What's new

Çay Bahçesi

@xenon54

Gotthard tüneline girmeden , o koca dagin serpentin yollarinda motorlu arac ile yazin ortasinda buzul ve sis ortaminda seyretmek büyük ve inanilmaz bir zevk. Sadece 1 saat zamanimi aldi, ama inanilmaz güzelliklere sahit oldum.

@xenon54

Gotthard tüneline girmeden , o koca dagin serpentin yollarinda motorlu arac ile yazin ortasinda buzul ve sis ortaminda seyretmek büyük ve inanilmaz bir zevk. Sadece 1 saat zamanimi aldi, ama inanilmaz güzelliklere sahit oldum.
Bende oldugunca tünel yerine tepeden geciyorum, ne yazikki yilda sadece birkac ayligina acik kaliyor.

Teklifi yapan kim? Araba leasinglimi, ''Restwert''i nekadar, verlilen arabanin degeri ne, simdiki arabayi satsan üstüne 10000 koysan yeni arabanin degerinden azmi cokmu ona bagli.

Teklifi MB yerel acentesi direkt yapti.
Dizel skandalini pazarlama araci olarak kullaniyorlar.
Araci ben 3 aylik ve 2000 km kullanilmis olarak , liste fiyatindan tam % 39 indirimli almistim. "Vorführfahrzeug".
Schleswig-Holstein Eyaletindeki bana uzak MB bölge bayiinden ( Güney/Kuzey fiyat farki buarad cok büyük).
C Coupe -AMG Edition
Su an bana teklif ettikleri 10000 Euro ve arti aracin piyasa (DEKRA) degeri,
benim aldigim miktarla hemen hemen ayni.
Yeni C-sinifini tekrar indirimli verirlerse düsünmeden dalacagim. Ama vermezler, illa bir profit olacak.
Bence aslinda cazip , gicir MB otomobilin 3 sene ful garanti ve yeniliklerini teneffüs etmek zevkli olabilir.
Bakalim hayirlisi dostum.

Ayni promolari su an Audi , VW/Skoda ve Reno da yapiyor. BMW henüz sessiz.

There are 40+million Turks in Syria,Iraq and today's geopraphy of ''Iran'', that has to do with your ''issue'' with Atatürk, Turan and ''Pan-Turkism''.

Now, Will you please be honest with yourself, and tell what bothers you.
Your numbers are pure propaganda and my question is about ataturk and the other turkish factions it had nothing to do with Syria or Iraq

Su an bana teklif ettikleri 10000 Euro ve arti aracin piyasa (DEKRA) degeri,
benim aldigim miktarla hemen hemen ayni.
Bence yap ozaman 3 yil bedeva kullanmis gibi oluyor.

Ayni promolari su an Audi , VW/Skoda ve Reno da yapiyor. BMW henüz sessiz.
O sadece Almanyada, Isvicrede diesel sinirlamasi yok.

Bence yap ozaman 3 yil bedeva kullanmis gibi oluyor.

Bende ayni kaniya vardim. :tup:

O sadece Almanyada, Isvicrede diesel sinirlamasi yok.

Enteresan, demek hükümet politikasi ile bastirarak ekonomiyi canlandirmak istiyorlar.
Sen 2018 sonrasi aracinla buraya gelirsen Euro 6 mavi stiker olmazsa muhtemelen metropol'lara giremezsin.
Neyse , Eylül secimlerinin sonucunu bekleyelim.
Ama otomotiv sektörü birsey bilmezse bu kampanyalari baslatmazdi.
Istersen google de VPN ile Alman maskesi ile bir arama yap. iyi aksamlar

http://www.bbc.com/news/world-asia-41078187

Bu sefer gidici bu Kuzey Kore.

Bu manyağın derdi ne?Tam bela arıyor. Putin gazlıyormuş bu enayiyi.

Yok dostum. Tillerson ile Trump pek anlasamiyorlar Tillerson " Tüm bariscil araclari kullanmaya devam edecegiz" dedi. ABD de Trump giderse sasmam. Bir kac Kasirga ve etnik ayaklanma ayagini kaydirir.

@xenon54 :enjoy:

21106489_1826981934003177_2873566839970229086_n.png

Back
Top Bottom