What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Başörtüsünü taşımaya layık değil bu kadın. Onun taktığı tamamen gösteriş amaçlı birşey.Dinle alakası yok. Bunların beş vakit namaz kılmadıklarına yüzde yüz eminin. Hele sabah namazına kalkanları varsa ben erkek değilim.
Sakallıların ve türbanlıların çoğu namaz kılmıyor. Gösteriş ve sosyal statü için en kolayı dış görünüş.
Allah hepimizi affetsin. Tanrı gibi yüce bir kelimeyi, ucuz ağızlarımıza alıyoruz.
Canim kardeşim.
Sosyokültürel nedenlerini çok iyi biliyorum. Benim uzmanlık alanlarımdan sadece bir tanesi.
Aile cehaleti, yurtdışında dışlanma, aşağılık kompleksi ve maalesef kutsal dinimizi agressif eylembirliği olarak görmek. İşid böyle yaratılmadımı ? Avrupa yıllarca bu yaratıklara bilinçli olarak eşit şans tanımadı ve PKK'ya parellel Türkiye Cumhuriyetine düşman '' Milliyetsiz Türk Düşmanı ISLAMCI bir zümre yarattı ''!

Amaaa......, bu trend 90 ladan beri böyle - boşuna mı MİLLİ GÖRÜŞ dış teşkilatların gözetiminde ?

Bunların hepsi bizim Devletimizin affedilmez hatası ve dış güçlerin bunları uzun vadeli kullanıma uygun şekillendirmesine göz yummasıdır.

Parti savunmayacağım. Devlet önemlidir.

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.

Rahmetli Ömer Halisdemir'in annesi dün mübarek Kandil günü vefat etti.

Ne oldu ? BİZİM DEVLETİMİZDE SAHİP ÇIKMA GELENEĞİ YOKTUR.

Avrupalı'ların sahip çıkma geleneğine ve Devlet displin geleneğine hayranım.
Özellikle Ingilizlerin.

Almanya ve Avusturya'yı bir kenara bırak onlar gercek NAZİ rejimini yıksalardı tamamen yıkılırlardı.

Tabiri caizse takiye ve boyama yaptılar.

@T-123456

Jiguli, seni cok seviyorum. Allaha emanet ol

Ne konuşuyor buradaki değişiklikler, kısa kesecem burada fildişi kulede yaşayanlara, bu ülkeyi kanımız pahasına koruyacak İslamcılara milliyetçilik tasliyorsunuz ya en çok ona gülüyorum. Hadi lan oradan ebelekler :D

Türk Adaletine yaziklar olsun, az önce GÖKCE FIRAT serbest birakildi.
Bu adalet sistemini Dünya'da Tanzanya bile adli istinabelerde ciddiye almaz.
Kesin Devlet bürokrasisi icinde heryerde Adalet, SGK, v.s. Sabotörler var.

Denemesi bedava.
M.s. CHP li degilsen bazi Belediyelerde bazi islerin yasal olsa da yürümez. Vice Versa.
(AKP icin de gecerli)
Yazik ülkemize.

@UkroTurk

Jiguli kardesim. Seni sevmeyen kahrolsun

artist_103982.jpg

Saltanat yok, Cumhuriyet var diye şarkı söyleyerek dolaşan embesil gibi tipler vardi birara internette, o gibi tipler burada mı diye merak ediyorum bazen. Ulan bir insan topluluğu hiç mı halkı okuyamaz, hep mi marstan yorum yapar. Muhahaha :D

İslamcılara milliyetçilik tasliyorsunuz

Sen inanan Müslüman olabilirsin. Sükürler olsun benim de dinimden süphem yok.
Sahtekarlari desifre etmek de asli görevin olsun. Yoksa TROLL olarak anilir gidersin.

Cumhuriyet ebedi olacak. Ülkemin adi TÜRKIYE CUMHURIYETI.

ReisiCumhurum :
Sayin Recep Tayyip Erdogan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaskani !

@T-123456

Ne konuşuyor buradaki değişiklikler, kısa kesecem burada fildişi kulede yaşayanlara, bu ülkeyi kanımız pahasına koruyacak İslamcılara milliyetçilik tasliyorsunuz ya en çok ona gülüyorum. Hadi lan oradan ebelekler :D
Erdogani sevmem ama ben bile bukadar küfür etmedim ona, senmi cikipta kanin pahasina koruyacaksin?

https://defence.pk/pdf/threads/tensions-rise-between-iran-and-azerbaijan.245194/page-9#post-4152598

I am not akpist,erdoganist, fu.k the akp and erdogan, they are also puppet of western powers as you and yours ataturkists, i have not ever defend the invade of iraq. Turkish hezbollah have not been against to iran, they different but not against, you wrong, i have not support ever pkk, fu.k barzani and ocalan, they are also puppet of money and USa, i am me, dont dump your brainless waste around about me. Your saying you against pkk but you happy that Pkk terorists students attacked the muslim kurdish students, you afraid of islamists much more than pkk, you are the fu.king ones fu.king my country and wanna make my country be a slavery to USA. Fu.k all of us.

Milliyetçiliğin ölçüsü modern, demokratik ve zengin ülkelerde vatandaşın kanıyla mı ölçülüyor? Yoksa gelişmiş ülkeler vatandaşlarının gülmesi, rahat yaşaması, gelecekten korkmamalarını mı sağlıyor?
Ülkemizi kanımız pahasına korumaktan gına geldi artık.
Şu millet ne zaman oh deyip rahat edecek. Yüzyıllardır İlla ya vatan ya da Allah için ölmesi gerekiyor.

Milliyetçiliğin ölçüsü modern, demokratik ve zengin ülkelerde vatandaşın kanıyla mı ölçülüyor? Yoksa gelişmiş ülkeler vatandaşlarının gülmesi, rahat yaşaması, gelecekten korkmamalarını mı sağlıyor?
Ülkemizi kanımız pahasına korumaktan gına geldi artık.
Şu millet ne zaman oh deyip rahat edecek. Yüzyıllardır İlla ya vatan ya da Allah için ölmesi gerekiyor.
Ne zaman Ataturk gibi bir adam gelirse o zaman.
Bu gidisle o imkan olmadigina gore,hic bir zaman.

@Hurshid Celebi
Sen u dönüşü yapmış gibisin.

Ben andigin insan degilim.
Andigin insan 80 lerden beri Internet de gezen bir hayalet,
Cetin Altan ve Dogu Perincek ile anildigini ararsan bulabirsin.
Salt matematige göre en az 70 lik dede olmasi lazim.
Ben buldum. Google unutmaz .

Ben andigin insan degilim.
Andigin insan 80 lerden beri Internet de gezen bir hayalet,
Cetin Altan ve Dogu Perincek ile anildigini ararsan bulabirsin.
Salt matematige göre en az 70 lik dede olmasi lazim.
Ben buldum. Google unutmaz .

bi sitr git leeyynnn ahahaha...

bokunu cikardin sen iyiceeee.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom