What's new

Çay Bahçesi

Şimdiye kadar böyle birini görmediğin böyle biri olamaz anlamına gelmiyor. Haydi keşfin hayırlı olsun.

Ayrıca "only" monli yok. Yönetimleri veya güçlü grupları İYİ olan her ülkeyi övüyorum. Filistin'i de överim, Suriye'yi de, bazı Kuzey Afrika ülkelerini de, Latin Amerika'yı da vs. Ülkeminse hükümeti ve yanlış siyaseti hariç herşeyini överim. Ancak senin gibi beyinsiz faşizanlarını asla. Gidiyor milletle Türk-Kürt-Arap tartışmasına giriyor ya. İnsanlar uzaya gidiyor sen hala kafatası ölçüyorsun salak kız.

@ işareti koyup çağırdın diye mesajına yanıt verdim a canım.

Lan istesen de sikmem artık.
ulan orospu cocugu kendini bana siktirtmeye mi calisiyon amcik
akilli ol sikerim yoksa ebenin amini tersden siktigim gahbe evladi

Arkadaşlar , bir uygulama yaptık ancak İngilizcem sağlam olmadığı için detaylı anlatamıyorum.Türk Savunma Sanayi uygulaması..Videolar falan ekleyeceğiz.İsteyenler indirebilir , link vermemde sakınca olmaz umarım..Şuanda pek birşey yok içinde , yavaş yavaş..

I made an android app about "Turkish Defence Industry".If you want to download , you should write "Turk Savunma Sanayi" to search button.

Türk Savunma Sanayi Haberleri - Android Apps on Google Play

Helal... :) Bi de bi forum sitesi olayına el atsanız süper olacak.
---------------------------------------------------------------------------------------

Guys, keep it Civil

lan orospu cocugu kendini bana siktirtmeye mi calisiyon amcik
akilli ol sikerim yoksa ebenin amini tersden siktigim gahbe evladi

Mate, don't respond to him. He thinks you are a girl because of your nick (i told you before)

@GTanem

He didn't used fouled words... he merely asked questions...that doesn't gives you the right to swear at him. If you don't like our questions simply ignore. If you can't ignore nobody is holding you by force in this forum.

Our mod is off for a couple of days, don't use this as an opportunity and swear at people....

I hope you are aware that the guy you are talking to is a 2m 100kg guy with shoe number 46

Won't matter... if our guy had been 3m, 200kg..

because our new friend looks like a;

162428622_internet_tough_guy.jpeg

Back
Top Bottom