What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Orada "insanlarımız" derken kastettiğim şey turkiyedeki fetocu hariç bütün türbanlı kız çocukları veya bayanlar

Fetocuların ister kadın veya erkek olsun canları cehenneme abisiyle ablasıyla

Bütün türbanlıların fetullahçı olmadığını söylemeye bile gerek yok. mantık dışı.

Bende bunu demeye çalışıyorum sana
Faydalı bir yazışma oldu. Sizi tanımış olduk.
Özetle,

Fetullah ile bir geçmişiniz şahsen olmamış. Lakin, savunduğunuz AKP siyasilerine (doğal olarak) kefil olamıyorsunuz, PKK/FETO sorusunu onların bizzat kendilerine sormamızı istiyorsunuz.

Allah'ın bildiğine üstelik basın yoluyla görmüşken, şahitlik etmemek/edememek nasıl bir duygu acaba?

Neyse.. İyi geceler.

Ozaman gelmiş geçmiş neredeyse bütün hükümetler suçlu çünkü hepsi fetoyla beraberlerdi?

Eskiler birtarafa buğün fetoyla kim mücadele ediyor?

Neyse birader eğer herangibi yanlış şeyler dediysem kusura bakma hakkını helal et

Ozaman gelmiş geçmiş neredeyse bütün hükümetler suçlu çünkü hepsi fetoyla beraberlerdi?

Eskiler birtarafa buğün fetoyla kim mücadele ediyor?

Geçmiş hükümetler konusuna açıklık getirelim.

Geçmişte fetullah Gülen'in parti başkanları ile aynı karede görüntü verme çabası açıkça belliydi. Bazı liderler de O'nun hakkında "okulları var vs" gibi açıklama yapmışlar. Ancak, Fetullah'ın Nurcu Tarikatı devlet nezdinde hep yasa dışı laiklik karşıtı şeriatçı örgüt olarak yer aldı.

2000 Yılında Ecevit-Çiller-Bahçeli koalisyonu sırasında DGM Savcısı Nuh Mete Yüksel Fethullah Gülen hakkında, "laik devlet yapısını değiştirerek yerine dini kurallara dayalı bir devlet kurmak amacıyla yasadışı örgüt kurup, bu amaç doğrultusunda faaliyetlerde bulunduğu" gerekçesiyle 3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu'nun 7. maddesine göre, 10 yıla kadar ağır hapis cezasına çarptırılması istemiyle dava açmıştı.

Fethullah Gülen'in 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın kesin hükme bağlanması, 4616 sayılı Şartla Salıverilmeye, Dava ve Cezaların Ertelenmesine Dair Kanun uyarınca ertelenmişti.

( http://www.haber7.com/guncel/haber/154999-fethullah-gulen-beraat-etti )

2010 Yılında 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu'ndaki değişiklikleri dikkate alan mahkeme heyeti, Gülen'in avukatlarının beraat talebini kabul etti.

Ankara 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın bugünkü duruşmasına, Gülen'in avukatları Abdülkadir Aksoy ile Orhan Erdemli katıldı.

C2iJpEsXcAAx4PB.jpg

AKP dönemine kadar hep yasa dışı Atatürk karşıtı şeriatçı bir örgüt olarak değerlendirilen F Tipi Örgüt, AKP'nin iktidar oluşu ile beraber devletin kılcal damarlarına alenen girmeye başladı. Tarikatçı personelin ordudan ihraç edilmesi durduruldu hatta, atılanların bir kısmı geri alındı diğerleri de belediyelerde vs yüksek maaşla işe sokuldu. Bunları yaşınız yetiyorsa anımsayacaksınız.. Tarikatçı savcıyı TSK Kozmik Odasına sokup en mahrem bilgileri deşifre ettiler.

AKP_Fetullah ortaklığı el ele verdi ve Ergenekon/Balyoz/Fuhuş vs uydurma davaları ile 300 vatansever General/üstsubayı TSK'dan atarak dinci/Tarikatçıların önünü boşalttı ve zamanından önce general olmaları sağlandı. Bugün darbeci generallerin rütbelerine dikkat ettiğinizde göreceğiniz gibi çoğunluğunun tuğgeneral oluşu da bu yüzden.

2000 yılında DGM Fetullah hakkında dava açmış, AKP gelmiş affetmiş.
2004 Yılında MGK Fetullah dinci örgütü ile mücadele kararı almış, AKP hükümeti kararı uygulamamış.

Şimdi sizce KİM SUÇLU?

Kuranı önünüze alın, elinizi vicdanınıza koyun da söyleyin.

Last edited:
Terrorist Öcalan was delivered 1999 to Turkey, terrorist Gülen escaped 1999 to the USA.
15. July 2016 coup was NATO/USA opeartion and copy paste of Operation Ajax 1953 in Iran.
There are more than 400.000 hidden harcore Gülenists in Turkish authorities.

Summary of a discussion last evening in Habertürk TV.

ABD nin niyeti cok ama cok kötü

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="de"><p lang="tr" dir="ltr">Video için; <a href="https://t.co/yLOfgIzqBK">pic.twitter.com/yLOfgIzqBK</a></p>&mdash; Cemal (@Acemal71) <a href=" ">15. August 2017</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Last edited:
Terrorist Öcalan was delivered 1999 to Turkey, terrorist Gülen escaped 1999 to the USA.
15. July 2016 coup was NATO/USA opeartion and copy paste of Operation Ajax 1953 in Iran.
There are more than 400.000 hidden harcore Gülenists in Turkish authorities.

Summary of a discussion last evening in Habertürk TV.

ABD nin niyeti cok ama cok kötü

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="de"><p lang="tr" dir="ltr">Video için; <a href="https://t.co/yLOfgIzqBK">pic.twitter.com/yLOfgIzqBK</a></p>&mdash; Cemal (@Acemal71) <a href=" ">15. August 2017</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Tillerson konuşurken epeyce ter dökmüş, yalan söyleme ve suçluluk pisikolojisinin gereği olmalı, sen taa amerikadan çık Alevilere hak tanınmıyor de, amaç her zaman olduğu gibi kışkırtmaca böl parçala yönet... çakallar.

Last edited:
Turk dusmani Hain kopek tayip. Alin bakin reisinize.

0573ffa79eb2e511e1b6e413dc3ba6be.jpg

andimiz_kaldirildi_h54593.jpg

sana bisi diyim mi, andımızın taaa .... işkenceden baska bisey degil.

ulkemden insanımdan nefret eder oldum..
terkettirecekler bana bu ulkeyi. her sabah andımızı okuyan bu cocuklar turklugunu mu pekistiriyo napıyo anlamadım. andımızı okudugum yıllarda da soverdim bu sisteme yine sovuyorum.

türküm doguruyum caliskanım da her gun bunu diyecegime gider zamanımı daha degerli seyde kullanırım. ne yani pekistiriyo musun turklugunu.

ne salak bi ulke olduk yav. ya beyazsın ya siyah. simdi ben boyle dedim diye pro tayyipci oldum. ama degilim.

bi de cocuklar her sabah "turkum dogruyum demeyecekler" diye manset atmıs. zuhahaha

demek ecnebiler yıllardır bizi buradan vuruyolar.

I and my family are sunni, and we support the hezbollah, we hate Ksa, other arab traitor staes, el khalif etc. and usa supplied groups FSA, al nosra.. like that. Most of turkish muslims are like that.
I am not akpist,erdoganist, fu.k the akp and erdogan,
Bye bye brain dead guy.
Somebody unchained this Hezbullah terrorist again? I just wonder if it was the same mod banning @OguzSenturk who was a good member...

Kürt müsün?

Hayır turk um emmisi,

Sen terörist misin

Bazen bu ulkeye o kadar gıcık oluyorum ki keske nukleer bomba sallasalar diyorum

Yeniden yapılanmaya gideriz sistem değişir insanlar değişir bazı seylerin degismesi icin savasmamız gerek gibi hissediyorum cunku oturmus lanet kisilerin cikarlarina dayalı bi sistem var bu ülkede.

Kazananlar dev sirketler, holdingler.
ve onların politikadaki bazı paracık kopekleri.

Lanetliyorum bu sistemi

Last edited:
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom