What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Ahmet Bey kardeşim, sadece şunu ilave edeyim; İslamda lüks (İhtiyacından fazlasını elde tutmak) haramdır. Halife Ömer idi galiba, ömrü 2 hırkayla geçmiş...
Biz mütedeyyin insanların zengin olmasına itiraz etmiyoruz. İtirazımız 1 yıl içinde mal varlıklarındaki normal olmayan aşırı artış. Yani hırsızlığa, devlet imkanlarının şahsi çıkarlar için kullanılmasına karşıyız.

Bu şekilde değerlendiriyorsanız Aynı fikirdeyiz.

Bir de artık Meral Akşener hakkında rakipleri siyasiler tarafından ortaya atılan Fetullahçı iftirasından vaz geçelim. O'na Fetocu derseniz yol arkadaşlarını da, ki hepsinin vatanseverliği tescillidir, suçlamış olursunuz.

Son mesajımda sadece akşeneri kast etmiyorum asıl kast ettiklerim PKK ve CHP saflarında ama akşenerde bu koalisyonda gibi gözüküyor. Akşenerle ilgili sosyal ağda bir çok haber dolaşıyor hepsinin doğruluğuna emin olamayacağım için paylaşmayacağım, ama müsayit zamanda bu konuyla ilgili ufak bir araştırma yapıp burada paylaşır sizi etiketlerim, akşeneri geçmişinden bugününe değerlendirdiğimizde çok tekin birine benzememekte.

Son mesajımda sadece akşeneri kast etmiyorum asıl kast ettiklerim PKK ve CHP saflarında ama akşenerde bu koalisyonda gibi gözüküyor. Akşenerle ilgili sosyal ağda bir çok haber dolaşıyor hepsinin doğruluğuna emin olamayacağım için paylaşmayacağım, ama müsayit zamanda bu konuyla ilgili ufak bir araştırma yapıp burada paylaşır sizi etiketlerim, akşeneri geçmişinden bugününe değerlendirdiğimizde çok tekin birine benzememekte.
Akşener ile ilgili bu FETÖ'yle ilgili bir çok iddia ortaya atıldı...hepsi havada kaldı.

Hatta Akşener'in mitinglerinin Fetö'nün finanse ettiğini söylediler. (yine kanıt olmaksızın) Bunun üzerine Akşenerin organizatörleri bütün faturalarını ortaya döktüler, iddiaları çürüttüler (tabii bu ana akım medyada yer almadı, yeniçağ gazetesinde yer aldı.)

Ben şahsen Akşener'ede çok güvenmiyorum. Yani Fetö'yle ilişkisi olmadığına eminim ama acaba ülkeyi iyi yönetebilir mi ? AKP zamanında bir çok yolsuzluk yapıldı, Cengiz, Kolin, Ethem gibi adamlar ihya edildi, ihaleler kendi adamlarına pay edildi. Acaba Akşener gelse Devlet tamamen liyakat esasına mı döner yoksa Akşener'de kendi adamlarını mı ihya eder...bilmiyorum.

Şahsen benim favorim Ali Babacan ama sivrilmesin diye onu hep geri planda tuttular. Keşke Ali Babacan kendi parti kursa....

İDLİB'den iniyorlar denize!..
Almanya ile kriz... Katar krizi... Güney sınırlarımızda Suriye ve Irak'taki çatışma tablosu..Son aşamasına gelinen sözde Kürt devletleri... Kıbrıs'taki son gelişmeler.. ABD ile süregelen PKK/YPG anlaşmazlığı... Bölgede ve dünyada dostsuz, müttefiksiz bir Türkiye...

Yanan sadece Amanoslar mı?..

Kaynak: İDLİB'den iniyorlar denize!.. - Ahmet TAKAN
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/idlibden-iniyorlar-denize-43717yy.htm

Gümrük Bakanlığı'nın öncü verilerine göre Temmuz'da dış ticaret açığı yüzde 80.41 artarak 8.79 milyar dolar olarak gerçekleşti.
Bakanlık verilerine göre Ocak-Temmuz döneminde dış ticaret açığı bir önceki yıl aynı döneme göre yüzde 20.38 artışla 39.66 milyar dolar, ihracat yüzde 10.67 artışla 90.1 milyar dolar, ithalat yüzde 13.47 artışla 129.76 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/dis-ticaret-acigi-temmuzda-yuzde-80-4-artti-40537829

Last edited:
Avrupa'da olsa istifa ve yargılanma Japonya'da başkan harakiri yapardı:)Bizde muhalefet suçlanıyor.

fetöymüşte Meral akşenermiş ikisininde anasını eşekler s.....
Bık bık bık bık. Yemedik yemiyoruz. Gargarada yapmıyacağız.
Neler kimler geldi geçti.
Birgün sizleride göreceğiz o mahkemelerde.

Avrupa'da olsa istifa ve yargılanma Japonya'da başkan harakiri yapardı:)Bizde muhalefet suçlanıyor.

.....
Bık bık bık bık. Yemedik yemiyoruz. Gargarada yapmıyacağız.
Neler kimler geldi geçti.
Birgün sizleride göreceğiz o mahkemelerde.

Aşağıdaki konuşmacının profilindeki insanlar neden mecliste yer alan bir partide lider konumunda olamaz?
Yukarıda paylaştığınız konuşmacı profilindeki insanlar neden mecliste yer alan partilerde lider olur?

NATO'nun askeri olarak Toton yiyorsa yargilarsin Erdoğan'ı, yeminlen pişman ederiz buna cüret edecek kişileri.
Arşiv unutmaz:

I am not akpist,erdoganist, fu.k the akp and erdogan, they are also puppet of western powers as you and yours ataturkists, i have not ever defend the invade of iraq. Turkish hezbollah have not been against to iran, they different but not against,

I and my family are sunni, and we support the hezbollah, we hate Ksa, other arab traitor staes, el khalif etc. and usa supplied groups FSA, al nosra.. like that. Most of turkish muslims are like that.

Nerede eskinin irticacı yobazı varsa bugün başımıza demokrasi havarisi kesilmiş..
De gidin sizi din tüccarları..

Bir daha da ortalığa sallayıp durma...

Algilamakta zorlanıyorsunuz sanırım, kafanız basmıyor ya da, eskiden durduğum yerde bir değişiklik yok, NATO karşıtıyım, artık Erdoğan da öyle ve onu destekliyorum. Yobazlar ....... Ulan zerre kafa yok sizde ancak basma kalıp konuşun, bir halt yiyemezsiniz başka.

Reis'in de dediği gibi dinin tüccarlığını siz yaparsınız, biz ise yaşarız, tabi siz bu sözü de algilamazsiniz kafanız basmaz, gerçi neye inandığın ve inanmadığın umrumda değil, ülkenin istiklali için herkes ile işbirliği yapılır, siz tip Kemalistlerin beyinleri ütülenmiş bunu da algilamiyorlar.

Retarded senin an....dir.
Lan bide dinci olcan, ağzından küfür eksik olmuyor.....

Beyin ütüleyici ve beyin uyuşturucu olan sadece tarikatlar değil, Kemalizm de beyin yok edici bir tarikat olmuş komedi klasmanında oskarlik bilime ilme ve ilerlemeye aykırı saçma inançları olan bir yapılanma olmuş.. Gölgesine ritüel yapan her yeri heykel ve heykelcikler doldurmakta övünen bir yapılanma mensubu aklî melekelerini kaybetmiş demektir.. Yani tek tarikatlara catmakla olmuyor o işler.. Ben Müslümanım ve bazı tarikatların en az Kemalizm kadar beyin ütüleyici olduğunu düşünüyorum

Mustafa Kemal'in kendisi ve halefinin hayatının tamamı İslam'a düşmanlıkla geçti..

Bye bye brain dead guy.

Akşener ile ilgili bu FETÖ'yle ilgili bir çok iddia ortaya atıldı...hepsi havada kaldı.

Hatta Akşener'in mitinglerinin Fetö'nün finanse ettiğini söylediler. (yine kanıt olmaksızın) Bunun üzerine Akşenerin organizatörleri bütün faturalarını ortaya döktüler, iddiaları çürüttüler (tabii bu ana akım medyada yer almadı, yeniçağ gazetesinde yer aldı.)

Ben şahsen Akşener'ede çok güvenmiyorum. Yani Fetö'yle ilişkisi olmadığına eminim ama acaba ülkeyi iyi yönetebilir mi ? AKP zamanında bir çok yolsuzluk yapıldı, Cengiz, Kolin, Ethem gibi adamlar ihya edildi, ihaleler kendi adamlarına pay edildi. Acaba Akşener gelse Devlet tamamen liyakat esasına mı döner yoksa Akşener'de kendi adamlarını mı ihya eder...bilmiyorum.

Şahsen benim favorim Ali Babacan ama sivrilmesin diye onu hep geri planda tuttular. Keşke Ali Babacan kendi parti kursa....

Ali Babacan hakkında bir fikrim yok ama Şu Destici ve Akşener'e başından beri kanım hiç ısınmıyor, bu ikisinde yaramaz bir şeyler var gibi.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom