What's new

Persian Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس.
این لقمه با شکمبه ی تو سازگار نیست.
زیرا درون آب زلالش بدون شک.
ماهی ست، پا برهنه عرب ، سوسمار نیست

آقا فرمودند "مي*خواهند کشور را به عقب برگرداندد" با توجه به اينکه در اين هشت سال کشور پسروي کرده است در اثر اين عقبگرد که آقامون پيش بيني کردن
1- پيشرفت مي کنيم
2- نهضت ادامه دارد
3- خفهههههههههههه، اين انتر مگه چه شه
4- گه گيجه مي گيريم

سلام ... سهیل این آخرهاش هست ... اگه این عالی جناب سبزه قبا ( ملقب به عالیجناب سرخ پوش ) رئیس جمهور بشه همه ی طرحهای علمی و نظامی کشور تعطیل می شه ...
آخر چی هست؟
من از خدامه این آدم تایید صلاحیت بشه تا ملت یه سرپوزی فراموش نشدنی نسارش کنن

آخر چی هست؟
من از خدامه این آدم تایید صلاحیت بشه تا ملت یه سرپوزی فراموش نشدنی نسارش کنن

هر چی باشه از احمدی نژاد بهتره !

آقا فرمودند "مي*خواهند کشور را به عقب برگرداندد" با توجه به اينکه در اين هشت سال کشور پسروي کرده است در اثر اين عقبگرد که آقامون پيش بيني کردن
1- پيشرفت مي کنيم
2- نهضت ادامه دارد
3- خفهههههههههههه، اين انتر مگه چه شه
4- گه گيجه مي گيريم

منظورت چیه ؟؟؟

کدوم آقا رو می گی !؟

...........................................

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/214904/%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D9%86-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

هر چی باشه از احمدی نژاد بهتره !
نمیبینی خانوادش چه ثروتی بهم زدن؟
تنها دلیل مخالفت هاشمی و امثال اون با احمدی نژاد این بود که دستشون رو از منابع ثروت کوتاه کرد و قدرت سیاسی رو که بین چند نفر در حال گردش بود بین طیف گسترده ای از مردم پخش کرد
طرح های دروغینی که هاشمی فقط کلنگش رو به زمین زد چی میگی؟
کارهای زیربنایی که احمدی نژاد انجام داد با تمام دوره های هاشمی و خاتمی برابری میکنه
حجم سرمایه گذاری های خارجی دوران احمدی نژاد اصلا قابل مقایسه با دولتهای قبل خودش نیست
بگیر و ببندای دوران احمدی نژاد هم کمتر از دوران هاشمی یا خاتمی هست
این آفتاب پرست ما فقط رنگ عوض کرده، من که از این جریان جلبک متنفرم ولی اگر بنا بود بین موسوی و هاشمی یکی رو انتخاب کنم موسوی رو انتخاب میکردم، حداقل اون دورو نبود

Ina ro velesh 1 soal:

akharesh ghale noii esteghlal mimune ya na?!!!!

نمیبینی خانوادش چه ثروتی بهم زدن؟
تنها دلیل مخالفت هاشمی و امثال اون با احمدی نژاد این بود که دستشون رو از منابع ثروت کوتاه کرد و قدرت سیاسی رو که بین چند نفر در حال گردش بود بین طیف گسترده ای از مردم پخش کرد
طرح های دروغینی که هاشمی فقط کلنگش رو به زمین زد چی میگی؟
کارهای زیربنایی که احمدی نژاد انجام داد با تمام دوره های هاشمی و خاتمی برابری میکنه
حجم سرمایه گذاری های خارجی دوران احمدی نژاد اصلا قابل مقایسه با دولتهای قبل خودش نیست
بگیر و ببندای دوران احمدی نژاد هم کمتر از دوران هاشمی یا خاتمی هست
این آفتاب پرست ما فقط رنگ عوض کرده، من که از این جریان جلبک متنفرم ولی اگر بنا بود بین موسوی و هاشمی یکی رو انتخاب کنم موسوی رو انتخاب میکردم، حداقل اون دورو نبود

والا من چی بگم , به من دوران هاشمی و خاتمی بیشتر خوش گذشت فکرکنم.... شما معلومه احمدی خیلی بهت مزه داده

والا من چی بگم , به من دوران هاشمی و خاتمی بیشتر خوش گذشت فکرکنم.... شما معلومه احمدی خیلی بهت مزه داده
به شخصه من هیچ خوشی از هیچ کدوم ندیدم
ملاکم هم خوشی نیست

به شخصه من هیچ خوشی از هیچ کدوم ندیدم
ملاکم هم خوشی نیست

منهم همینطور , البته ملاک رای مردم هست اگر مردم از قالیباف بیشتر از هاشمی خوششون بیاد خوب معلومه دیگه ولی ممکنه هم هاشمی دستگاه تبلیغاتیش بچربه

منهم همینطور , البته ملاک رای مردم هست اگر مردم از قالیباف بیشتر از هاشمی خوششون بیاد خوب معلومه دیگه ولی ممکنه هم هاشمی دستگاه تبلیغاتیش بچربه
این جا که آمریکا نیست طرف بخواد با تبلیغات پیروز بشه، ملاک اکثر مردم حرفهای کاندیداها توی تلوزون خودمونه
ولی کلا هاشمی با سکوتش در برابر آشوبگریها مهمه اعتبارش رو از دست داد احمدی نژاد هم که چهارسال پیش پته کثافتکاریهای خونوادش رو ریخت رو آب
به نظر من که اگر تایید صلاحیت بشه 2 ملیون هم رای نمیاره

این جا که آمریکا نیست طرف بخواد با تبلیغات پیروز بشه، ملاک اکثر مردم حرفهای کاندیداها توی تلوزون خودمونه
ولی کلا هاشمی با سکوتش در برابر آشوبگریها مهمه اعتبارش رو از دست داد احمدی نژاد هم که چهارسال پیش پته کثافتکاریهای خونوادش رو ریخت رو آب
به نظر من که اگر تایید صلاحیت بشه 2 ملیون هم رای نمیاره

راستش منهم نمیدونم دوست عزیز , ولی پیشداوریه , من حس ششمم میگه دور دوم بین هاشمی و قالیبافه

من به خرزو خان راي ميدم

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom