsinda ondan daha buyuk yaptigi kotulukleri goz arda mi edelim? Sen kormusun oglum? Ulkenin dort te biri harabeye dondu, niye? senin savundugun adam degilmiydin bunlari simartan, sehirlere yiginak yapmasina goz yuman? senin savudugun adam degilmiydi pydye destek verip hastanelerimizde tedavi eden? senin savundugun adam degilmiydi aman apo usanir diye televizyon gonderen, arkadas gonderen?

Millet 50 liraya et alirken, senin savundugun partinin bakanlari 600 bin euroluk saat aliyordu. 5-10 bin liralik maasla 600bin euroluk saat giyiyor bakan hazretleri.

Sadece sunu soyleyim. Gun gelecek, ah biz naptik, ellerimiz kirilsaydida bunlara oy vermeseydik diye kafalarinizi duvarlara vuracaksiniz ama cok gec olacak. Bu lafi unutma.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom