What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Haçca gitmeyin para araba gider,

Daha düne kadar başörtülülere türbanlılara etmediģiniz alçaklık kalmadı ulan ayıptır be
--Suudi Arabistan'da kesilen hayvanlar için ödenen para kime gidiyor? Bu hayvanların etleri kimlere veriliyor?

---Sizin ortağınız türbanlı cemaat de darbe yaptı ama??

30 Ağustos Töreni iptal edilmiş Doğru mu?

Çok güzel.

Hayır, değil.

İslam'ı ''alnı secdeye deyen'' olarak tarif eden ne kadar İslam'ı bilmeyip ''Din Tüccarı'' oluyorsa; İslam'ı sadece bir ''Din'' olarak gören de o kadar ''Din Tüccarı''dır.

Beşerin bir doğası vardır, o doğanın dürtüsü nihayetinde akıl ile şekillenmez, nefis ile şekillenir.

''Din tüccarları''nın İslam'ı bilmemesi ile diğer ''Din tüccarları''nın Beşeri bilmemesi şekilcilik ile kendine vücut bulur.

--Suudi Arabistan'da kesilen hayvanlar için ödenen para kime gidiyor? Bu hayvanların etleri kimlere veriliyor?

---Sizin ortağınız türbanlı cemaat de darbe yaptı ama??

Biz müslümanlar oraya dini vazifemizi, farzı yerine getirmek için gidiyoruz bana ne parası nereye gidiyorsa önemli olan niyettir kim ne derse desin biz oraya Allah'ın rızasını kazanmak için gideriz ve buna hiç kimse engel olamaz.

sizler asıl tatil yapmaya akın akın yunanistana gidenlere bakın girdikleri mekanlara €100 veya €200 Avro bahşiş bırakıyorlarmış yunan ekonomisine katkımız olsun diye araştırın bakalım hangi zihniyete hangı güruha ait bu kesim. Tabi bu olaya aynı şekilde karşı çıkmanı tepki vermeni beklemiyorum çünkü işin içinde müslüman yok işinize gelmez

Sen nasıl bir cahilsin böyle ya fetöyle türban ne alaka ulan fetö içinmi türban veya başörtüsü takıyor bu insanlarımız yoksa inançları gereği Allah rızası içinmi??

Ayrıca daha evvelki 3 veya 4 defa gerçekleşen hain darbeleri kim yaptı sizin pislikler yapmadımı??

Lan yuru git surdan bana MHP nin tarihinden bi bok bilmiyorsun buraya gelmis konusuyorsun. Lan sen hayatinda ulku ocaklarina ayak bastinmi? Erciyes kurultaylarina hic gittinmi? Sen surda daha yeni basimiza milliyetci kesilmis ak partinin bir oyuncagisin buraya gelmis konusuyor.

Hayvan senin gibi kopeklik yapanlara denir. Haddimi senin gibi itler bildiremez, arap bozmasi hain

Beklenir, kopek suruleri yeni devlet kuruyormus ya, kurucusu da dansoz tayip mis.

Haddini bil haddini adam gibi efendice konuş küfür etme bak herkes efendice tartışıyor burda. Müslümanlığı veya Türklüğü geçtim insanlıktanda nasibini almamışsın sen.

eğerki biz müslüman olduğumuz için Arap bozması oluyorsak (helinizin affına sığınarak söylemek durumundayım) o halde sen ve senin gibilerde ayyaş kokuşmuş dinsiz birer köpeklersiniz.

@Baybars Han

Ülkücüler Devlet Bahceliden başkasını tanımazlar yeni yetme birkaç ergen toplanmişsınız kendizi birşey zannediyorsunuz meral akşenerçi çakma ülkücü seni

Biz müslümanlar oraya dini vazifemizi, farzı yerine getirmek için gidiyoruz bana ne parası nereye gidiyorsa önemli olan niyettir kim ne derse desin biz oraya Allah'ın rızasını kazanmak için gideriz ve buna hiç kimse engel olamaz.

Sen nasıl bir cahilsin böyle ya fetöyle türban ne alaka ulan fetö içinmi türban veya başörtüsü takıyor bu insanlarımız yoksa inançları gereği Allah rızası içinmi??

Kendi ülkemizde evine 1 gram et alamayan fakirler varken, kesilen hayvanın parasının ve etin nereye gittiğinin hiç mi önemi yok? Düzenli protein alması gereken ama maddi imkansızlıklardan dolayı alamayan lösemili çocuklar var. Bu çocukların sağlığının hiç mi önemi yok?

Yani, Fetullah Gülen Cemaati mensupları da Allah için mi türban takıyordu ?Yani, bu dinci terör örgütünün ablaları abileri için de "Allah için çalışan müslümanlar" mı demek istiyorsun?

Senin de cemaat ile geçmişte bir bağın oldu mu?

Kendi ülkemizde evine 1 gram et alamayan fakirler varken, kesilen hayvanın parasının ve etin nereye gittiğinin hiç mi önemi yok? Düzenli protein alması gereken ama maddi imkansızlıklardan dolayı alamayan lösemili çocuklar var. Bu çocukların sağlığının hiç mi önemi yok?

Yani, Fetullah Gülen Cemaati mensupları da Allah için mi türban takıyordu ?Yani, bu dinci terör örgütünün ablaları abileri için de "Allah için çalışan müslümanlar" mı demek istiyorsun?

Senin de cemaat ile geçmişte bir bağın oldu mu?

Sen şimdi dünyada 1.5 milyar müslümana, başını örten bütün hanımlara fetöcü mü diyorsun?

Senin bu başörtü, türban, ezan, kuran, haç ve diğer dini değerlerimize olan düşmanlığın nereden kaynaklanıyor herangibi bölücü veya radikal gruplarla bir bağınız varmı?

Pkk veya dhkpclimisin yoksa?

Sen şimdi dünyada 1.5 milyar müslümana, başını örten bütün hanımlara fetöcü mü diyorsun?

Senin bu başörtü, türban, ezan, kuran, haç ve diğer dini değerlerimize olan düşmanlığın nereden kaynaklanıyor herhangibi silahlı bölücü veya radikal sol gruplarla bir bağınız varmı?

pkkcımısıniz yoksa?
Ben şimdiye kadar hiç bir yasa dışı örgüt ile PKK, islami radikal tarikatlar, Fetullah, Menzil, İsmail Ağa, Süleyman Ağa, DHKPC vs hiç bir ilişkim olmadığına yemin ederim.

Peki, SEN ve AKP'li siyasiler PKK veya Fetullahçı cemaat ile doğrudan ya da dolaylı olarak hiç bir ilişki içinde olmadığınıza ve bunlara yardım etmediğinize dair yemin edebilir misiniz?

Tekraren SORU:
Fetullah Cemaat ablaları türban taktığı için "Allah yolunda çalışan müslümanlardır" mı demek istedin?

Edit: Gece yarısı oldu.. Bekliyorum. düşünmen ve geçmişi anımsaman için 5 dk daha.
Evet mi Hayır mı?

Ben şimdiye kadar hiç bir yasa dışı örgüt ile PKK, islami radikal tarikatlar, Fetullah, Menzil, İsmail Ağa, Süleyman Ağa, DHKPC vs hiç bir ilişkim olmadığına yemin ederim.

Peki, SEN ve AKP'li siyasiler PKK veya Fetullahçı cemaat ile doğrudan ya da dolaylı olarak hiç bir ilişki içinde olmadığınıza ve bunlara yardım etmediğinize yemin edebilir misiniz?

Tekraren SORU:
Fetullah Cemaat ablaları türban taktığı için "Allah yolunda çalışan müslümanlardır" mı demek istedin?

Bilmiyorum ki bu soruyu muhattablarına sorman gerekmez mi?

Ben milletvekili değilim, akpartili de değilim sade bir vatandaşım neden bana böyle aptalca sorular yöneltiyorsun doğrusu anlamış değilim evladım komedyenmisin tiyatrocumusun neden konuyu saptırıyorsun

Benim soruma cevap verirmisin türbanı neden yasaklamak istiyorsun bu insan haklarına aykırı değilmi?

Neden inançlı insanlarımızın hayatlarında bir defa dahi olsa haç vazifelerini yerine getirmelerine engel olmak istiyorsun bu hakkı sana kim veriyor ya

Sen kendini neden dev aynasında görüyorsun insanların yaşam tarzına, inançlarına karışma yetkisini kim veriyor sana? o_O

Türkiyede artık özgürlük var neden hazmedemiyorsunuz?

Last edited:

Senin bu başörtü, türban, ezan, kuran, haç ve diğer dini değerlerimize olan düşmanlığın nereden kaynaklanıyor herangibi bölücü veya radikal gruplarla bir bağınız varmı?

Pkk veya dhkpclimisin yoksa?

Bence sizin ve taptigin dansoz tayyip in pkk ile iliskisi var olabilir.

pkk-ile-g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fen-%C5%9Ferefsizdir_831190.jpg

Bilmiyorum ki bu soruyu muhattablarına sorman gerekmez mi?

Ben milletvekili değilim ki akpartili de değilim sade bir vatandaşım neden bana böyle aptalca sorular yöneltiyorsun doğrusu anlamış değilim evladım ya komedyenmisin tiyatrocumusun neden konuyu saptırıyorsin

Benim soruma cevap verirmisin türbanı neden yasaklamak istiyorsun bu insan haklarına aykırı değilmi?

Neden inançlı insanlarımızın hayatlarında bir defa dahi olsa haç vazifelerini yerine getirmelerine engel olmak istiyorsun bu hakkı sana kim veriyor

Sen kendini neden dev aynasında görüyorsun insanların yaşam tarzlarına, inançlarına karışma gibi yetkiyi kim veriyor sana? o_O

Sen kendini ne zannediyorsun be :lol:
Peki, AKP'li siyasileri iptal ettim.

Kimsenin hayat tarzına karışmak gibi ne bir niyetim var ne de buna uygun bir konumum. Ben sadece Suudi Arabistan'da kesilip nereye gittiği belli olmayan etleri bizim ülkemizde muhtaç olan lösemili (kan kanseri)çocuklara versek daha iyi mi olur düşüncesindeyim.

Şimdi;

1- Sen ve ailenin geçmişte Fetullah cemaati ile hiç bir bağınız olmadığına yemin eder misin? Dershane, zikir/himmet vs amaçlı toplantı gibi. Ben olmadığına yemin ettim. Sen de et.

2- "Fetullah'ın türbanlı ablaları Allah için çalışıyorlardı" mı demek istedin? O ablalar türbanı dini inançları gereği mi takıyorlardı?

Bence sizin ve taptigin dansoz tayyip in pkk ile iliskisi var olabilir.

pkk-ile-g%C3%B6r%C3%BC%C5%9Fen-%C5%9Ferefsizdir_831190.jpg

Bence sen Türkiyede bile değilsin almanyadan ötmek kolay yeğen
Peki, AKP'li siyasileri iptal ettim.

Kimsenin hayat tarzına karışmak gibi ne bir niyetim var ne de buna uygun bir konumum. Ben sadece Suudi Arabistan'da kesilip nereye gittiği belli olmayan etleri bizim ülkemizde muhtaç olan lösemili (kan kanseri)çocuklara versek daha iyi mi olur düşüncesindeyim.

Şimdi;

1- Sen ve ailenin geçmişte Fetullah cemaati ile hiç bir bağınız olmadığına yemin eder misin? Dershane, zikir/himmet vs amaçlı toplantı gibi. Ben olmadığına yemin ettim. Sen de et.

2- "Fetullah'ın türbanlı ablaları Allah için çalışıyorlardı" mı demek istedin?

Haçça gitmek muhtaçlara yardim etmeyi engellemez isterse ayrıca yardımını yapar.

1. Yok asla olmadı bende yemin ediyorum

2. Fetullahın türbanlı ablaları mı???? o_O onuda nerden çıkardın ben türkiyenin geçmişteki utanç verici uygulamalarından bashettim türban yasağı gibi, sen bütün turbanlilar fetocu mu demek istiyorsun?

Ben diyorum ki Türban ve Hac Allahın emirlerindendir hiç kimse için yapılmaz sadece Allah rızası için yapılır

Hacca gitmek islamın şartlarındandır

Türban veya örtünmeyle ilgili ayet var

Ben ne diyorum sen ne diyorsun?

Tam bir provokatörsün alçak seni

Bence sen Türkiyede bile değilsin almanyadan ötmek kolay yeğen

Haçça gitmek muhtaçlara yardim etmeyi engellemez isterse ayrıca yardımını yapar.

1. Yok asla olmadı bende yemin ediyorum

2. Fetullahın türbanlı ablaları mı???? o_O onuda nerden çıkardın ben türkiyenin geçmişteki utanç verici uygulamalarından bashettim türban yasağı gibi, sen bütün turbanlilar fetocu mu demek istiyorsun?
Sağol. İnanıyorum yemini içten yaptığına.

Bütün türbanlıların fetullahçı olmadığını söylemeye bile gerek yok. mantık dışı.

Son bir soru kaldı.

"fetöyle türban ne alaka ulan fetö içinmi türban veya başörtüsü takıyor bu insanlarımız yoksa inançları gereği Allah rızası içinmi??"
derken ne demek istediniz?

Fetullah'ın ablalarının da türbanı inançları gereği Allah rızası için takan samimi müslüman olduklarını mı ima ettiniz? yoksa örgüt hedeflerine ulaşmak için kullandıkları bir simge miydi?

Last edited:
@Adıvar

Sen şimdi derdini doğru düzgün anlatsana anladığım kadarıyla hacca karşısın et parası nereye gittiği bilinmezmiş bilmem ne gibi saçma sapan argümanlar sunuyorsun

Gelelim türban meselesine türbanı neden yasaklamak istiyorsun feto felan diyorsun, her türbanlı fetocumu diyorsunuz yani varmı böyle birşey ne demek istiyorsun? :lol:

@Adıvar

Sen şimdi derdini doğru düzgün anlatsana anladığım kadarıyla hacca karşısın et parası nereye gittiği bilinmezmiş bilmem ne gibi saçma sapan argümanlar sunuyorsun

Gelelim türban meselesine türbanı neden yasaklamak istiyorsun feto felan diyorsun, her türbanlı fetocumu diyorsunuz yani varmı böyle birşey ne demek istiyorsun? :lol:
Yok hoca, bu dediklerinizin hiç birini söylemiyorum.

Kaçmak yok.

Son bir soru kaldı.

"fetöyle türban ne alaka ulan fetö içinmi türban veya başörtüsü takıyor bu insanlarımız yoksa inançları gereği Allah rızası içinmi??"

Fetullah'ın ablalarının da türbanı inançları gereği Allah rızası için takan samimi müslüman olduklarını mı ima ettiniz? yoksa örgüt hedeflerine ulaşmak için kullandıkları bir simge miydi?

Sağol. İnanıyorum yemini içten yaptığına.

Bütün türbanlıların fetullahçı olmadığını söylemeye bile gerek yok. mantık dışı.

Son bir soru kaldı.

Orada "insanlarımız" derken kastettiğim şey turkiyedeki fetocu hariç bütün türbanlı kız çocukları veya bayanlar

Fetocuların ister kadın veya erkek olsun canları cehenneme abisiyle ablasıyla

Bende bunu demeye çalışıyorum sana

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom