What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
PKK terörü ile mücadelede aynı aileden Dede ve Baba şehit, gazi olan çocuk ise Askeri sınava alınmaz, tıpkı ulusalcılar gibi.

Kriterleri belli. Bunlardan birine katılmış olmak. (Nurcu Fetullah Tarikatı hariç)

DHhrIFnXYAATg9s.jpg

TÜRKSAM Ekonomi Bülteni (14 – 20 Ağustos 2017)
TÜİK tarafından ilan edilen Mayıs 2017 dönemine ilişkin işgücü verilerine göre işsizlik oranı yüzde 10,2 olarak gerçekleşmiştir. İşsiz sayısı geçen yılın aynı ayına göre yaklaşık 330 bin kişi artarak 3 milyon 225 bin kişi olmuştur.
Kadınlarda işsizlik 2016 yılı Mayıs ayına göre 1,8 puan artarak yüzde 13,0 seviyesinde gerçekleşmiştir.
Buna göre Ocak-Mayıs 2017 döneminde istihdam teşviki paketi ile ancak ek 224 bin kişilik istihdama katkıda bulunulmuştur.

Kaynak: http://www.turksam.org/tr/makale-detay/1496-turksam-ekonomi-bulteni-14-20-agustos-2017

Kriterleri belli. Bunlardan birine katılmış olmak. (Nurcu Fetullah Tarikatı hariç)

DHhrIFnXYAATg9s.jpg

İslam dininde tarikat vb. yapılar yoktur; fakat beşerin bir doğası vardır, çelişki değildir, dengedir.

Türkler'in hakimiyeti ve çöküşü bu doğayla alakalı; Türk hususiyeti ''Öz''ü korudukça güçlü, uzaklaştıkça zayıf/yıkılmış tarihsel olarak, özellikle bugün.

Günümüzde Şiiler ve Vahabiler özelinde, müslüman topraklarının genelinin İslam dininde ve İnsanlık uygarlığındaki yeri bu dengeyi koruyamamalarından kaynaklanmakta, hal bu iken Türkiye'de belli kesimin hala dengeyi bozmadaki ısrarı Türk hususiyetini koruyamadıklarındandır.

Bu forumda ''Arap sever'' ile ''Molla sever'' tiplerin varlığı basit bir örnektir, kanıttır.

Devlet Bahçeli | 24 Ağustos 2017 | Basın Toplantısı

Yaptığı basın toplantısında ifade ettiği sözler, ve sonrasında gazetecilerin sorduğu sorulara verdiği cevaplar, Devlet Bahçeli'nin ne büyük bir devlet adamı ve aynı zamanda bir siyasi deha olduğunu göstermiştir.

Super olur sinir boyunca bir Turkmen devleti, bizde Turkiye olarak her turlu askeri sivil yardimi yapariz cok gelismis kucuk bir ulke olur (israil gibi). Kibris gibi bir nevi.

Sagimizda Azerbeycan, altimizda Turkmen devleti, sol tarafimiza Bulgar-Turk devleti kurulur.

Turkiyenin etrafi dusmanca devletlerle dolu, böyle bir gelisme bizi rahatlatir ve cok daha ileriye göturur her acidan.

Iran zaten yuzyillardir bize karsi iyi, Gurcistanda öyle.
Suriye, Irak, Ermenistan, Yunanistan. Bu sinirlar hakkinda bir sey yapmak lazim.

Kara denizde Rusyanin Kirimi almasi hic iyi olmadi, oraya zaman icinde cok fazla gemi yigarlar.

Huzur olsunki ulkede, ulke gelisebilsin, bak Almanyaya, adamlarin etrafinda dusman yok cok rahat bir sekilde gelisiyorlar.

Devlet Bahçeli | 24 Ağustos 2017 | Basın Toplantısı

Yaptığı basın toplantısında ifade ettiği sözler, ve sonrasında gazetecilerin sorduğu sorulara verdiği cevaplar, Devlet Bahçeli'nin ne büyük bir devlet adamı ve aynı zamanda bir siyasi deha olduğunu göstermiştir.

Ya bu politikacilar niye hep lafi dolandiriyor?

Yani sey demis "Suriye ve Irakta kirli arayislar icindeler".

Neden oldugu gibi her seyi net bir sekilde söylemiyorlar?

Söyle diyebilirdi:
"Suriye ve Irakta kurtler savas ve karmasadan istifade ederek araplari ve Turkmenleri köylerinden kovup kendileri o bölgeleri ele geciriyor. Amaclari caldiklari topraklarda bir kurt devleti kurmak ve zaman icinde buradan Turkiyeye savas acmak."

Yani daha acik konussa politikacilar daha iyi olacak, bu gizli örtulu konusmalar niye?

Sözum Bahceliye deyil sadece butun bizim politikacilara.

Bak Koreye Kim Un'mu neyse adi, adam hic cekinmiyor "vururum len" diyor :sarcastic:

:cheesy:

"My Dad My Hero" yazılı tişört giyen küçük çocuk annesiyle birlikte gözaltına alındı!
screenshot_1.jpg

Küçük çocuk ve annesinin gözaltına alınması bir avukat tarafından sosyal medyadan duyuruldu

Muğla'da görülmeye devam eden "Cumhurbaşkanı'na suikast girişimi" davasında bir sanığın "HERO" (Kahraman) yazılı tişört giymesinin ardından, aynı tişörtü giyen onlarca kişi gözaltına alındı. Bugün sosyal medya üzerinden paylaşılan bir olayda ise küçük bir çocuk üzerinde, "Benim babam benim kahramanım" anlamına gelen "My Dad My Hero" yazan tişörtü giymesi nedeniyle annesiyle birlikte gözaltına alındı.

Bir avukat tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgiye göre, küçük bir kız çocuğu cezaevindeki babasını ziyarete giderken üzerinde 'Minnie Mouse' karakteri bulunan ve "My Dad Hero" (Benim Babam Benim Kahramanım) yazılı bir tişört giydi. Ancak cezaevine girerken jandarma tarafından gözaltına alındılar. "Suçu ve suçluyu övme" suçlamasıyla ifade veren çocuğun annesi, kızının tişörtü kendi kendine seçtiğini telaşla üstündeki yazıya dikkat etmediğini ifade etti.

Avukatın Twitter üzerinden paylaştığı mesaj şöyle:

"Telefonum çaldı, müvekkil ağlayan sesi ile kızımla beni gözaltına aldılar dedi. Ne oldu dedim, konuşamayacağım lütfen gelin dedi ve sonuç buymuş."

Gazetecilerin ayrıntılı bilgi istemesi üzerine, "Haber yapmanız için isim veya bilgi veremem. Çocuk tabii ki yaşından dolayı gözaltına alınamaz fakat anne bilgi sahibi olarak ifadesi alındı daha sonra savcı talimatı ile serbest kaldı. Müvekkil-avukat gizliliği açısından isim veya bilgi veremiyorum" diyen avukat olaylara inanmayanlar için karakolda tutulan tutanağı da paylaştı.

20170818194759_hero.png

http://t24.com.tr/haber/my-dad-my-h...uk-annesiyle-birlikte-gozaltina-alindi,420881

"My Dad My Hero" yazılı tişört giyen küçük çocuk annesiyle birlikte gözaltına alındı!
screenshot_1.jpg

Küçük çocuk ve annesinin gözaltına alınması bir avukat tarafından sosyal medyadan duyuruldu

Muğla'da görülmeye devam eden "Cumhurbaşkanı'na suikast girişimi" davasında bir sanığın "HERO" (Kahraman) yazılı tişört giymesinin ardından, aynı tişörtü giyen onlarca kişi gözaltına alındı. Bugün sosyal medya üzerinden paylaşılan bir olayda ise küçük bir çocuk üzerinde, "Benim babam benim kahramanım" anlamına gelen "My Dad My Hero" yazan tişörtü giymesi nedeniyle annesiyle birlikte gözaltına alındı.

Bir avukat tarafından Twitter üzerinden paylaşılan bilgiye göre, küçük bir kız çocuğu cezaevindeki babasını ziyarete giderken üzerinde 'Minnie Mouse' karakteri bulunan ve "My Dad Hero" (Benim Babam Benim Kahramanım) yazılı bir tişört giydi. Ancak cezaevine girerken jandarma tarafından gözaltına alındılar. "Suçu ve suçluyu övme" suçlamasıyla ifade veren çocuğun annesi, kızının tişörtü kendi kendine seçtiğini telaşla üstündeki yazıya dikkat etmediğini ifade etti.

"Telefonum çaldı, müvekkil ağlayan sesi ile kızımla beni gözaltına aldılar dedi. Ne oldu dedim, konuşamayacağım lütfen gelin dedi ve sonuç buymuş."

Gazetecilerin ayrıntılı bilgi istemesi üzerine, "Haber yapmanız için isim veya bilgi veremem. Çocuk tabii ki yaşından dolayı gözaltına alınamaz fakat anne bilgi sahibi olarak ifadesi alındı daha sonra savcı talimatı ile serbest kaldı. Müvekkil-avukat gizliliği açısından isim veya bilgi veremiyorum" diyen avukat olaylara inanmayanlar için karakolda tutulan tutanağı da paylaştı.

20170818194759_hero.png

http://t24.com.tr/haber/my-dad-my-h...uk-annesiyle-birlikte-gozaltina-alindi,420881
O cocuk fetocu,Mickey Mouse la bizi kandiramaz.

screenshot_1.jpg

20170818194759_hero.png

Devlet iyice paranoyak olmus, polisin baska isi yok tisört yüzünden milleti gözaltina aliyor.

Mahkum elbisesi giydirecekler konu kapanacak, bu ne ya.

Yarin öbur gun bu mahkumlardan biri Ataturk resimli t-shirt giyerse onudami yasaklayacaklar?

Gidisat iyi deyil, winter is coming :p:

O paçavra ile Türk bayrağı nasıl yan yana gelir. :bad:

20994392_1540222549368650_4348405465397706330_n.jpg

Biz fırça atmıyoruz, eleştiriyoruz Almanya çıldırıyor.
Herşey ortada tek amaçları Türkiye'yi bölmek.

Fırça böyle atılır . Açıkca ekonomik menfaatimiz için AB'deyiz diyor.
Değer Birliği faso fisosu yapmıyor.
Süper Başbakan:

21522520_0.jpg

Hukuki olarak geçerli bir sav. Almanya'daki Suriyeli sayısı düşük olmasına karşın, gelecekteki sosyal ve siyasi çatışmanın önüne geçen bir karar, Türkiye'deki K.rt varlığının zararları düşünülürse izlenmesi gereken bir tutum.

Alakasi yok. Mülteci statüsü kabul edilmis kisilere seyahat belgeleri verilir. Bu belge ile istedikleri ülkeye seyahat edebilirler. Kabul edilmemis kisilerde seyahat belgesi bulunmadigi gibi, belirli eyalet veya belediye sinirlari disina cikmalari yasaktir. Siginma nedenleri siyasi degilse ve sadece savas ortami olarak gerekcelendirilmis ise , ülkenin savas ortami olmayan yerlerine m.s. Sam'da akrabalarini görmeye gitmis olabilirler. Almanlar her zaman bu tür firsatlardan yararlanmislardir. Seyahat eden Suriyeli'ler akilli davranmamis ve tuzaga düsmüstür.
Alman kurumlari m.s. Bati Türkiye'den iltica eden farz edelim "sol bir muhalifin" iltica talebini dünden bugüne kadar %90 dan fazla olasilikla red etmislerdir. Buna karsilik GD dan iltica talebinde bulunan keklere "ic savas ortami" gerekcesi ile kol kanat acmislardir.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom