What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
İmam hatip mezunları üniversitede çakıldı
ÖSYM’nin verilerine göre, 222 bin 925 imam hatip lisesi mezunundan 40 bini üniversite hayaline kavuştu. Her 5 İHL’liden 1’i üniversiteli oldu
...Anadolu lisesi mezunu 396 bin adaydan 138 bini, Fen lisesi mezunu 22 bin adaydan 12 bini bir lisans programına yerleşirken, 222 bin 925 imam hatip lisesi mezunundan sadece 40 bini lisans tercihlerine yerleşebildi.

Kaynak: http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/imam-hatip-mezunlari-universitede-cakildi-1967052/

Sinan a bak pro akpli olmus allahım esirgesin

Samimi olmayı Ak partili olmak olarak algılıyorsan sen de bir Ak parti sempatizanısın demektir ;)

Yahu muhalif olunca illa kendi partini körü körüne övüp karşı partinin aleyhinde konuşacaksın diye bir şey yok hepimiz düşünebilen canlılarız elbette bir birimize yakın düşüncelere sahip olabiliriz, biraz samimiyet biraz cesaret.

Bu piç kurusu nasıl banlanmaz lan o_O

(Çomar, piç kurusu vs) gibi ağır hakaretler serbest mi?

Çomarın anlamı köpektir bu kendini bilmez aşağılık yaratık aynı hakareti bana da yaptı ne hikmetse Cabatlı beyden çıt yok hadi Cabatlıyı geçtim ama size ne oluyor hayırdır dostlar nasıl musade ediyorsunuz bu pervasızlığa??

@cabatli_53

(Çomar, piç kurusu vs) gibi ağır hakaretler serbest mi?

Çomarın anlamı köpektir bu kendini bilmez aşağılık yaratık aynı hakareti bana da yaptı ne hikmetse Cabatlı beyden çıt yok hadi Cabatlıyı geçtim ama size ne oluyor hayırdır dostlar nasıl musade ediyorsunuz bu pervasızlığa??

@cabatli_53
Bak kardeş, kendini düzelt, bazı şeyleri sorgula, malesef ülke kötü duruma gidiyor, ülkenin Birliği için akp yönetimi ülkeyi parçalara boluyor, ve bu diş düşlerin ve Türk düşmanlarının istediği birşey.

O yüzden biraz kendinize gelin, koru körüne bağlılık kötü birşey.

Hepimizi vatansever bir ülke altında birleşmeliyiz. Çok umitliydim darbeden sonra bu akp kendini düzeltir insanları kutuplastirmaz diye ama ümidim kalmadı. İnan ki bu dediklerimi belki şimdi anlamayacaksın ama ilerde çok geç olacak böyle giderse.

AKP'nin işine geliyor bu. Onlara okumayan, sorgulamayan tipler gerek.

Dünya'da rekabet ''düzen'' özelinde bilim üzerinden gerçekleşmektedir, yani eğitim.

İslam topraklarının ''düzen'' dışında kalması, gelişim düzeylerindeki benzerlikler tesadüf değildir.

Türkiye'nin istisna oluşu hem kuruluştan itibaren kendisine hem de ''düzen'' içinde oluşundan kaynaklıdır.

Fakat son yıllarda Akp ve ''düzen'' arasında anlaşmazlık, Türkiye'nin ''düzen'' dışındakilere yakınlaşması konusunda ise anlaşma vardır.

Türkiye her alanda ve katmanda Ortadoğu'ya yakınlaşmaktadır, netice olarak; fakat doyma noktası İslam topraklarındaki ortalamanın çok altındadır, geri tepecektir.

Last edited:
Bak kardeş, kendini düzelt, bazı şeyleri sorgula, malesef ülke kötü duruma gidiyor, ülkenin Birliği için akp yönetimi ülkeyi parçalara boluyor, ve bu diş düşlerin ve Türk düşmanlarının istediği birşey.

O yüzden biraz kendinize gelin, koru körüne bağlılık kötü birşey.

Hepimizi vatansever bir ülke altında birleşmeliyiz. Çok umitliydim darbeden sonra bu akp kendini düzeltir insanları kutuplastirmaz diye ama ümidim kalmadı. İnan ki bu dediklerimi belki şimdi anlamayacaksın ama ilerde çok geç olacak böyle giderse.

Ölmek var dönmek yok

Ne olduda Bahçeli birden bu tayipciler için önemli oldu?

Ondan önce şehitleri istismar eden, kafatasçıydı?

Ulan insanlarda biraz ar damarı olur, bukadar köpeklik olmaz

Ne olduda Bahçeli birden bu tayipciler için önemli oldu?

Ondan önce şehitleri istismar eden, kafatasçıydı?

Ulan insanlarda biraz ar damarı olur, bukadar köpeklik olmaz
Yaşı yetenler bilir, AKP'nin hükümet olduğu ilk zamanlarda özellikle açılım sürecinde toplantılarında Türk Bayrağı olmazdı. (Milliyetçiliğin ayaklar alına alındığı dönemler) Sonradan "bayrak olsun artık" dediler de AKP'liler bayrak taşımaya başladı.

Bahçeli'nin U dönüşüne anlam vermek zor. Kaset falan diyorlar. Bilmiyoruz ne var artık perde gerisinde...

Yaşı yetenler bilir, AKP'nin hükümet olduğu ilk zamanlarda özellikle açılım sürecinde toplantılarında Türk Bayrağı olmazdı. (Milliyetçiliğin ayaklar alına alındığı dönemler) Sonradan "bayrak olsun artık" dediler de AKP'liler bayrak taşımaya başladı.

Bahçeli'nin U dönüşüne anlam vermek zor. Kaset falan diyorlar. Bilmiyoruz ne var artık perde gerisinde...

Kardes okadarina gerek yok, bak asagidaki akp li ne demis serefsiz kopek.

sayinocalan-arinc.jpg

Bu montaj felan degil haaaa, kendi agiziyla dedi gavat, simdi basimiza milliyetci kesildiler. Yarin erdogan deseki yeni acilim yapacagiz, birden barisci kesilirler sonra bize laf atarlar. Bu kadar da utanmazlik, karaktersizlik olmaz.

Bahceliye gelirsek, herzaman guvendim, inandim ama artik guvenim 0, ulkuculer icin artik davasini satmis bir donektir.

ozan_arif_ten_tugrul_turkes_ve_ahmet_davutoglu_na_sert_tepki_h41906_919f3.png

Ozan arif'den bahceli'ye bir siir.

ŞEREFSİZ!..

..............“ İsim-misim vermedim, korktuğumdan sanmayın,
.............. Gocunan şerefsizdir, bunu bari anlayın..„

Sus!.. Kraldan fazla kralcı olma,
Utan ulan biraz utan şerefsiz!..
Sakın ha beyliği ağzına alma,
Konuştukça boka batan şerefsiz!..

Beylik kim, sen kimsin tövbe et tövbe!..
Bey kısmı ellere kalır mı gebe?
Senden aşirete bey mi olur be?
Aşireti ele satan şerefsiz!..

Aşiretin temel taşını söküp,
Hayalini söküp, düşünü söküp,
Kurtları aldatıp dişini söküp,
Götürüp davara katan şerefsiz!..

Kendi eski kapımızı batırdın,
Yeni diye el kapsına götürdün!
Kendin gibi sevdamızı bitirdin,
Kendi gönüllerde biten şerefsiz!..

Vâkıf olamadın bizdeki aşka!