What's new

Çay Bahçesi

Yok. Acaba Dünya'da kac bin Hursit var ? PDF de hesabi kalmamis.
Isime takilmayacaksin, kalite ve tavir önemlidir.
PDF de cok kisi darildi gitti madmusti, Deno, Hakan vs.vs. ama arasira gene girip cikiyorlardir.

Hursid seni atan cebatlı ama destekcisi bismack forumda hala

Beni de haksız yere attı .. combat master bana kufretti atılan ben oldum

Forumda devrim şart liderimiz sen ol hursid

Külahıma anlat.!
Anlayana sivrisinek saz gelir. Anlamayana davul zurna az gelir. Size bir sey ispatlamak yükümlülügüm de yok. Siz gidin de her baslikta sadece Devlete muhalefet ve düsmanlik olsun diye, argo ve hakaret dolu, savunma sanayi ile alakasiz mesaj yazan embisillerle ugrasin. Kurallara karsi bir yanlisim olursa modlar geregini mutlaka yapar.

Forumda devrim şart liderimiz sen ol hursid

Seni severim. Hursitin devri kapanmistir. Benim de böyle bir iddiam ve hedefimde asla olamaz.

Dont start this again. At the end we know what is to happen. Close the door of the kitchen because I can smell bans are cooking inside. You dont want to eat them. The preventive measure is the best measure.

Anlayana sivrisinek saz gelir. Anlamayana davul zurna az gelir. Size bir sey ispatlamak yükümlülügüm de yok. Siz gidin de her baslikta sadece Devlete muhalefet ve düsmanlik olsun diye, argo ve hakaret dolu, savunma sanayi ile alakasiz mesaj yazan embisillerle ugrasin. Kurallara karsi bir yanlisim olursa modlar geregini mutlaka yapar.

O zaman sende "flooding" yapma ki forum üyeleri rahatsız olmasın. Sana sempati duyan beddin bile nazikçe uyarmak zorunda kaldı. Davranışlarını kendince değerlendirsen iyi olur. Böylece seninle kimse uğraşmaz. Şu "banning" biter ve sen dahil herkes rahat eder. Bu benim önerim. Yapmak yapmamak senin kararın

Not: Bahsettiğin embesillere (özellikle yabancı olanlarına) isteğini yap, çok memnun kalınır bence.

Pekala flood diyorsun. Zarvan , Hindustani v.s. bes haneli sayida mesaj atmislar kimse rahatsiz olmuyor. Kabahatimiz Türk olmak mi ? Üyenin birine MISIR kime karsi silahlaniyor, bu paranin kaynagi nerden diye mesaj yazdim, bir küfür etmedigi kalmadi. Biz bu bölümde BIRLIK olursak adi üstünde yabanci forumda cok daha güclü oluruz. Bu yazdiklarim samimi ve ictenlikten.

Pekala flood diyorsun. Zarvan , Hindustani v.s. bes haneli sayida mesaj atmislar kimse rahatsiz olmuyor. Kabahatimiz Türk olmak mi ? Üyenin birine MISIR kime karsi silahlaniyor, bu paranin kaynagi nerden diye mesaj yazdim, bir küfür etmedigi kalmadi. Biz bu bölümde BIRLIK olursak adi üstünde yabanci forumda cok daha güclü oluruz. Bu yazdiklarim samimi ve ictenlikten.

Bahsettiklerin yorum yapmadan bulduğu bilgileri "copy-paste" ile foruma taşıyorlar özellikle. Bunu ayırman lazım. Hatta ilk bildirmek prestij meselesi oluyor. Hiçbir zamanda "flooding" olmaz. Forum kurallarını iyi dikte et. Türk bölümünde kurallar farklı bu forumda. Onun haricinde daha "relax" bir durum var. Algılayabilirsen "ban"ı bırak, modlardan uyarı bile gelmez. Hatta bence sen bizim bölüm haricinde süper işler yaparsın (Yan hesaplarla mesela) Sana söyleyeceğim özetle "Akıllı ol" demek. Yapacaklarını kendine göre değil de diğerlerine göre ayarlaman lazım. Yapabilirsen sıkıntı kalmaz. Kuralları iyi irdele. Kolay gelsin.

Bahsettiklerin yorum yapmadan bulduğu bilgileri "copy-paste" ile foruma taşıyorlar özellikle. Bunu ayırman lazım. Hatta ilk bildirmek prestij meselesi oluyor. Hiçbir zamanda "flooding" olmaz. Forum kurallarını iyi dikte et. Türk bölümünde kurallar farklı bu forumda. Onun haricinde daha "relax" bir durum var. Algılayabilirsen "ban"ı bırak, modlardan uyarı bile gelmez. Hatta bence sen bizim bölüm haricinde süper işler yaparsın (Yan hesaplarla mesela) Sana söyleyeceğim özetle "Akıllı ol" demek. Yapacaklarını kendine göre değil de diğerlerine göre ayarlaman lazım. Yapabilirsen sıkıntı kalmaz. Kuralları iyi irdele. Kolay gelsin.

Tesekkür ederim. Yazdiklarindan iyi niyetini
anladim. Pekala ek hesap acarsam, perma ban sebebi olmaz mi ? Neticede modlar VPN ve arti crypt DNS bile kullansan Java Scripti deaktive etmezsen ev hane numarana kadar IP den görüyorlar. Bizim forumun özel kurallarini aciklayan bir link gönderirsen mütesekkir olurum. Diger sanal samimi dostlarla zaten amacimiz burada ülkemizin PR ini yapmak ve yapici elestiri disina cikmamakta hemfikiriz. Iyi forumlar, sana da kolay gelsin. Saka bir yana senin Avatar resmindeki terlikleri bir arkadas burada ufak bir atölyede üretiyor , Almanca adi " Filzpantoffel".

İncirlikdeki abd iha larina kıran girdi .. bu gün biri daha düştü ..
Firat kalkani basliginda resmini de koydum. Aklima Koral veya baska EMP vari birseyler geliyor. Ama spekülasyondan baska fikrim yok.

Tesekkür ederim. Yazdiklarindan iyi niyetini
anladim. Pekala ek hesap acarsam, perma ban sebebi olmaz mi ? Neticede modlar VPN ve arti crypt DNS bile kullansan Java Scripti deaktive etmezsen ev hane numarana kadar IP den görüyorlar. Bizim forumun özel kurallarini aciklayan bir link gönderirsen mütesekkir olurum. Diger sanal samimi dostlarla zaten amacimiz burada ülkemizin PR ini yapmak ve yapici elestiri disina cikmamakta hemfikiriz. Iyi forumlar, sana da kolay gelsin. Saka bir yana senin Avatar resmindeki terlikleri bir arkadas burada ufak bir atölyede üretiyor , Almanca adi " Filzpantoffel".

Bahsettiklerin konusunda bilgim yok. " Akıllı olursan" ihtiyacın kalmaz aslında. Kelimeleri kullanmayı ne kadar iyi bildiğine bakar sadece (Sinirlerine hakim olmayı gerektiriyor bu arada)

Arkadaşın da keçeden mi yapıyor.

Kural mural yok. Mod'a göre değişiyor aslında. O da şikayet temelli ve Mod'un tolerasyonuna bakıyor

Arkadaşın da keçeden mi yapıyor.
Evet Filz=Kece. Özel bir müsteri grubu ( Tradisyonalist,Cevreci ve Romantik takilanlar ) var.
Diger konu hakkinda sana PC den sonra link gönderecegim.
Denersen cok sasiracaksin. Bilgisayarini kurarken verdigin ismi, mac - ID ve ev adresinin hane numarasi kadar hersey cikiyor.
PDF forum da bence bu sisteme gecmis. Site kodlarina eklenen bir HTML kodu.
Aslinda ilgilenen olursa bireysel sanal güvenlik diye bir baslik acabilirim.

:tup:Böyle seviyeli sohbetlere bayilirim. Ahir zaman önce arasira bazi sanal arkadaslarla Istanbul da bulusulurdu.

Rekoru kirmak uzeresin....

Attachments

• Hurshidddd.jpg
    Hurshidddd.jpg
    401.3 KB · Views: 47

Country Latest Posts

Back
Top Bottom