What's new

Çay Bahçesi

Etek giyindirir pezevengin olurum lan senin. Senin gibi düşünmeyen Türk olmuyor mu lan? Amerikan piçi!
Piss off haman aka @ALPfollowerOF373 aka ...
You basiji scums are so stupid that reveal yourself in your first posts.
You will understand this:
Haroumzadeh, bargard tou hamoun sagdouni ye khodet. shoma basiji haye ettelaa'aati ye adam kosh ham, Enshaallah be zoudi be darak vaasel mishid.

BTW, I will stop responding to this double-account Iranian. I hope rest of you guys do the same. @T-123456

Sorry that if there is a female or another kid around. But, surely this kid needs to learn to respect. Then he can expect some in return. He keeps calling me a liar. And I had no choice but to silence him in Turkish. I think he learnt a lesson now unless he himself speaks Turkish. And I don't think this American fool does.
Misunderstandings happen everywhere,you should both calm down,you to @rmi5.
We all have different views on certain issues.
Istersen o iletiyi sil.

Lan bu Türk olduğunu iddia eden Amerikan uşağı Türkçe konuşamıyormuş! Bir de kalkıp millete sen Türk değilsin diyor!

Her Türk'ü kendisi gibi Amerikan uşağı mı sanıyor ya bu? İngilizce konuşup Türkleri yanlış tanıtacak dünyaya? Eline ne geçiyor peki?

Hem niye sakin olayım ki Hacı? Bana düpedüz yalancısın diyor! Farklı düşünen biri görmemiş diyeceğim o da değil. Çünkü, kendisi Türkçe konuşamıyor. Ajan olduğundan şüpheleniyorum. Eğer değilse, anadilini bile bilmeyen, ve buna rağmen faşizanlık yapmaya çalışan bir beyinsiz. Hani faşistliği de bari, düşman bir millete olsa. Aksine, bölge halklarına düşman. Hem İranlılarla alıp veremediği ne bunun? Zamanında tecavüz mü etmişler?
Sahte isimlerle gelip tantana cikaran bir kac Iranli var,o yuzden arkadas biraz temkinli davraniyor.
Onuda anlamak lazim,biraz zaman gecsin sende anlarsin onun neden oyle davrandigini.
.

I was sure that she would win it ;)
Who won what?

Sahte isimlerle gelip tantana cikaran bir kac Iranli var,o yuzden arkadas biraz temkinli davraniyor.
Onuda anlamak lazim,biraz zaman gecsin sende anlarsin onun neden oyle davrandigini.
.
Bro, I sent you a PM in another forum.
Who won what?
A southern Azerbaijani women has won fields medal in Mathematics. For mathematics, It is equal to Nobel prize in Physics.
Guys, fields medal in mathematics is the equivalent of Nobel Prize in Physics. With some differences, in which it is only awarded each 4 years, and no women has ever won this prize.
It is now beyond rumors that Mrs. Maryam Mirzakhani, who won the Clay Research Award a few weeks ago, will receive the Fields Medal. She is from South Azerbaijan, and is a professor at Stanford university and an alumni of Sharif university. If she can win this prize, it would be a really good news for Azerbaijanis, and also women all over the world.

10592649_10152659534605910_6081185840395658061_n.jpg

@ASQ-1918 @Ostad @Azeri440

PS. Azerbaijan has won 1 nobel prize before, which it was a Physics nobel prize won by Lev Landau, who was a jewish Azerbaijani, and born in Baku.

Afedersiniz ama varsa var Hocam. Benim bildiğim Türk hürmeti bu değil, misafirperverlik bu değil. Varsa böyle İranlılar, ne olmuş. varsın Türk'ü oynasınlar. Bence sevinç kaynağı olmalı. Varsa görüş farklılığı, mantıklı izahla ikna etsin onları. İnsanca konuşup tartışsın. Yani böyle biri olsaydım dahi bu muameleyi hak etmiyorum. Anlatabiliyor muyum.

Bu çocuk Amerikancı beyniyle gidip İranlıları can düşmanı biliyor, ki yanlış. Sonrada onlarla aynı düşünen bir hemşehrisine kalkıp iftirada bulunuyor. Farklı düşünmenin ne demek olduğu bilmeli. Değil mi muhterem?

stop bringing my name. You have made this account solely to troll turk users. FYI, repeating fascist propaganda of Iranian regime is only what a basiji goon would do. Be more wise when you wanted to create your next account. ALPfollowerOF373 account and this account of yours, are failed miserably.
BTW, @T-123456 , this troll seeks attention. So, stop replying his BS. I will ask kaan to deal with him, whenever he comes back.

Last edited:
rmi5, hâla özür bekliyorum delikanlı.

1- Herkesin aynı faşizan (hem de yanlış kişilere karşı; yani dindaşlarına karşı düşman olup öyle) düşünme zorunda olmadığını kabul ediyor musun artık?

2- Velev ki forumda, Türk rolü yapanlar olmuş olsun. Onlarla mantıkla tartışamayıp, kişilik ve ırklarına saldırmanın ahlakımıza aykırı olduğunu kabul ediyor musun?

Yani demem o ki, farklı düşüncelerin varlığını artık anlıyor musun?

stop bringing my name. You have made this account solely to troll turk users. FYI, repeating fascist propaganda of Iranian regime is only what a basiji goon would do. Be more wise when you wanted to create your next account. ALPfollowerOF373 account and this account of yours, are failed miserably.
BTW, @T-123456 , this troll seeks attention. So, stop replying his BS. I will ask kaan to deal with him, whenever he comes back.

Hâla Türkçe konuştuğunu görmedim ve şimdi ben şüphelenmeye başladım. İnsanlara Türk değilsin diye saldırman yoksa kendin Türk olmadığından mı kaynaklanıyor? Çünkü çoğu zaman iftiracılar o hasletlere sahiptir. Yani, bana rolcüsün diyorsun, ama bence sen rolcü olduğun için bana inanmak istemiyor ve böyle diyorsun. Neyse, arkadaşlar senin için çevirsinler dediklerimi.

Bro, I sent you a PM in another forum.

A southern Azerbaijani women has won fields medal in Mathematics. For mathematics, It is equal to Nobel prize in Physics.

Wow thats cool, i hope she will work in Azerbaijan and not leave for another country.

rmi5, hâla özür bekliyorum delikanlı.
:lol: In this cases, we usually say "Bilaakh" :lol:
1- Herkesin aynı faşizan (hem de yanlış kişilere karşı; yani dindaşlarına karşı düşman olup öyle) düşünme zorunda olmadığını kabul ediyor musun artık?

2- Velev ki forumda, Türk rolü yapanlar olmuş olsun. Onlarla mantıkla tartışamayıp, kişilik ve ırklarına saldırmanın ahlakımıza aykırı olduğunu kabul ediyor musun?

Yani demem o ki, farklı düşüncelerin varlığını artık anlıyor musun?
I clearly answered you before. It is not about existing or respecting different opinions or such stuff. You are spreading fascist propaganda of Iranian regime, and spreading of fascism and lies and hatred is not free. Also, using Turkish flag while you are an Iranian basiji is not acceptable. I did not want to continue the discussion, but as my brother, T-123456 , tried to be nice and continued the discussion, I got dragged into discussions as well. BTW, don't mention or quote me or talk about again, since I would no longer reply your comments. BTW, I will later ask mods to clean your off-topic posts and insults and deal with you.

Wow thats cool, i hope she will work in Azerbaijan and not leave for another country.
She lives in USA and is a professor of Stanford University. :)

Hâla Türkçe konuştuğunu görmedim ve şimdi ben şüphelenmeye başladım. İnsanlara Türk değilsin diye saldırman yoksa kendin Türk olmadığından mı kaynaklanıyor? Çünkü çoğu zaman iftiracılar o hasletlere sahiptir. Yani, bana rolcüsün diyorsun, ama bence sen rolcü olduğun için bana inanmak istemiyor ve böyle diyorsun. Neyse, arkadaşlar senin için çevirsinler dediklerimi.
BTW, speaking Turkish does not prove anything. We have some farsi basijis who can talk in turkish. even 1 or 2 of Iranian members have lived in Turkey before. BTW, your posts in Iran section are what made me believe that you are not a turk. Anyway, I don't have more time to waste on you. Others can also see your posts and your future posts, if they are going to be any, and judge by themselves.

Last edited:
Afedersiniz ama varsa var Hocam. Benim bildiğim Türk hürmeti bu değil, misafirperverlik bu değil. Varsa böyle İranlılar, ne olmuş. varsın Türk'ü oynasınlar. Bence sevinç kaynağı olmalı. Varsa görüş farklılığı, mantıklı izahla ikna etsin onları. İnsanca konuşup tartışsın. Yani böyle biri olsaydım dahi bu muameleyi hak etmiyorum. Anlatabiliyor muyum.

Bu çocuk Amerikancı beyniyle gidip İranlıları can düşmanı biliyor, ki yanlış. Sonrada onlarla aynı düşünen bir hemşehrisine kalkıp iftirada bulunuyor. Farklı düşünmenin ne demek olduğu bilmeli. Değil mi muhterem?
Senin tanidigin insanlarin arasinda yokmu boyle temkinli ve tanimadigi insanlara karsi defansa gecen bir arkadas?
Idare ediyoruz bazen degilmi?
Aslinda iyi bir insandir,ileride sende gorursun.
Fazla takma kafana.

Hâla yalancı diyor amk! Lan dangalak, İran'ı, Irak'ı, Suriye'yi, Hizbullah'ı, Hamas'ı, İslami Cihad'ı, vs. sevmem oyunlara gelmedikleri içindir. Erdoğan'ı ve seni sevmememse oyuna geldiğinizden ve hatta oyun olduğunuzdan. Daha Azerbeycan haritasını bilmiyorsun, adamların ülkesine göz dikmişsin. Sonra kalkıp adamlara faşist diyorsun. Senin gibi başka bir götveren de Kürdistan haritası çizip Türkiye'yi toprakları olarak gösteriyor. Ve bana göre başka topraklarda gözü olan Türk de Kürt de, Arap da, Fars da, Belüç de, Ermeni de, bölge ülkelerini zayıflatma amaçlı kullanılan faşist (ama Müslümana karşı faşist) piçlerdir.

Benim şahsıma saldırıp, "Türkiyeli değilsin, yalancısın, faşizanlık yapıyorsun", demek "insult" olmuyor da, karşılık vermem mi oluyor? Bir de bana ne yapıp yapmayacağımı söyleme. Ben bu foruma insanlarla konuşup tartışmaya geldim. Tartışacak bir fikrin yoksa sus, bana yalancı olduğumu söyleyip durma.

Hocam, özür dilese, ya da sussa, sıkıntı yok. Her neyse, ben ilgilendiğim konulara yazacağım ki o da ortadoğu, BOP vs. dir. İnşallah dediğiniz gibidir diye umuyorum. Ama bakalım. Teşekkürler.
Su kufurleri birak artik,olmuyor ama.
Kendini tanit biraz,nerelisin,ne isle ugrasiyorsun?

Can any of you view this video? It's not available in America.

Yes it works. Maybe because of some cophright stuff (music, etc) it may not be allowed to stream in the US?

Su kufurleri birak artik,olmuyor ama.
Kendini tanit biraz,nerelisin,ne isle ugrasiyorsun?

Saygı göstermeyen saygı bulamaz hocam. Size karşı bir hata söz ettim mi? Yalancı deyip duruyor, benden başka bir şey mi umuyor ki.

Her neyse, Elazığlıyım. Yabancı dil eğitimi benim branşım ama şimdilik farklı işlerle de uğraşıyorum. Siz neredensiniz? Ne yaparsınız?

Back
Top Bottom