What's new

Çay Bahçesi

@Vord ,yav anlasmadikmi seninle,hani bizimkilere saldirmayacaktin?
Sinirlerine hakim ol artik,ayip ediyorsun.:astagh::astagh::astagh:

Bizimkilere saldirmam diye birsey demedim. Konunun gidisatina gore saldirdigim kisiye bir sonraki iletimde gerekirse destek de olurum demistim. Uygur meselesinde Cin'lilerle takisirsan @ atip destege cagirirsan doner bicagini kapip gelirim demistim. Ama durum her ne olursa olsun @what gibi vatan haini kripto-yahudileri ve Soroscu cocuklarini yerin dibine sokmaya devam edecegim. Sebep: https://defence.pk/pdf/threads/what-the-israelis-think-of-turkey.662992/page-7
Adamin düsüncesi seninkine uymuyor diye adami vatan haini yaptin,bu bir hata.
Türk e yada Türkiyeye karsi bir yanlis yapmadigi sürece,sen ona vatan haini diyemezsin.

Canim benim ya. Affetmezmis. HEYT BE!!! Senin canin sagolsun. :)
Kendini çok akıllı zannediyorsun herhalde... Madem bir kişiye katılmıyorsun, hakaret edip aşağılayacağına sineye çek, enerjini Türkiye karşıtı dallamalara harca.

ET9-dUpXYAUNL8e.jpeg

Bizimkilere saldirmam diye birsey demedim. Konunun gidisatina gore saldirdigim kisiye bir sonraki iletimde gerekirse destek de olurum demistim. Uygur meselesinde Cin'lilerle takisirsan @ atip destege cagirirsan doner bicagini kapip gelirim demistim. Ama durum her ne olursa olsun @what gibi vatan haini kripto-yahudileri ve Soroscu cocuklarini yerin dibine sokmaya devam edecegim. Sebep: https://defence.pk/pdf/threads/what-the-israelis-think-of-turkey.662992/page-7

Vay vay vay...kendini ne zannediyosun acaba?

@T-123456 abi yokluğumuzda ortalığı boş bulmuşlar......

Canim benim ya. Affetmezmis. HEYT BE!!! Senin canin sagolsun. :)

Sen ne diyon lan pisipisi? Senden akil istersem sifonu cekmeden once cagiririm merak etme.

Ben ugramayali burada ne kadar Katil Israil-sevici turemis be arkadas. Hey masallah. Denizlerimiz adeta balik dolmus. Oltayi sallamadan onceki heyacani yasiyorum burda. Merhum Atilla Ilhan bu ulkenin her zaman %10 hain kontejyani vardir derdi. Hep hakli cikiyor Allah rahmet eylesin.

Aha bir tane daha takildi oltaya. Bugun kendimi ne zannediyorum? Bir dusuneyim... Hah tamam. Bugun kendimi anana OMO satan bakkal zannediyorum. Ne olacak? Katil Israil-sevicilere sahip cikanlarin da benim gozumde onlardan farki yoktur. Yanliz boyle tek tek degil, toplanip gelin. Yazimin %99'u bosa gidiyor.

1.PNG

2.PNG

3.PNG

Pek çok kez forum kurallarını ihlal ettin. Daha önce Anti-Semitizm içeren cevapların da vardı. Tekrar ediyorum. Kendini ne sanıyorsun sen klavye delikanlısı? Sana seninle aynı şekilde cevap veremeyeceğimizi mi sanıyorsun? Madem bir kişiye katılmıyorsun, hakaret edip aşağılayacağına sineye çek, enerjini Türkiye karşıtı dallamalara harca. Burada hepimiz aynı amaç için buradayız. Bir kişinin görüşünlerini beğenmediğin için onları aşağılayamazsın, kimseye sataşamazsın. @cabatli_53 Bir değil iki değil, arkadaş kaç defa aynı davranışları gösterdi...

Last edited:
Bosver,arkadaslar Türk ata sözlerini unutmuslar.
Mesela: Köprüyü gecene kadar ayiya Dayi denir.
Sen gelde anlat.
Yok abi, bundan önce de başka bi tane gelmişti ona buna küfrediyodu.... ortalığı boş bırakmamak lazım yoksa ot gibi türeyip, forumun değerli üyelilerine saldırıyorlar.

Bundan önceki @asena_great 'ya bulaşıyodu neydi adı hatırlayamadım.

Back
Top Bottom