What's new

Netherlands cancel landing permit for turkish foreign minister

Atatürk ile ne alaka. Senin beynin tamamen ucmus. Sanki Atatürk hayati yasiyor adamlar, siz onun tirnagi bile olamazsiniz, adami sevmedigim noktalar olsada, takdir edilecek cok noktalari var, ya sizin? 0.
Atatürk senin gibi, yobazları hergün kavaklıdere'de kavak ağaçlarında sallandırdı. O alaka.

Atatürk senin gibi, yobazları hergün kavaklıdere'de kavak ağaçlarında sallandırdı. O alaka.
Atatürk bu yaptiginizi görseydi, inanki onun ismini kullanip kendilerini onun askeri sanan aciz yobazlardan baslardi idama.

Atatürk bu yaptiginizi görseydi, inanki onun ismini kullanip kendilerini onun askeri sanan aciz yobazlardan baslardi idama.
Allahım ne kadar malsın ya....sabahtan beri yok şöyle yaptın yok böyle yaptın.... Ne yapmışım lan ?

Örnek ver, örnek....ne yapmışım mesela birey olarak ?

Allahım ne kadar malsın ya....sabahtan beri yok şöyle yaptın yok böyle yaptın.... Ne yapmışım lan ?

Örnek ver, örnek....ne yapmışım mesela birey olarak ?

Konusana bak hele! Senden iyi mal olurmu. Küfürü sen baslatmadin mi? Bana yobaz diye hakaret eden sen degilmiydin?

Ha, örnek istiyorsun. 15 temmuz'da evinde kari gibi oturup burda darbe'yi destekliyordun, senin tipleri iyi taniriz biz. Daha da gelmis ne yaptim diyor. Siktir git uyuz it.

Konusana bak hele! Senden iyi mal olurmu. Küfürü sen baslatmadin mi? Bana yobaz diye hakaret eden sen degilmiydin?

Ha, örnek istiyorsun. 15 temmuz'da evinde kari gibi oturup burda darbe'yi destekliyordun, senin tipleri iyi taniriz biz. Daha da gelmis ne yaptim diyor. Siktir git uyuz it.
Fetocu köpeğe bak hele..... ulan bundan bi kaç sene önce elini öpüp, atletini yalıyan adamlara bak yaw....şaka gibi. :lol:

Fetocu köpeğe bak hele..... ulan bundan bi kaç sene önce elini öpüp, atletini yalıyan adamlara bak yaw....şaka gibi. :lol:
Kim fetocu. Beyin özürlü seni. Bizamanlar dershaneye gittik diye fetocu mu olduk. Ona bakarsan bugun Türkiyede ogrencilerin yarisi fetocu. Ey gerzek bu konuda sana cok ders vermek lazim. Feto kelimesi ben cikmadan önce icat edilmemisdi bile, ozamanlar politik bi örgüt bile degildi. Ve senin destekledigin partinin lideri bol bol fetosu ziyaret edip elini ayagini yaliyordu o donemler. Ben terkedeli tam 8 sene olmus bana fetocu diyor vay gerizekali angut.

Fetoculer ile taraf tutan en son sendin beyin ozurlu kepaze seni. Daha yarim sene once darbelerini destekliyordun gerzek sinek beyinli. Bugun yine darbe yapacak guc olsaydi onlarda ve yine darbe yapsalardi yine desteklerdin sen, ötürük beyinli seni. Siz anca darbelerle basa geçebilirsiniz, halki hala kabul edememis ayyas angut'tan baska bisey degilsiniz, olamazsiniz.

Kim fetocu. Beyin özürlü seni. Bizamanlar dershaneye gittik diye fetocu mu olduk. Ona bakarsan bugun Türkiyede ogrencilerin yarisi fetocu. Ey gerzek bu konuda sana cok ders vermek lazim. Feto kelimesi ben cikmadan önce icat edilmemisdi bile, ozamanlar politik bi örgüt bile degildi. Ve senin destekledigin partinin lideri bol bol fetosu ziyaret edip elini ayagini yaliyordu o donemler. Ben terkedeli tam 8 sene olmus bana fetocu diyor vay gerizekali angut.

Fetoculer ile taraf tutan en son sendin beyin ozurlu kepaze seni. Daha yarim sene once darbelerini destekliyordun gerzek sinek beyinli. Bugun yine darbe yapacak guc olsaydi onlarda ve yine darbe yapsalardi yine desteklerdin sen, ötürük beyinli seni. Siz anca darbelerle basa geçebilirsiniz, halki hala kabul edememis ayyas angut'tan baska bisey degilsiniz, olamazsiniz.

3d2a8e9bb077ce82e3761342b7b06ffa.gif

Politik örgüt değilmiş, sen içindeyken meleklerdi, sen çıkınca şeytan oldular dimi. Alayınız yobaz, cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, şeref yoksunu insanlarsınız.

Bu arada benim desteklediğim parti Hepar'dır. Osman pamukoğlu'nu destekliyorum ben, bari bi şeyler sallayacaksan destekli salla.

What a surprise. Doesn't change the fact that Rutte gedroeg zich als een kind. Ik draai al te lang mee in het politieke wereldje. Met andere woorden: Hij wilde voor eigen volk bewijzen dat hij is sterk. Onze capaciteit om creatief te zijn nodigt ons uit om communicatie als politiek spel op te pakken.
What other choice did he have,if he had done nothing,Wilders would have gotten more ammunition and the undecided votes.
Wat zou jij doen in zijn plaats of hebben gedaan?

3d2a8e9bb077ce82e3761342b7b06ffa.gif

Politik örgüt değilmiş, sen içindeyken meleklerdi, sen çıkınca şeytan oldular dimi. Alayınız yobaz, cumhuriyet ve Atatürk düşmanı, şeref yoksunu insanlarsınız.

Bu arada benim desteklediğim parti Hepar'dır. Osman pamukoğlu'nu destekliyorum ben, bari bi şeyler sallayacaksan destekli salla.

Ben ciktiktan tam 5-6 sene sonra politika'ya burnunu sokmaya fazlasiyla basladilar. Senin beynin alkol ile uyutuldugundan bu zaman dilimlerini kavrayacak ne kapasite var nede hafizan kaldirir.

Senin gibi beyin özürlü insanlar bu durumu degerlendiremezler. 2009 da "nurcu" ve "hizmet" diye tanilirdi bu örgüt, ve bizim tek faliyetimiz dershaneydi, talebeler gelip giderdi ve onlarin derslerine yardimci olurduk. Ama 2009 da ben bu örgütün Islami kullandiklarini gördüm, ve bu yüzden samimiyetsizliklerinden dolayi terk ettim.

Lan düne kadar destekledigin partinin genel sekreteri 2013'ün aralik ayinda ziyaret etmistir fetosu.

Ve ta 2015 de hala savunuyordu:
http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/12/25/kemal-kilicdaroglu-fetullah-gulen-icin-mazlum-dedi

Fetosun örgütü 2014 yillarinda benim destekledigim partiyle tamamen zit gitmislerdi, ve yavas yavas FETÖ termi yayginlasmaya baslamisdir.

Ben kime laf anlatiyorum, senin gibi beyin özürlü bu anlattiklarimi anlayacak mi ki zamanimi seninle öldürdüm.

Ben ciktiktan tam 5-6 sene sonra politika'ya burnunu sokmaya fazlasiyla basladilar. Senin beynin alkol ile uyutuldugundan bu zaman dilimlerini kavrayacak ne kapasite var nede hafizan kaldirir.
Yalanına sokiim senin.
1750_1.jpg

Senin gibi beyin özürlü insanlar bu durumu degerlendiremezler. 2009 da "nurcu" ve "hizmet" diye tanilirdi bu örgüt, ve bizim tek faliyetimiz dershaneydi, talebeler gelip giderdi ve onlarin derslerine yardimci olurduk. Ama 2009 da ben bu örgütün Islami kullandiklarini gördüm, ve bu yüzden samimiyetsizliklerinden dolayi terk ettim.

Senin gibi küçük fetoşlar Hizmet derdi.....bu ülkenin vatansever evlatları her zaman "Fethullahçı" dedi.

Yedi sayfalık "Işık Tarikatı/ Fethullahçılık" başlıklı rapor Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na hitaben kaleme alınmı. http://www.milliyet.com.tr/ozel/dosya/gulen/gulen4.html

Dikkatini çekerim sene 1999. 2002'de AKP iktidarı geldi ve tüm soruşturmalar durduruldu, dosyalar sümen altı edildi.

Lan düne kadar destekledigin partinin genel sekreteri 2013'ün aralik ayinda ziyaret etmistir fetosu.

Ve ta 2015 de hala savunuyordu:
http://www.sabah.com.tr/gundem/2015/12/25/kemal-kilicdaroglu-fetullah-gulen-icin-mazlum-dedi

Ne zaman desteklemişim acaba CHP'yi, Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'den nefret ederim. Benim desteklediğim parti Hepar'dır ve Osman Pamukoğlu'nun Gülen köpeği ve köpecikleriyle hiç bir irtibatı olmamıştır.

Fetosun örgütü 2014 yillarinda benim destekledigim partiyle tamamen zit gitmislerdi, ve yavas yavas FETÖ termi yayginlasmaya baslamisdir.
Eeee, yani sadede gel.

Ben kime laf anlatiyorum, senin gibi beyin özürlü bu anlattiklarimi anlayacak mi ki zamanimi seninle öldürdüm.
Zaten bunların içine girmekle beyinsiz olduğu kanıtlamış biri olarak daha ne konuşuyosun ?

Yalanına sokiim senin.
1750_1.jpg

Senin gibi küçük fetoşlar Hizmet derdi.....bu ülkenin vatansever evlatları her zaman "Fethullahçı" dedi.

Yedi sayfalık "Işık Tarikatı/ Fethullahçılık" başlıklı rapor Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na hitaben kaleme alınmı. http://www.milliyet.com.tr/ozel/dosya/gulen/gulen4.html

Dikkatini çekerim sene 1999. 2002'de AKP iktidarı geldi ve tüm soruşturmalar durduruldu, dosyalar sümen altı edildi.

Ne zaman desteklemişim acaba CHP'yi, Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'den nefret ederim. Benim desteklediğim parti Hepar'dır ve Osman Pamukoğlu'nun Gülen köpeği ve köpecikleriyle hiç bir irtibatı olmamıştır.

Eeee, yani sadede gel.

Zaten bunların içine girmekle beyinsiz olduğu kanıtlamış biri olarak daha ne konuşuyosun ?

O dönemler terrör ile hic bir alakasi yoktu. Derin devletin bir kismi olmus olabilir, bunu dönemin basbakanlari da desteklemisdi. Ecevit ile iyi kanka idiler. Erbakan'a karsi Eceviti desteklemislerdi.

Biz burda terror ile ne zaman bagdas'digini tartisiyoruz, fetosun ne zaman siyasete burun soktugunu degil.

Ben ciktiktan tam 5-6 sene sonra politika'ya burnunu sokmaya fazlasiyla basladilar.

Biz burda terror ile ne zaman bagdas'digini tartisiyoruz, fetosun ne zaman siyasete burun soktugunu degil.

Polita demiştin ya neyse.

Bi şey söyliyeyim mi....bunlar teröre daha öncede bulaşmışlardı. Rahip Santaro, Hrant Dink, Necip Hablemitoğlu, Muhsin Yazıcı oğlu hep bunlar öldürdü, Deniz Baykalın, MHP yönetim kurulunun kasetleri....AKP bilmiyomuydu ? Adları gibi biliyolardı, neden Hrant Dink'in polislerle olan konuşması, darbenin hemen ertesinde ifşa oldu....hepsi devlet kayıtlarında vardı çünkü. AKP, Fetö'yü maşa olarak kullandı.

Şu an AKP'nin elinde Devlet Bahçeli'nin kasedi var(Bunu da bir çok ülkücü dillendiriyor). O yüzden Bahçeli Erdoğan nederse yapıyor.

"Suudi Arabistan dönüşü konuşan Erdoğan, gerçek niyetini ele vermiştir. Erdoğan Hitler'i örnek alıyorsa, gitsin neo-Nazilerin avukatlığını yapsın. Tarihin hiçbir döneminde Türk milletinin sinesinden Hitler çıkmamıştır. Yeni anayasayı saray fermanı gören Erdoğan'a Türk milleti göz açtırmayacaktır. MHP başkanlık sistemine tümden karşı olup, parlamenter sistemin revize ederek geliştirilmesinden yanadır. Davutoğlu iradesini göstersin ve gözlerini açsın. Buna alet olmasın. Erdoğan'ın mizacıyla diktatörlük kaçınılmazdır."

http://www.haberler.com/bahceli-teror-kanli-muhrunu-vurmussa-bunun-vebali-8031709-haberi/

Tam bir yıl önce Bahçeli böyle diyordu, şimdi AKP kardeşi Fetö'nün taktiğiyle tehdit ediyor Bahçeli'yi.

Polita demiştin ya neyse.

Bi şey söyliyeyim mi....bunlar teröre daha öncede bulaşmışlardı. Rahip Santaro, Hrant Dink, Necip Hablemitoğlu, Muhsin Yazıcı oğlu hep bunlar öldürdü, Deniz Baykalın, MHP yönetim kurulunun kasetleri....AKP bilmiyomuydu ? Adları gibi biliyolardı, neden Hrant Dink'in polislerle olan konuşması, darbenin hemen ertesinde ifşa oldu....hepsi devlet kayıtlarında vardı çünkü. AKP, Fetö'yü maşa olarak kullandı.

Şu an AKP'nin elinde Devlet Bahçeli'nin kasedi var(Bunu da bir çok ülkücü dillendiriyor). O yüzden Bahçeli Erdoğan nederse yapıyor.

"Suudi Arabistan dönüşü konuşan Erdoğan, gerçek niyetini ele vermiştir. Erdoğan Hitler'i örnek alıyorsa, gitsin neo-Nazilerin avukatlığını yapsın. Tarihin hiçbir döneminde Türk milletinin sinesinden Hitler çıkmamıştır. Yeni anayasayı saray fermanı gören Erdoğan'a Türk milleti göz açtırmayacaktır. MHP başkanlık sistemine tümden karşı olup, parlamenter sistemin revize ederek geliştirilmesinden yanadır. Davutoğlu iradesini göstersin ve gözlerini açsın. Buna alet olmasın. Erdoğan'ın mizacıyla diktatörlük kaçınılmazdır."

http://www.haberler.com/bahceli-teror-kanli-muhrunu-vurmussa-bunun-vebali-8031709-haberi/

Tam bir yıl önce Bahçeli böyle diyordu, şimdi AKP kardeşi Fetö'nün taktiğiyle tehdit ediyor Bahçeli'yi.

Söyledigim gibi derin devletin bir parcasi olmus olabilir, zamaninda siyasete dolayli yollarla burnunu sokmus olabilir. Ben politikayla hic alakalari olmadi demedim, 2014'den sonra fazlasiyla burunlarini soktular, gece gündüz akp ve Erdogan'i karaladilar hem Türk televizyonunda hem ingilizce haberlerde. Bunlarin sayesinde zaten Avrupada Erdogan nefreti artti. Neyse.

O saydigin isimlerde bunlarin eli olmus olabilir, artik herseyi bekliyorum zaten. Ama o dönem kimsenin aklina fetosun örgütü yapmis olabilir denmiyordu ta ki 2014'lere kadar Muhsin Yazicioglu'nun cinayetinin sebebleri ortaya cikana kadar.

Burda kimse fetosun örgütüne eskilerde melek'di demiyor. Ama terrör örgütü olarak nitelendirilmiyordu, hatta 2014'lerde Erdogan bunlara terror örgütü demeye baslayinca insanlarin cogu gülüyordu.

Devlet Bahceli konusu henüz tam net olarak ne oldugunu kimse bilmiyor, bilemez. Bana sorarsan Devlet Bahceli aslinda herzaman Erdogan'in safinda oldu. Elbette CHP ile cok daha yakin gözüktü, ama önceleri de Erdogan'a yakinligi ile sinyaller vardi - neden diye sorarsan, mesela AKP zora düsünce MHP sürekli desteklemistir. Bu yüzden benim sahsi fikrim, su an Erdogan okadar güclendiki kendi safini gercekten belli etmekten korkmuyor artik Bahceli.
Ama tabi santaj olaylari da olabilir isin icinde, ama bana öyle gelmiyor su an icin. Ve bu durum Türkiye'nin aleyhine degil, yararinadir. Daha güclü bir Türkiye icin bu ittifak cok isabetli oldu bi-iznillah.

Erdoğan slams Netherlands attitude over Srebrenica genocide

"Netherlands did not surprise us, we already knew the low morality, the civilization level and manners of Dutch. We know it from their role in the Srebrenica genocide," the Turkish president said; referring to the Dutch peacekeeper forces that allowed Serbian death squads to enter the so-called ''safe enclave,'' and round up Muslim Bosnians before murdering them en masse.

"Nobody should try to give us morality lessons, especially not those who have blood on their hands," Erdoğan said.

"By displaying state-sponsored terror on Saturday, the Netherlands has greatly damaged EU, its values which are no longer the bloc of laws, freedoms," Erdoğan elaborated, noting that the Dutch authorities disrespected all international norms and terms.

https://www.dailysabah.com/diplomac...netherlands-attitude-over-srebrenica-genocide

Austria will ban Turkish ministers from campaigning in the country, chancellor says

When asked what Austria's government would do should a Turkish minister try to drum up support among Austria's Turks for the April 16 vote, Christian Kern told broadcaster ORF "we would try to prohibit this due to reasons of public security."

Earlier in March, Kern had previously called for a "collective EU response" to prevent Turkish ministers from holding campaign events in EU countries.

https://www.dailysabah.com/diplomac...om-campaigning-in-the-country-chancellor-says

Foreign Ministry slams EU for selective exercise of democracy, human rights in Dutch row

The statement said the EU must acknowledge that siding with countries that violate diplomatic agreements and the law give credit to xenophobia, as well as anti-Turkish and far-right sentiment.

"Our counterparts in the EU only selectively exercise democratic values, fundamental rights and freedoms," the Foreign Ministry said, adding that these "shortsighted" comments have no value to Turkey.

https://www.dailysabah.com/diplomac...ercise-of-democracy-human-rights-in-dutch-row

Antwerp municipality cancels opposition party MHP referendum meetings in Belgium

Belgium's Antwerp city municipality has canceled planned meetings by the Turkish opposition Nationalist Movement Party (MHP), head of the Belgium Turkish Federation (BTF) Ömer Zararsız said Monday.

The cancelations come amid rising tensions between Turkey and European countries that have prohibited the "yes" campaign meetings for the upcoming referendum, but have allowed "no" campaign meetings, causing a diplomatic row with the Netherlands Saturday.

https://www.dailysabah.com/diplomac...tion-party-mhp-referendum-meetings-in-belgium

Turkey vows to mobilize Islamic world against Euro-fascism

Turkey will intensify its efforts against racism, Islamophobia and xenophobia on all international platforms, especially at the Organization of Islamic Cooperation (OIC) as Turkey’s government is currently the term president, President Recep Tayyip Erdoğan said March 14.

“This matter is not a matter merely for Turkey. This fascism that shows its dirty face is negatively impacting all Muslims and foreigners living in Europe,” he said at a Doctor’s Day meeting.

http://www.hurriyetdailynews.com/tu...cism.aspx?pageID=238&nID=110792&NewsCatID=510

I'm sure that he will bring Ottomans next.

Last edited by a moderator:
Turkey vows to mobilize Islamic world against Euro-fascism
You remember what happened when Ottoman Sultan declared jihad in WWI?
Yes exactly Arab revolt happened, i dont know why AKP thinks they will get any support from Muslims, i wonder how long its gonna take till the whole ''Islamic World'' romanticizm collapses so we can finally start a rational foreign policy.

Back
Top Bottom