What's new

Çay Bahçesi

Bir arkadaş,G3 HK33 başlığı açsın da personellerin modifiye ettiği silahları orada paylaşalım.

Coca Cola için zararlı diyorlar.Hatta içinde domuz kanı bile olduğunu söylemişlerdi. Ben şahsen 100% yerli olmayan hiç bir şeyi içmem.

Gazlı içecek: Uludağ, Niğde
Maden suyu: Kızılay
Bira: Efes
Rakı: Tekirdağ

Başka marka tanımam.

Ben de efes malt icerim luk luk luk luk luk sıcakta iii gider. Ama aşırı islamcı ve aşırı yobaz dincilerin oldugu ulkede artık fazla tat vermiyo.

Eskiden efes

Kutu bira elde insanlar istanbul sokaklarında dans ederdi lanettyt olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Amazon'un robot işçi sayısı çalışan personelinden daha fazla olacak.

20819351_536758316667386_4922569600295513604_o.jpg

Basaksehir - Sevilla eleme macini seyretmeye hazirlaniyorum. Icim rahat degil.

Süpheci insanimdir, arkadaslarim cogu zaman " aman be kaderde varsa ...mek neye yarar üzülmek" derler ve elestirirler. Bu oryantalist ve sark zihniyetine asla alisamadim ve hala anlamiyorum.
Gecen gün @bedbin yazmis, hey nerde eski günler millet elinde bira kutusu ile laylaylom sokaklarda egleniyordu diye. Sadfor da üyeligim var ve tahminime göre Bedbin de oraya anoymalk nik ile üye olmus.
Hayirli olsun.

Devlete sen , ben ve hepimiz sahip cikmazsak o Devlet nasil ayakta duracak.
Son kale düstü mü ? Son ocak söndü mü ?`

Türkiye tam saha pres ve saldiri altinda dersem, arkadaslar " hayda bir paranoyak " daha geldi diyebilirler.

Diyebilisiniz. Artik ben hic bir lafa gözümle görmedikten sonra inanmayacagim;
Devletimizin sarfettigi tüm yanlis cümleler ve tehditler bize 10 kati zarar verecek sekilde eko olarak geri yansiyor.

Süleyman Demirel : Adriyatikten - Pasifige TÜRK DEVLETI = Bosna Katliami

bugünlerde ise Dünya'yi vuracak silahlar ( BM) üretiyoruz = Bölgemizde Silahlanma Yarisi ( Silah tacirleri lehine)

Devletim, devletsen yap yapacagini ve zamani gelince indir balyozu , yoksa palazlanana kadar SUS lütfen;
yalvariyorum .

Ne oldu Türkmen kirmizi cizgimiz = oldu Türkmen soykirimi ?

Nerdeyse MEHTER ile Cerablus mini harekati yaptik en az 20 tank ve 70 zirhli vuruldu, biz en az 100 sehit ÖSO ise 700 kadar sehit verdi.

Böyle mi büyük ve bölgeye hakim olacagiz. Nerdeyse aglayacagim. Pekala FETÖ' cüler ne oldu ?

%80 i Türkiye'de sefa sürdürüyor digerleri ise yurtdisinda VIP muamelesi görüyor.

Anladin mi DEVLET binlerce kisiyi bildirdin, yanlis ve adli istinabelere uymayan yöntemlerele iadesini istedin, ama aslinda kendini IFSA ettin !

YURT disinda yasayan vatansever insanlarini hedef yaptin, önlerini ve ekmeklerini kestin ve sonunda DITIB ajan örgüt ilan edildi.

Artik Devletimizin bu basiretsiz ve bos hamlelerin sonucu olarak AB deki tüm Türk asilli Polis ve Kamu görevlileri ajan süphesi ile gözetim altinda.

Yakisti mi ? Cok yazik cok. Önce Türkiye'min icini sorumlu ve etkin sekilde BTÖ lerden ve Fetöden temizle,
sonra yabanci ülkelere kafa tut aziz Devletim.

Herkese saygilar

@T-123456 @Bismarck @cabatli_53 @Sinan @all

Last edited:
Basaksehir - Sevilla eleme macini seyretmeye hazirlaniyorum. Icim rahat degil.

Süpheci insanimdir, arkadaslarim cogu zaman " aman be kaderde varsa ...mek neye yarar üzülmek" derler ve elestirirler. Bu oryantalist ve sark zihniyetine asla alisamadim ve hala anlamiyorum.
Gecen gün @bedbin yazmis, hey nerde eski günler millet elinde bira kutusu ile laylaylom sokaklarda egleniyordu diye. Sadfor da üyeligim var ve tahminime göre Bedbin de oraya anoymalk nik ile üye olmus.
Hayirli olsun.

Devlete sen , ben ve hepimiz sahip cikmazsak o Devlet nasil ayakta duracak.
Son kale düstü mü ? Son ocak söndü mü ?`

Türkiye tam saha pres ve saldiri altinda dersem, arkadaslar " hayda bir paranoyak " daha geldi diyebilirler.

Diyebilisiniz. Artik ben hic bir lafa gözümle görmedikten sonra inanmayacagim;
Devletimizin sarfettigi tüm yanlis cümleler ve tehditler bize 10 kati zarar verecek sekilde eko olarak geri yansiyor.

Süleyman Demirel : Adriyatikten - Pasifige TÜRK DEVLETI = Bosna Katliami

bugünlerde ise Dünya'yi vuracak silahlar ( BM) üretiyoruz = Bölgemizde Silahlanma Yarisi ( Silah tacirleri lehine)

Devletim, devletsen yap yapacagini ve zamani gelince indir balyozu , yoksa palazlanana kadar SUS lütfen;
yalvariyorum .

Ne oldu Türkmen kirmizi cizgimiz = oldu Türkmen soykirimi ?

Nerdeyse MEHTER ile Cerablus mini harekati yaptik en az 20 tank ve 70 zirhli vuruldu, biz en az 100 sehit ÖSO ise 700 kadar sehit verdi.

Böyle mi büyük ve bölgeye hakim olacagiz. Nerdeyse aglayacagim. Pekala FETÖ' cüler ne oldu ?

%80 i Türkiye'de sefa sürdürüyor digerleri ise yurtdisinda VIP muamelesi görüyor.

Anladin mi DEVLET binlerce kisiyi bildirdin, yanlis ve adli istinabelere uymayan yöntemlerele iadesini istedin, ama aslinda kendini IFSA ettin !

YURT disinda yasayan vatansever insanlarini hedef yaptin, önlerini ve ekmeklerini kestin ve sonunda DITIB ajan örgüt ilan edildi.

Artik Devletimizin bu basiretsiz ve bos hamlelerin sonucu olarak AB deki tüm Türk asilli Polis ve Kamu görevlileri ajan süphesi ile gözetim altinda.

Yakisti mi ? Cok yazik cok. Önce Türkiye'min icini sorumlu ve etkin sekilde BTÖ lerden ve Fetöden temizle,
sonra yabanci ülkelere kafa tut aziz Devletim.

Herkese saygilar

@T-123456 @Bismarck @cabatli_53 @Sinan @all

:-)

Şu deniz kenarında olan ormanlar da hep denize taraf olan yerden yanar.
Allah'ın hikmeti olsa gerek.

20881996_141379489791104_7472621255842759911_n.jpg

I miss some senior members
@T-123456 @Bismarck @cabatli_53
and all who made this forum interesting with their high level content.
Maybe they are in vacancies.
@bedbin Bismarck is either agent nor German, he is a smart buddy.
Last not least I wanna say that I apologize and already apologized ( Cabatli) if I insulted or attacked members in my posts.
Nobody is perfect. Learning by doing.
Wish you all good forum.
Our country is surrendered. Day has come to be free like a tree but united like a forest.
TTK

Last edited:
@Bismarck

Wow. Happy to see you back again. Barcelona ?

Usual suspicious Germans ? Your comments in TV are from so called expert Zions Shlomo round about the clock .
And Prof. Nauman Kings College : " Yeah jihadis....."

FLIYING JIHADIS ESCAPING FROM BUILDING ROOFS;
or flyings agents before ELECTIONS in Deutschland ?

You are so cute and Spanish authorities do believe your manipulations ?

Lets discuss in TV, if you have balls ? Thx

Last edited:
Almanlar salak.

Az önce:
Bayern - Bayer Leverkusen maci öncesi - ISTANBUL suikastinda yasaklanan - saygi durusu BARCELONA katliami icin inadina yapildi. ( SUCLU KOMPLEKSI OLMALI).

YORUMCU ise tam o. cocugu, Barcelona ve Türklere TURKU da bassagligi dilerim dedi;
ardindan PARDON FINLANDIYA imis diyerek özür diledi.

Bunlarin toplumu salak, derin DEVLETLERI ise TÜRK DÜSMANI !

@what

Country Latest Posts

Back
Top Bottom