What's new

Ülke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Burada Turkce yazabilirsiniz.

Hollanda rezaleti hakkinda lütfen bize bilgi verebilirmisiniz ?

Yillar önce Alman Solingen kentinden Türk Özel Kuvvetlerine " Combat Knife" numuneleri temin etmistik. Sirketin Alman sahibi sohbet esnasinda Yahudi esnaf ile mesafeli is yaparim, ama Hollanda' lilar ve Ermeniler'le is yapmayi redediyorum demisti, bu bilge kisiyi saygiyla aniyorum.

Sunu da eklemekte de fayda var. Mossad ile Hollanda'nin arasi cok ama cok soguktur.
Uzmanlar bunun sebebini iyi bilir.

Mit ve Mossad iliskileri bununla karsilastirilirsa dostane sayilabilir.

Hollanda istihbarati yillardir farkli istihbarat örgütlerinin tetikciligini yapar. Bunu yaparken Güney Afrika daki fasist etkinligini cok iyi kullanmis ama Israil bunun acisini misli misli cikarmistir.

Last edited:

Yillar önce Alman Solingen kentinden Türk Özel Kuvvetlerine " Combat Knife" numuneleri temin etmistik. Sirketin Alman sahibi sohbet esnasinda Yahudi esnaf ile mesafeli is yaparim, ama Hollanda' lilar ve Ermeniler'le is yapmayi redediyorum demisti, bu bilge kisiyi saygiyla aniyorum.

Sunu da eklemekte de fayda var. Mossad ile Hollanda'nin arasi cok ama cok soguktur.

Hollanda istihbarati yillardir farkli istihbarat örgütlerinin tetikciligini yapar. Bunu yaparken Güney Afrika daki fasist etkinligini cok iyi kullanmis ama Israil bunun acisini misli misli cikarmistir.

israil istihbaratı almanyayı ve istihbaratını parmağında oynatırken neden hollanda gibi muz devletine söz geçiremesin yada hollanda hangi güçle karşı çıksında ilişkileri soğuk olsun ki. çok saçma dostum.

Hollanda hukumetinin sonudur bu. Asiri sagci Wilders'e karsi "guclu duracagim" diye, Wilders'in neo-nazi felsefesini teyit etmis oldular. Wilders'in kazanma ihtimalini daha da yukselttiler. Ustune bir de Hollanda Turkiye gibi buyuk bir ortagi kaybetti ve kendini uluslararasi hukuk onunde suclu duruma dusurdu.

Bye bye Mark Rutte! :wave:

14 martta burda secimler var.
Eger Hollanda hukumeti meetinglere izin verseydi,Geert Wilders hemen saldiriya gecer ve daha fazla oy toplardi,mecbur kaldi Mark Rutte(basbakan),o taraftan bakmak gerek.

Kendi dusuncem,
Dunyada hic bir milletin politikacisi baska bir devlete oy toplamaya gitmez,bizimkiler neden yapiyor aceba?
Ne gerek var,buradaki Turkler zaten her gun Turk kanallarina bakiyor ve olup biteni goruyorlar?
Bu rezillige gerek varmiydi?
Noldu,Nazi dedi,sunu yapacagim bunu yapacagim,ne yapabilir,bilmek istiyorum?
Hic birsey yapamaz ve bu olay referandumdan sonra unutulur gider,olan kime oldu?
Millet olarak bize,''rezil Turkler'' derler Almanlar ve Hollandalilar.

israil istihbaratı almanyayı ve istihbaratını parmağında oynatırken neden hollanda gibi muz devletine söz geçiremesin yada hollanda hangi güçle karşı çıksında ilişkileri soğuk olsun ki. çok saçma dostum.

Dostum fazla sorma. Bunlar forum konusu olamaz. Anlayan anlar.
Israil asla Alman BND yi parmaginda oynatamadi. Cok cesur bir Frankfurt Savcisi nin gizli destegi ile Arjantindeki Nazi katliamciyi paketlediler.
MIT - Mossada borcunu ödedi.
Mossad ' da - Mit'e.
Yoksa Kibris 80 lerin sonunda elden gidecekti. Tezgah büyüktü.
BND ve Hollanda istihbaratinin Yunan KYP ile yaptiklari komplolari Mossad Mit isbirligi bosa cikarmistir.
BND hala NAZI Gehlen tarafindan kurulan BND dir. ABD'nin etkisi ve Alman Hükümetinin kontrolü disinda fasist bir yapilanmadir.

Ustune bir de Hollanda Turkiye gibi buyuk bir ortagi kaybetti ve kendini uluslararasi hukuk onunde suclu duruma dusurdu.
Nerde kaybetti?
Referanduma kadar bu tavirlar,referandumdan sonra duzelir iliskiler,hic birsey olmamis gibi,bakta gor.

BND hala NAZI Gehlen tarafindan kurulan BND dir. ABD'nin etkisi ve Alman Hükümetinin kontrolü disinda fasist bir yapilanmadir.

buna inanmayı o kadar çok isterdim ki ama sen tarihin etkisinde çok kalmışsın.. hursid keşke her şey senin hayal dünyandaki gibi olsa..

son olarak almanyanın hala israil e yaptığı yıllık "zorunlu" yardımları biliyoruz sanırım.

Last edited:
Nerde kaybetti?
Referanduma kadar bu tavirlar,referandumdan sonra duzelir iliskiler,hic birsey olmamis gibi,bakta gor.

Haklisin.

"Kaybetti" derken, tabi ki sonsuza kadar kaybetti demek istemedim. Uluslararasi iliskilerde elbette hersey gecicidir. Ama bu tavirlarinin Hollanda'ya gecici de olsa zarar vermesi kacinilmazdir. Siyasi ve ekonomik olarak.

Haklisin.

"Kaybetti" derken, tabi ki sonsuza kadar kaybetti demek istemedim. Uluslararasi iliskilerde elbette hersey gecicidir. Ama bu tavirlarinin Hollanda'ya gecici de olsa zarar vermesi kacinilmazdir. Siyasi ve ekonomik olarak.
Vermez ve veremez,secimler kapida,yeni hukumet kurulacak,yeni lider cikacak ve eskiyi unutalim diyerek yeni sayfa acilacak.
Adamlar bosuna hava atmadi,nasil olsa secimlerden sonra yokuz,baskasi gelecek.

Vermez ve veremez,secimler kapida,yeni hukumet kurulacak,yeni lider cikacak ve eskiyi unutalim diyerek yeni sayfa acilacak.
Adamlar bosuna hava atmadi,nasil olsa secimlerden sonra yokuz,baskasi gelecek.

bi yandan iyi oldu, gerektiğinde türk vatandaşı da sokağa inip yakıp yıkıyormuş bunu gördüler. bundan sonra ayaklarını denk alır bu korkak p**ler. almanlar da milyonları sokağa dökebileceğimizi görsün, görsün ki pkk ya biraz mesafe koymayı öğrensin. bence iyi bi gözdağı oldu. orada daha iyi yapılanıp gerektiğinde çok büyük gösteriler yapmalıyız ülke çıkarlarımız doğrultusunda. mesela, buradan bir açıklama yapılacak almanya hala pkkyı destekliyor diye. orada milyonlar inecek sokağa. bi yaygara 3-5 dağıt. bak alman ekonomisine. bu işler böyle yürür. mit daha iyi biliyordur her halde. bunları 3-5 yıl önce yapmalıydık ama geç değil.

bi yandan iyi oldu, gerektiğinde türk vatandaşı da sokağa inip yakıp yıkıyormuş bunu gördüler. bundan sonra ayaklarını denk alır bu korkak p**ler. almanlar da milyonları sokağa dökebileceğimizi görsün, görsün ki pkk ya biraz mesafe koymayı öğrensin. bence iyi bi gözdağı oldu. orada daha iyi yapılanıp gerektiğinde çok büyük gösteriler yapmalıyız ülke çıkarlarımız doğrultusunda. mesela, buradan bir açıklama yapılacak almanya hala pkkyı destekliyor diye. orada milyonlar inecek sokağa. bi yaygara 3-5 dağıt. bak alman ekonomisine. bu işler böyle yürür. mit daha iyi biliyordur her halde.
Bunlar Turkleri bilir,bu bisey degildi,kimse Turklerle ugrasmaz burda.

buna inanmayı o kadar çok isterdim ki ama sen tarihin etkisinde çok kalmışsın.. hursid keşke her şey senin hayal dünyandaki gibi olsa..

son olarak almanyanın hala israil e yaptığı yıllık "zorunlu" yardımları biliyoruz sanırım.

1. Ben Hursit anilan kisi degilim

2. Israil'e yapilan 1952 Lüksemburg anlasmasina dayanan ödemeler son bulmustur

3. Buna ragmen Israil " örtülü ödenekten " Almanya'dan yilda 1.5 Milyar Euro almaktadir;
bunlar Israil Savunma Sanayiine gidiyor.

ABD yardimlari ise bunun en az 3 katidir.

4. Hangi hayal Dünya'sindan bahsettiginizi bilmiyorum

5. Beni size bilgi ve belge sunarak hala yasayan kisilerinin güvenligini risk edecek kadar aptal insan

insan olarak siniflandirmanizi, sizin zaafiyetiniz olarak anliyorum.

14 martta burda secimler var.
Eger Hollanda hukumeti meetinglere izin verseydi,Geert Wilders hemen saldiriya gecer ve daha fazla oy toplardi,mecbur kaldi Mark Rutte(basbakan),o taraftan bakmak gerek.

Kendi dusuncem,
Dunyada hic bir milletin politikacisi baska bir devlete oy toplamaya gitmez,bizimkiler neden yapiyor aceba?
Ne gerek var,buradaki Turkler zaten her gun Turk kanallarina bakiyor ve olup biteni goruyorlar?
Bu rezillige gerek varmiydi?
Noldu,Nazi dedi,sunu yapacagim bunu yapacagim,ne yapabilir,bilmek istiyorum?
Hic birsey yapamaz ve bu olay referandumdan sonra unutulur gider,olan kime oldu?
Millet olarak bize,''rezil Turkler'' derler Almanlar ve Hollandalilar.

Ingiltere'de 3 Milyon kadar Polonya asilli insan yasiyor. Polonya secimlerinden önce Ingilterede Türkiye'den cok daha fazla PR yaptilar. Kimse engellemedi.
Aynisi Polonya'nin Iskandinav ülkelerindeki faaliyetleri icin de gecerlidir.
Ingiltere - Polonya iliskileri cok farklidir. 2. DY. Savasinda yüzlerce Polonya pilotu RAF ucaklarinda görev yapmistir.
Tarih'ten dem atanlar bunu arastirsinlar @bedbin

@T-123456

Rotterdam'da motive ettigim Türk asilli Polisler var, buna inanabilirsiniz.
Bir tanesi (bayan) acimasizca dün gece TÜRK gazeteciyi at üzerinden darp etti.
Buna ragmen onu hedef göstermekten imtina edecegim.
Hatta ülkenizde Türk asilli "Bölge" Emniyet Müdürü bile vardi.

Maalsef manipüle ediliyorsunuz. ne Almanya'da AFD, ne de Hollanda'da Wilders ne de Fransa'da Le Pen iktidar olabilir.

Bunu iddia etmek toplumun aklina saygisizliktir. Ne Avrupali de ne de TÜRK insani göbegini kasiyan insan degildir.

Polonya , ABD kesin emri verirse VIZEGRAD ülkleri ile AB 'yi parcalayacak ve ortadan kaldiracaktir.

Alman Kamu Kanallarinda
TÜRKCE - HAYIR kampanyasi yapilmasina ne diyorsunuz ?

Egemen bir ülkenin ic islerine karismak degilmi ?

Last edited:
His Name : M.A.K

http://www.hurriyet.com.tr/berlini-kana-bulayan-isimle-baglantiliydi-izmirde-yakalandi-40392046
58c3f43d0f25442b98c55ad6.jpg

Can you give a German/English summary pls?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom