What's new

Çay Bahçesi

I was lazy and didn't want to type Chinese, so just put in Chink. There's no need to make a big deal out of it. It was not meant to cause offense . Funnily enough , no Chinese members attacked "my country" for it.
I really don't want to be good with you, just stop tagging me. and shut up.
Dont worry,''good'' doesnt mean the way you think it is.
Im sure you are one of those banned individuals,lets see who is going to shut up.

arkadaşlar abd vatandaşı olmayı düşünüyorum, artık güçlü bir ülkeyi temsil etmek istiyorum, ne dusunuyorsunuz

:D

giphy.gif

Don't argue with this guy from Singapore about the TFX project:

https://defence.pk/threads/bae-system-tf-x-know-how-partner-chinese-aerospace-technology.450869/

It's obvious he is chinese and is a chinese troll:

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Singapore

"Singapore is a multiracial and multicultural country with ethnic Chinese (74.1% of the resident population), indigenous Malays (13.4%), and ethnic Indians (9.2%) making up the majority of the population."

He is chinese, China with over 1 billion population compared to Turkey with 80 million has achieved nothing at all, chinas progress is no better than some poor African country.

In that thread some chinese mentioned 1st on list of super computers, if you research a bit about that 1st super computer you will realize it has over 100 times more processors than the US super computer that ranks 3rd.

So it's like saying you have a bigger tv by putting 100 tv's next to each other.

Chinese will always be chinese, they probably suffer from inferiority complex because they have so much population and nothing to show for it just copy others.

arkadaşlar abd vatandaşı olmayı düşünüyorum, artık güçlü bir ülkeyi temsil etmek istiyorum, ne dusunuyorsunuz

Turk vatandasligindan cikmayida unutma :hitwall:

Herkese merhaba!
Hoppalaaaaaaa:) O ne guzel nick:)))
"Atam Hosgeldiniz" desem dalga gecmis gibi olacak.

Nerde oldugunu unuttum delinin biri tovbe,hasa "Allah" diye nick almisti kendine.

"Allah1dir" gibi nickleri cok goruyorum.

@Hurshid buralardasin:)
Soyadi kanuna gore o ismin verilmesi yasak:)

Hoppalaaaaaaa:) O ne guzel nick:)))
"Atam Hosgeldiniz" desem dalga gecmis gibi olacak.

Nerde oldugunu unuttum delinin biri tovbe,hasa "Allah" diye nick almisti kendine.

"Allah1dir" gibi nickleri cok goruyorum.

@Hurshid buralardasin:)
Soyadi kanuna gore o ismin verilmesi yasak:)

O Hursid ben değilim rahat olunuz. Uzunca yıllardır bu forumu ödevlerim/moodle assignment'larım gereği takip etmeye başladım, yorulduğum anlarda sık sık bu konuyu okurdum. Kimi kastettiğinin farkındayım dostum ama o ben değilim :D

“Neredeyse her programda Mustafa Kemal Atatürk'e söven birileri çıkıyor. Bunu germek için yapıyorlar, bilerek yapıyorlar bunu. Bu gerginliğin yaratılması direk ABD'nin, Fetullah Gülen'in işine yarar. Bizim bu kadar tecrübeden sonra bu oyuna gelmememiz lazım."

İkinci kalkışma çok yakında

____
@cabatli_53 , bu üye'nin ( @Atatürk ) amacı nedir kardeş?

“Neredeyse her programda Mustafa Kemal Atatürk'e söven birileri çıkıyor. Bunu germek için yapıyorlar, bilerek yapıyorlar bunu. Bu gerginliğin yaratılması direk ABD'nin, Fetullah Gülen'in işine yarar. Bizim bu kadar tecrübeden sonra bu oyuna gelmememiz lazım."

____
@cabatli_53 , bu üye'nin ( @Atatürk ) amacı nedir kardeş?

Üç beş salağın yediği halt yüzünden yeni gelen herkes burada belge felan mı ibraz etmek zorunda ne saygısızlık bu? Milletle tanışalım diye yazdık. Napayım staj belgesi felan mı ibraz edeyim.

Bence insanların rahatsız olduğu şey foruma üyeliğin veya hurşit olup olmamandan ziyade, forum hesabın için seçtiğin isim. Bunun sebebi de insanların Atatürk'ü sevmemesi değil, aksine insanlar Atatürk'e çok değer verdiğinden, bu ismi koruma iç güdüsüne sahipler. Anladığım kadarıyla bu arkadaşların rahatsız olmasının sebebi bu, bir forum üyesinin "Atatürk" ismini kullanması. Sonuçta hiç birimiz o ismi taşıyacak niteliğe haiz değiliz.

Bence insanların rahatsız olduğu şey foruma üyeliğin veya hurşit olup olmamandan ziyade, forum hesabın için seçtiğin isim. Bunun sebebi de insanların Atatürk'ü sevmemesi değil, aksine insanlar Atatürk'e çok değer verdiğinden, bu ismi koruma iç güdüsüne sahipler. Anladığım kadarıyla bu arkadaşların rahatsız olmasının sebebi bu, bir forum üyesinin "Atatürk" ismini kullanması. Sonuçta hiç birimiz o ismi taşıyacak niteliğe haiz değiliz.

Resmini taşıma niteliğine sahip miyiz peki? Gerçekten bu bir tepki sebebiyse nicki değişiyorsa değiştirmek için bir dakika bile beklemem. Ama bir insanın bu nick'i neden seçebileceği konusunda pek bir tahmin yürütmeye bile gerek yok herhalde. Herkese iyi günler. Kibarca bir tanışmak istedim yemediğim azar kalmadı. Size söz veriyorum bir daha yazmam bu konuya merak etmeyin.

Ya ben sadece tepkinin sebebini açıklayarak sana yardımcı olmaya çalıştım, yoksa eğer forum yönetimi senin ismine olur vermişse benim için hava hoş. Sonuçta hepimiz forum otoritesine tabiiyiz :D

Back
Top Bottom