What's new

Çay Bahçesi

View attachment 627675
View attachment 627676
View attachment 627678

Pek çok kez forum kurallarını ihlal ettin. Daha önce Anti-Semitizm içeren cevapların da vardı. Tekrar ediyorum. Kendini ne sanıyorsun sen klavye delikanlısı? Sana seninle aynı şekilde cevap veremeyeceğimizi mi sanıyorsun? Madem bir kişiye katılmıyorsun, hakaret edip aşağılayacağına sineye çek, enerjini Türkiye karşıtı dallamalara harca. Burada hepimiz aynı amaç için buradayız. @cabatli_53 Bir değil iki değil, arkadaş kaç defa aynı davranışları gösterdi...

He has been warned cause of insulting a member in his previous post. I hope Noone will use inappropriate language and seperatist accusations cause of having a different point of view about some politic matters. We are trying to unite all Turkish members while keeping the differences (mostly politic) out of forum agenda but If someone attempts to create a big crack inside the Turkish members, The related members violating ethic and cultural rules will be given penalty. Please stay in respect lines.

Selamlar, profildeki bayrakları nasıl değiştirebiliyoruz. UK'de yaşıyorum ama yanlışlıkla memlekete de UK seçtiğim için saçma duruyor.

Selamlar, profildeki bayrakları nasıl değiştirebiliyoruz. UK'de yaşıyorum ama yanlışlıkla memlekete de UK seçtiğim için saçma duruyor.
Personal details'den kardeşim, iki tane location gözüküyor ama alttaki milliyetin olacaktı herhalde

He has been warned cause of insulting a member in his previous post. I hope Noone will use inappropriate language and seperatist accusations cause of having a different point of view about some politic matters. We are trying to unite all Turkish members while keeping the differences (mostly politic) out of forum agenda but If someone attempts to create a big crack inside the Turkish members, The related members violating ethic and cultural rules will be given penalty. Please stay in respect lines.[/QUOTE
He has been warned cause of insulting a member in his previous post. I hope Noone will use inappropriate language and seperatist accusations cause of having a different point of view about some politic matters. We are trying to unite all Turkish members while keeping the differences (mostly politic) out of forum agenda but If someone attempts to create a big crack inside the Turkish members, The related members violating ethic and cultural rules will be given penalty. Please stay in respect lines.
For swearing and constantly provacations, Just given a warning :disagree:
Unfair...

Last edited:
Yok abi, bundan önce de başka bi tane gelmişti ona buna küfrediyodu.... ortalığı boş bırakmamak lazım yoksa ot gibi türeyip, forumun değerli üyelilerine saldırıyorlar.

Bundan önceki @asena_great 'ya bulaşıyodu neydi adı hatırlayamadım.

boş bırakmamak lazım diyorsunuz ama siz boş bıraktınız bu Formu. İsmini şu an hatırlayamadım ama Elite Member olan bir üye daha vardı. 3 Elite Member üyeler gidince yabancılar özellikle Çinliler fazla saldırmaya başladı. Küfür eden Türk üyelerde çoğaldı. Çay Bahçesi 2,3 sene önce ki gibi değil artık.

boş bırakmamak lazım diyorsunuz ama siz boş bıraktınız bu Formu. İsmini şu an hatırlayamadım ama Elite Member olan bir üye daha vardı. 3 Elite Member üyeler gidince yabancılar özellikle Çinliler fazla saldırmaya başladı. Küfür eden Türk üyelerde çoğaldı. Çay Bahçesi 2,3 sene önce ki gibi değil artık.
Gitme nedenimiz belli,forum cinlere fazla yüz verdi ve hala ayni,degisen bisey yok.
Geri gelme nedenimiz de belli,fazla kimse cinlere karsilik vermiyor yada veremiyor(balik tutmak kolay degil).
Yeni gelen Türkler birbirine girmekten ve bizi yabancilara karsi rezil etmekten baska bisey yapmiyor.
Bundan sonra bizim üyelerden hakaret eden yada bizi rezil eden olursa pardon yok,her türlü isi biter(duyuru).
Bizden olan bize yanlis yapmasin.

Yok abi, bundan önce de başka bi tane gelmişti ona buna küfrediyodu.... ortalığı boş bırakmamak lazım yoksa ot gibi türeyip, forumun değerli üyelilerine saldırıyorlar.

Bundan önceki @asena_great 'ya bulaşıyodu neydi adı hatırlayamadım.
abi bilmiyorum kimden bahs edin ama ben de adini hatirlamiyorum
sizin foruma dönüşüniz için çok mutluyum

@what look who is back :cheers:

For swearing and constantly provacations, Just given a warning :disagree:
Unfair...
Daha ne yapacakti kro Turk? Once falakaya cekip sonra da assin mi? Herife bak. :D

@-SINAN-

Kim? @what mi degerli uyeymis?

Puahhahaha! Iyi, parayi altindan, hisse senedinden cekip ona yatirayim bari.

Yoksa kendi kendini mi "degerli uye" ilan ettin len -sinan-ay yavrum -sinanay?

Ona daha da cok gulerim.

Allah'a sukur devletimiz bos durmuyor. Bati'nin Turkiye'deki "klavye sovalyeleri" tek tek yakalaniyor. O yuzden Katil Israil-sevici, Cumhurbaskanimiza hakaret eden, devletimize soven bazi manipulatif "degerli uyeler" :) dikkat etse iyi olur. Bir gece ansizin kapi calabilir. Degerli bilekleri kelepcelenebilir. Degerli yakalarindan tutulup merkeze goruturulebilir, degerli yanaklarina iki tokat vurulup sitelerde yazdiklarinin tek tek hesabi sorulabilir. Bu aralar sokaklar bos, oruclu oruclu polisimizin cani pek bir sikkin. Is ciksa da stres atsak diye can atiyor hepsi. VPN'nize cok guvenmeyin.

sosyal.jpg

Arkadaş daha dün uyarı yedin yahu...:hitwall:

@cabatli_53 Arkadaşa uygun bir tarife uygulayın lütfen, belli ki ders alacağı yok...
Bilader senin kadar narinini gormedim. Kefale bu kadar kizmis olamazsin. Ne oldu? Terk mi edildin? Giydigin elbise sisman mi gosteriyor? Nedir sorun? :D

Tamam hadi kefali geri aldim.

Palamutsun o zaman. Yok yok. Hamsisin sen hamsi. Bir karadenizlilik sezinliyorum sende. Hemsehri cikabiliriz.

Last edited:
Back
Top Bottom