What's new

Çay Bahçesi

Bugün Hürriyette söyle bir haber gördüm Kebapçılardan İşviçre'deki kampanyaya tepki.

Dedim Allah Allah burada böyle bir tartisma varda benmi duymadim, girdim internnetten bakdim birde ne göreyim, söz konusu kampanya suan Isvicre ve Avrupada tartisilan burka yasagini protesto etmek icin espiri amacli bir kampanya, ama bizim medya sanki gercekten böyle bir yasak varmis gibi haber yapiyor.

Bizim medya birseyi iyice arastirmaktan bukadarmi aciz? Ve bizim millette neden her duyduguna hic sorgulamadan baliklama daliyor?
Umarim bu haber isvicre basini tarafindan duyulmaz, yoksa gene utanctan yerin dibine girecegiz.

Yahu bu Trakya agzini sevmeyen tek Türk ben miyim? Yemin ederim en kaba Dogu Anadolu sivesi bile bana daha hos geliyor kulaga. :P

@Deliorman

Bulgaristan'da da mi ayni sive ile konusuluyor acaba?

HELE SÜKÜR YA!

'Yerli otoda babayiğit çıksın demeyeceğiz'
24.09.2016 - 08:35 | Son Güncelleme: 24.09.2016 - 08:35
-yerli-otoda-babayigit-ciksin-demeyecegiz--1474695500.jpg

Bakan Faruk Özlü, yerli otomobil konusunda devletin yönlendirmesinin şart olduğuna işaret ederek, çalışmalarda sona yaklaştıklarını söyledi
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/ekonomi/404265.aspx

Karamanoglu Mehmet Bey'in beyligi bugünkü durumu

Ayrica güzel bir tarihi filim yapmislardi beylikle ilgili, bulamadim.

Ufak araştırmalardan sonra TAI muhendisleri anka başarısızlığından ne kadar sorumluysa, asker/kuvvet de o kadar sorumluymuş, anka her kabul testine girdiğinde sürekli bir şey çıkarmış kuvvet. Ve bu çok bariz ortada... 50 km ötemizde teröristler saldırı yaparken,(hatta kendi sınırlarımızda) satcom gibi 30K feet üzeri gibi saçma ve zaman alacak isterlerde bulunmuş sürekli ordu...

Anka'nın yıllar önce silahlı atışlarını gördük.. Acilen onlar envantere alınıp, ileride ekstralar geliştirmeler istenebilirdi... Çok bariz hainlik var burada...

Bayraktar malumunuz, neler yaptı kısa zamanda! insan sormadan da edemiyor, dünyada uav/ucav teknolojisi bu kadar ilerlememişken, acaba envanterde 10+ apache olsaydı, bu kadar şehit verir miydik...

O dönemler kimler bu işlerin başındaysa sorgulanmalı...politikacısından askerine, hepsi..

Last edited:
Herkese selam.Savunmatürk-Sadfordan sonra burdada yazmaya başladım.İngilizcem çok iyi değil onuda geliştirmeye çalışıyorum.Hem savunma ürünleri hakkında hemde ingilizcemi geliştirmek için muhabbet isteyen olursa özelden konuşabiliriz.

hos geldin. cok tehlikeli bi forumda oldugunu bildirmek isterim

Herkese merhaba!
Yuh...... artık bi dahakine "Hazreti Muhammed" falan mı görcez......

Herkese selam.Savunmatürk-Sadfordan sonra burdada yazmaya başladım.İngilizcem çok iyi değil onuda geliştirmeye çalışıyorum.Hem savunma ürünleri hakkında hemde ingilizcemi geliştirmek için muhabbet isteyen olursa özelden konuşabiliriz.
Welcome brother, i want to stress out that use of PM is not active in this forum. You can only PM mods.

For small talk, we use this specific thread.

Welcome.

I am not that person! My friend please tell me how I can convince you? But also please know that all due respect it really has started to annoy me.

img_1310-jpg.338551

With all due respect. If you look at my post, i didn't accused you of being Hurşid. I'm just not comfortable with your nick.

With all due respect. If you look at my post, i didn't accused you of being Hurşid. I'm just not comfortable with your nick.

I love Atatürk for my life. But like I said, I'll change it then (?). How can I do that?

Back
Top Bottom