What's new

Çay Bahçesi

Last edited:
Hükümet geldiğinde "OHAL" ı kaldırdık diye övünüyordu, bugün OHAL ilan etmekten çekiniyorlar laf yeriz diye. Seçim olursa MHP'ye basıcam. Sikerim akp'sini de onun bunun maşası CHP'sini de.

Bu saatten sonra oyunu MHP dışında parti'ye atan TÜRK değildir. Bu kadar açık ve net.

Orada balkondan pencereden bunları seyreden, bir şey demeye götü yemeyen TÜRK'ÜM diye geçinenlerin de Amına koyum.
Gk1OJ6.jpg

Last edited:
Kabahat bizim pasif siyasetimizde; proaktif önlem almiyorlar. Bu is bilmemne akil kisilerin akli ile olmaz. Bu mücadelenin mektebi, ilimi ve tatbik edilen metodlari var !

3. Polis yok ortada. Parallel Iran, Cia, PKK ve istersen hepsi icerde. ABD nin kafasini koparamazsin ama IRAN'in canini yakmak artik elzem oldu. Bu serefsizler, acik acik öldürüyor ,karistiriyor ve de Kabul ediyorlar.

"IHANETI GÖRDÜM"!

Hepsi aynıdır demiyorum ama yazıktır ya...

''Saldırıda hayatını kaybeden Alican Vural'ın babası HDP'ye isyan etti. Oğlunun Suruç'a gittiğinden haberi olmadığını ve orada öldüğünü bir telefonla öğrendiğini ifade eden Cumhur Vural, "Oğlum bir yıldır çok değişti. Bu HDP'lilerle tanışmasından sonra oldu. Defalarca "Onlarla görüşme" dedik. 4 aydır hiç eve gelmedi. Sürekli onlarla birlikte takılıyordu. Ben kendisine "Bunlar terör örgütü, siyasetçi değil" diye tepki gösteriyordum. Çocuğumu bir türlü kurtaramadım. Oğlumun idam fermanını bunlar imzaladı. HDP'liler çocuğumu kandırdı.'' dedi.''

Çocuğuna Türklük ve Müslümanlık bilincini aşılayamadınsa, kabahat biraz da sende değil mi, Baba?

@bsruzm Biraz daha duyarli ve aktif olalim. Türkiye'ye karsi fiili saldirinin yanisira müthis bir Propaganda atagi basladi.
Kapali kapilar arkasinda istersek RTE yi ve AKP yi 3 günde sileriz diyorlar ve sosya medyaya yansitiyorlar.
Pervasizca saldirilarini önceden TERÖR ve PSIKOLOJIK savas amacli sizdiriyorlar

heh i didnt realize there was already an existing thread :p

Btw the Cay bahcesi doesnt seem to be a sticky anymore.
imo we have too many stickies, it takes up like half the page. Cay bahcesi is always active anyway so I figured it gets bumped to the top hence there is no reason to make it a sticky.

If you ask me we need a subforum for non defence stuff . idk.

I can put it back if you want.

Back
Top Bottom