What's new

Turkish Naval Programs

Beyinsize bak Idiots
Dont compare ISTIF class light Frigate with Destroyers

TF-2000 is Destroyer project and except engine full of indigenous
I will compare whatever I want, stop barking german dog
Ni5qcGVn

I will compare whatever I want, stop barking german dog

Birde Türk bayragı koymuş Foinikasın false flager account
Tasmalı fino loser Greek

ignorant stupid shit compare Light Frigate with heavy Destroyers

Birde Türk bayragı koymuş Foinikasın false flager account
Tasmalı fino loser Greek
Senin içi boş kafatasını sikiyim ben amına kodumun beyinsiz orospu çocuğu. Burası senin mastürbasyon alanın değil amına kodumun piçi. Rezil ediyorsun Türkiye'yi ırzını sülaleni sikerim ananın amına geri sokarım seni

Senin içi boş kafatasını sikiyim ben amına kodumun beyinsiz orospu çocuğu. Burası senin mastürbasyon alanın değil amına kodumun piçi. Rezil ediyorsun Türkiye'yi ırzını sülaleni sikerim ananın amına geri sokarım seni

Asagılık kompleksli onun bunun evladı .. beyinsiz capulcu sürüsü
Yunan piçinin tohumu işiniz gücünüz Türk ürünlerini savunma sanayisini karalamak ...tıpkı şerefsiz CHP ,BABACAN gibi

zerre kadar erkeksen bunları yüzüme söyle piç

Samsundayım gel amına kodugumun evlatları sizi
daha AKINCI daki motorlardan haberin yok PT6 motoru ile AI-450 motorunu ayırt edemeyen beyinsiz cahil onun bunun evladı

gitmiş ISTIF sınıfı Fırkateyni Italyan Japon Destroyerleri ile kıyaslayıp Türk ürününü aşagı cekecek o kücük beyni ile Foinikas denen o cocugunun sahte hesabı

Last edited:
Asagılık kompleksli onun bunun evladı .. Yunan piçinin tohumu işiniz gücünüz Türk ürünlerini savunma sanayisini karalamak ...tıpkı şerefsiz CHP ,BABACAN gibi

Samsundayım gel
Senin ölünü sikerim amına kodumun beyni sulanmış piçi. Rahat dur götün kaşınmasın ananı siktirme bana. Kim Türkmüş kim Yunan tohumuymuş gösteririm sana. Senin koyun güddüğün kadar ben çoban siktim.

Senin ölünü sikerim amına kodumun beyni sulanmış piçi. Rahat dur götün kaşınmasın ananı siktirme bana. Kim Türkmüş kim Yunan tohumuymuş gösteririm sana. Senin koyun güddüğün kadar ben çoban siktim.

Sen sadece elini sikersin kodugumun capulcusu
kıcına don al uyuz it

yemedimi onun bunun cocugu
gel Samsundayım .. görürsün Almanı Türkü

senin gibi cigeri beş para etmez zıpzıpların kanını sike sike bu günlere geldik
11 secimdir kaybetmenin ezikligi ile beyinleri sulanmış onun bunun evlatları

Asagılık kompleksli onun bunun evladı .. beyinsiz capulcu sürüsü
Yunan piçinin tohumu işiniz gücünüz Türk ürünlerini savunma sanayisini karalamak ...tıpkı şerefsiz CHP ,BABACAN gibi

Samsundayım gel amına kodugumun evlatları sizi
daha AKINCI daki motorlardan haberin yok PT6 motoru ile AI-450 motorunu ayırt edemeyen beyinsiz cahil onun bunun evladı

gitmiş ISTIF sınıfı Fırkateyni Italyan Japon Destroyerleri ile kıyaslayıp Türk ürününü aşagı cekecek o kücük beyni ile Foinikas denen o cocugunun sahte hesabı
Sus ya! Sus! Every time someone corners you,you go ballistic.

Sen sadece elini sikersin kodugumun capulcusu
kıcına don al uyuz it

yemedimi onun bunun cocugu
gel Samsundayım .. görürsün Almanı Türkü

senin gibi cigeri beş para etmez zıpzıpların kanını sike sike bu günlere geldik
11 secimdir kaybetmenin ezikligi ile beyinleri sulanmış onun bunun evlatları
Belliydi zaten pisliğin içinde yaşadığın. Ülke arabistana dönmüş, ekonomi anasının amını görmüş gelmiş burada ego tatmini yapıyor. Amına kodumun beyni sulanmış piçi. Benim birşey yapmama gerek yok Allah yapacağını yapmış zaten. Şu sişktiğimin yunan foinikas'ı bile itin götüne soktu seni bütün forum gülüyor sana, Türkiyeyi sevdikleri için birşey demiyorlar. Ben seni bulup öldürsem bile bundan daha aşağılık bir konuma sokamam, bokunda boğulmaya devam et amına kodumun palyaçosu.

Belliydi zaten pisliğin içinde yaşadığın. Ülke arabistana dönmüş, ekonomi anasının amını görmüş gelmiş burada ego tatmini yapıyor. Amına kodumun beyni sulanmış piçi. Benim birşey yapmama gerek yok Allah yapacağını yapmış zaten. Şu sişktiğimin yunan foinikas'ı bile itin götüne soktu seni bütün forum gülüyor sana, Türkiyeyi sevdikleri için birşey demiyorlar. Ben seni bulup öldürsem bile bundan daha aşağılık bir konuma sokamam, bokunda boğulmaya devam et amına kodumun palyaçosu.

Sen işe yaramaz ac köpegin tekiysen bu benim sorunum degil
Ulkeyi karalama kodugumun beş para etmez soytarısı .. siyasetle beyni sulanmış piç
Ülkeyi begenmiyorsan siktir git nere gideceksen .

Foinikas denen amele de sadece gece gündüz aglamaktan başka bir halt beceremeyen ezigin teki tıpkı aglayan soytarılar MICOTAKIS ve DENDIAS gibi

Beyinsize bak iki hesap ile birbiriyle konuşan kafayı yemiş it sürüsü

asıl bokunuzda bogulan sensin ac köpek Foinikasın sahte hesabı
O kücük beyninle havlayıp dur
tüm forum Türk savunma Sanayiisinin ne oldugunu görüyor
önemli olan bu

füze bile üretemeyen Yunanistanın havlayan palyacoları

Last edited:
asıl bokunuzda bogulan sensin ac köpek Foinikasın sahte hesabı
Sen gerçekten beynini yemiş bir orospu evladısın. Seni sabahtan akşama kadar da dövsem ananı da siksem adam olmazsın. Kendi kendine kudur dur amına kodumun şizofrenisi.

Sen gerçekten beynini yemiş bir orospu evladısın. Seni sabahtan akşama kadar da dövsem ananı da siksem adam olmazsın. Kendi kendine kudur dur amına kodumun şizofrenisi.

Siktir kodugumun uyuz iti 30 saniyede o tipini siker atarım
11 secimdir kaybetmekten beyni sulanmış onun bunun evlatları

her mesajında siyaset yapıyor siktigimin loser ı
kudur dur it ürür kervan yürür

Siktir kodugumun uyuz iti 30 saniyede o tipini siker atarım
11 secimdir kaybetmekten beyni sulanmış onun bunun evlatları

kudurun durun it ürür kervan yürür
Amına koyduğumun hastası allahına kavuşturucam hala Yunanistan seçim diyor

Amına koyduğumun hastası allahına kavuşturucam hala Yunanistan seçim diyor

Siktir git bilgisayar oyununu oyna kodugumun enigi .. sen benim pabucumun altında ki toz olamazsın

boş boş uyuz köpek gibi havlama ... adamsan gel istersen numaramı verim kodugumun capulcusu

11 secimdir kaybetmekten ruh hastası olmuş it

Siktir git bilgisayar oyununu oyna kodugumun enigi .. sen benim pabucumun altında ki toz olamazsın

boş boş uyuz köpek gibi havlama ... adamsan gel istersen numaramı verim kodugumun capulcusu

11 secimdir kaybetmekten ruh hastası olmuş it
Are you FYN Turk from Liveumap ?

Oh? What happened to your bragging of 4xISTIF Class and 4xTF-2000 TO KICK ALL BANDIT COUNTRIES? Ended up getting second hand frigates?

Oh wait,wait...wasn't it Akar and the Turkish media who had been mocking Greece for 2 years about "second hand fighter jets"?? Tobe tobeeee!

If the story is even true, and right now we aren't sure, b/c there has neither been a confirmation either from the British side, nor the Turkish side. There are real reasons why these sorts of "odd sales" happen. sometimes, its a payoff for other projects, so you end up buying something, in an agreement where the person agrees to sell you another thing in exchange. Maybe its related to Queen Elizabeth carrier designs or something else that Turkey considers valuable like naval designs for submarines or it could be non navy related. Then there are matters where there is need for more training ships, and you cannot decomission older designs as of yet, b/c it lowers your numbers, and new designs are still in production, so you buy training ships from others to fill the gaps.

Its a very old ship from 1987 that is set to be retired in 2035 by the UK, there isn't much value in the ship in that its an older design, if you are eluding to Turkey not being able to build frigates, you yourself know that is inaccurate as we have seen much more modern ships being commissioned and even exported, and if you are eluding to Turkey needing more capable ships, then it would make sense to order newer designs, like the Type 31 frigate which is currently being built by the UK for Poland and Indonesia, you wouldn't be ordering Type 23s.

Back
Top Bottom